Led H4- zkušenosti

elektroinstalace, okruhy, světla, startéry, baterie, dobíjení, atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Led H4- zkušenosti

#46 Nový příspěvek od Shrek »

jenicek píše:Mám stříbrnýho služebáka s pražskou SPZ, ale mám kliku, podle Shreka nejsem kokot, protože nemám Octávku ale Passata :pistol:
Passat uz je ok, to uz je "lepsi" auto a i ridic se podle toho chova...
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

J.A.Y.
Příspěvky: 2006
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Led H4- zkušenosti

#47 Nový příspěvek od J.A.Y. »

:D proboha to je zase diskuze :D a pánové co takhle řidiči bez not atd? Znám jich taky pár, naštěstí ne osobně. A styl jejich chování mě asi vadí víc, než občas mlhovkář. Pomahači o tom vědí, nestane se nic. Zřejmě dokud někoho nevezmou s sebou. Ale to jsme trochu víc odbočili.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2827
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Led H4- zkušenosti

#48 Nový příspěvek od JARDY »

Hoši stále jsem nepochopil,proč bych měl vidět,jestli si protijedoucí šofér čistí zuby.Každý kdo má řidičák ,tak by mu měla stačit původní světla která jsou seřízená .Ten kdo přes to nevidí dobře,tak by asi měl jezdit jenom ve dne,nebo mít auto z normálním šoférem,který ho zaveze kam potřebuje.
Mám auto staré skoro deset let,tak že si v té záplavě neonů připadám jako bych řídil veterána.Jako když jsem ještě jezdil do práce odpolední noční, oslňoval mne pravidelně cyklista který měl na přilbě světlo z bagru nebo tak něco,k tomu ještě nějaké doplňkové blikačky.Když jsem ho viděl poprvé,myslel jsem ,že přistává nějaké UFO.Jezdil tak asi dva roky, pak ho někdo asi sejmul,nebo šel do důchodu dřív než já.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
Libor Z25
Příspěvky: 3489
Registrován: úte bře 19, 2013 3:05 pm
Bydliště: Kůšček od Vsetína

Re: Led H4- zkušenosti

#49 Nový příspěvek od Libor Z25 »

Shrek je největší borec na zeměkouli :D má aj bejsbolku :smich: .Ja sebou vozim hasičskou sekyrku...nemam potřebu se s tím chválit :jazyk: .Jo co se auta týče mam taky 20ti leté auto v hodně dobrém stavu ...a nikdy bych ho nedal ani nevyměnil za nic nového ...ale vraťme se k tématu - LEDky ...joo svítí to fakt dobře :smich: :D :typek:
Libor :-)

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Led H4- zkušenosti

#50 Nový příspěvek od Shrek »

A teleskop, ve dverich, na ten sem zapomel uplne. :'( Mozna uz bude zarezlej :shock:
Chlapi, na rovinu, jakekoliv moralizovani zde, je mi uplne uprdele, i nadale se budu chovat jak uznam za vhodne, a kdyz se rozhoddnu nekoho vytahnout od volantu, tak to tak bude jako bylo dosud, vylitne jak papirovej cert... Jo, cekam ze se jednou ukaze nekdo silnejsi, mladsi, lepsi, a dostanu krute pres drzku, ale zatim se tomu tak nestalo a kamery maj lidi nastesti jen vepredu, taxi staci dat bacha...
Tim koncim nikam nevedouci diskuzi, jezdete si jako matky terezy, ja budu i nadale ta vztekla pica.
Led je supr. Az udelam video, dam ho sem.
Az prijdou ty 500watu, uvidime jak to sviti oproti 200w Hellam ktere tam mam jako pridavny.
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20428
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Led H4- zkušenosti

#51 Nový příspěvek od vitex »

Shrek píše:A jajaja. A jaxi na tom s mlhovkama? Jak se setmi rozsvecis?
Doufám že je Ti známo,že služební vozidla jsou na leasing na cca 5 let a bez schválení se nesmí dělat žádné úpravy.
Svítím denním svícením,protože jezdím tunely a nechce se mě přemýšlet kdy zapnout světla.Mlhovky,bohužel jako debil používám pouze v mlze.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14797
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Led H4- zkušenosti

#52 Nový příspěvek od DanculSK »

Shreku, už mi to nedalo....
tiež mam znameho podobnej postavy a asi aj takej prchkej povahy
pokial mu z toho druheho auta nepriložili k hlave devinu...
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2827
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Led H4- zkušenosti

#53 Nový příspěvek od JARDY »

Jako neopruzovat autem druhé,tak to se chovám jako nějaká Tereza?Mno pár takových se jenom letos odrovnalo samo,ani je nikdo ničím nenaháněl,jenom byli podobně namachrovaní jako mr.shrek.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14797
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Led H4- zkušenosti

#54 Nový příspěvek od DanculSK »

...pokial odrovná sám seba, .....
ale ked odrovna iného, a jemu sa nič nestane
ale ono tu myslím by mala byť debata o niečom inom
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Led H4- zkušenosti

#55 Nový příspěvek od Antony30011 »

Pánové, poradí mi někdo žárovku do horních světel kabiny zetor?
https://www.nekvinda-obchod.cz/produkt/ ... -59115842/

Ideálně nějaké dálkové, měly by sedět právě H4 (myslím). Světla mám zapojená pod vypínač, jsou tedy pracovní a neřeším homologaci. Děkuji za radu

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3425
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Led H4- zkušenosti

#56 Nový příspěvek od jenicek »

To mi připomnělo ten ftip...
Cikán vytáhne na bílýho kudlu a bílej mu s klidem řiká: Nevím proč taháš tu kudlu, když se tady bude střílet. Nakonec to skončí asi tak, že největší borec bude jezdit s atomovou bombou v kufru, aby troufnul ty, co budou jezdit jen s raketometem :D Já jezdim s práškovým minimaxem, dá se to brát taky jako zbraň? :vysmech:
Jo, mam taky pár známejch s vyšší hladinou testosteronu a dá se s tím žít, jen si to v hlavě pro komunikaci s nima musim vždycky přepnout jako se ženskejma. Holt jak řiká soused, co člověk to unikát.... :rohy:
Jinak abych teda taky konečně přidal něco do diskuze k LED...
Na autě nic dobastlenýho nemam, mlhovky zapnu tak jednou do roka, když je fakt mlha, že i tam kde to znám, tak si nejsem jistej kde sem. Nezapínám je kuli tomu abych viděl líp, protože ve fakt hustý mlze to je stejnak skoro k hounu, ale když jedu sám a přede mnou a za mnou nikdo neni, tak kdyby náhodou se přiřítil někdo, kdo má nadpřirozenou schopnost a radarový vidění v mlze a může si dovolit jezdit jak kdyby mlha nebyla, tak aby věděl, že tam zrovna na tom místě "parkuju".
Druhá věc je traktor, dopředu mám rampu 70W a dozadu dvě 10W rozptylky. Svítí to jako sviňa a vzhledem ke konstrukční rychlosti traktoru 30km/h stačí k úplnýmu zastavení sundat nohu z plynu abych zcela zastavil, když se mi na začátku zornýho pole objeví stodola. Kdyby proti mě běžel nosorožec jako ve filmu Bohové musejí bejt šílený, tak bych tam v klidu zařadil zpátečku a moh před ním couvat.
Podle mě na pole a pracovní stroje ať si každej dává co chce, ale v běžným provozu mě docela štve, když člověk jede a proti němu každý druhý auto do něj pere všim co má vepředu. Ono totiž je hezký že člověk vidí, ale v dnešní době se nějak zapomíná na ty okolo sebe. Každej se jen jak Tarzan buší do prsou a řve JÁ,JÁ,JÁ.
Já se řídím pravidlem, co mi jako malýmu říkával děda: "Co nechceš aby jiní dělali Tobě, nedělej Ty jim."

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3425
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Led H4- zkušenosti

#57 Nový příspěvek od jenicek »

Ahoj Antony, podle tohohle odkazu to vypadá na asymetriku a né halogenku https://www.zetor-shop.cz/svetlomet-do- ... -1858cz43/
https://www.zetor-shop.cz/zarovka-12v-r ... t-507cz44/

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20428
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Led H4- zkušenosti

#58 Nový příspěvek od vitex »

Tohle Ti musím odsouhlasit
Mimo jiné hasicí přístroj je taky zbraň a můžeš jej použít jak chceš.Stříknou do obličeje,nebo máznout do šišky.Výsledek je podobný.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15892
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Led H4- zkušenosti

#59 Nový příspěvek od oco13 »

jenicek píše: Podle mě na pole a pracovní stroje ať si každej dává co chce, "
Teraz ako napadol prvý sneh tak si to mastím na nočnú a zrazu v dialke silné svetlo- tak som si to namieril k nemu veď je to kamion :typek: Prd makový ,súkromník zo susednej dediny čo nestihol poorať. Skoro som zbehol z cesty. Mám úseky kde práve traktor so zadnými svetlami oslňuje celú cestu a všetci sú nadšení. Ale podobné je ta aj s dvormi firiem popri ceste. Oni tam môžu čítať noviny a na ceste sú všetci slepí jak mačence. :-/

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 13210
Registrován: pát říj 21, 2011 9:29 pm
Bydliště: Brněnsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Led H4- zkušenosti

#60 Nový příspěvek od Antony30011 »

jenicek: Ahoj,
děkuji, tyhle by tam origo měly být. Právě přemýšlím, jestli by nešlo něco výkonějšího :-/ na blízko mám LEDky

Odpovědět

Zpět na „Elektrika“