Humorná videa

Youtube.com

Moderátor: rezis

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Navarson
Příspěvky: 826
Registrován: úte kvě 28, 2019 9:45 pm
Bydliště: u Nepomuku

Re: Humorná videa

#556 Nový příspěvek od Navarson »

Šťastný a veselý nový rok :wink:

Sekací traktůrek Hayter H1842.....V podstatě Countax z roku 1995
Babetta 207 chopper....................Prostě brutální mašina
UNC 045 Detvan.........................Nakladač malý, ale šikovný

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Humorná videa

#557 Nový příspěvek od Britt »

Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Humorná videa

#558 Nový příspěvek od imaginaro »

jo, takový znám taky, ta ženská už je pak nenechá na nic šáhnout a oni mají pak klid na TV. Stačí aby takovou věc udělali schválně 4x - 6x za rok. :D
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

ceratio1
Příspěvky: 800
Registrován: ned říj 14, 2012 12:58 pm
Bydliště: bílovec

Re: Humorná videa

#559 Nový příspěvek od ceratio1 »


Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Humorná videa

#560 Nový příspěvek od Britt »

Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

xxmm
Příspěvky: 995
Registrován: úte bře 10, 2009 5:23 pm

Re: Humorná videa

#561 Nový příspěvek od xxmm »

https://www.youtube.com/watch?v=sNb_XQ2S8lU
a já se dřu se štípačkou :)

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5476
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: Humorná videa

#562 Nový příspěvek od staník »

Taky jsem na to koukal :smich:
Tady se zas vypravuje příběh o dvou sousedech co nějak po válce už dva dny dobejvali pařez.
Přišel k nim místní kutil a povídá "Já mám doma šulek dynamitu, to bude akorát"
No a tak pařez naládovali a odpálili. Když se dým rozplynul tak tam byla akorát díra v zemi a pařez nikde.
Potm našel jeden o žních jedno to stehno z pařezu v obilí.
Prostě-"Máte štěstí že jdu kolem" :friends:
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
jenicek
Příspěvky: 3415
Registrován: ned lis 01, 2009 1:11 pm
Bydliště: Krakonošovo

Re: Humorná videa

#563 Nový příspěvek od jenicek »

Babička mi vyprávěla, jak v padesátejch letech takhle hnojili. JZD navozilo dlouhou kupu hnoje asi 200m od baráku a odpálili ji. Prej byly pohnojený i stromy a půl dne lezla po střechách a shazovala dolů hromady hnoje. :D

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Humorná videa

#564 Nový příspěvek od duchodce »

To se praktikovalo ještě v roce 1962 ,příbuzný dělal střelmistra. Ale nebyly to řady ale když to bylo blízko baráků tak hromádky z vlek tak 4-5 . Jinak se vlek sklopil, ale to byly staré 3,5 t žádná hora hnoje jako dnes z těch 9t.. Pomocníci do hromady udělali kůlem několik děr už věděli jak a on do toho nasypal ledek a nějaký roznět. Vždycky to jen tak důkladnějc puflo a hnůj se rozlétl . Nebylo samozřejmě rovnoměrně a blbě se to zaorávalo . V těch létech už se masivně objevili "100"nakladače a rozmetadla a od tohodle se upustilo.Pokud to naládoval moc a do jednoho místa tak nejenže to bylo všude ale ještě tam byla díra kam se stahovala voda a agronom střelmistra moc nemiloval
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20654
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Humorná videa

#565 Nový příspěvek od ota »

Kluci moje máma dělal v STSce učetní. Jako malej kluk jsem za ní jezdil když babička co mě hlídala musela do práce. Abych nebyl doma sám, tak mě dovedla na autobus a řidič mě ve vesnici co byla traktorka vysadil z autobusu. Bylo to někdy v předškolním věku a ještě pár roků ve škole, po škole jsem jel za mámou. Ten hnůj se střílel ještě za mě, že si to pamatuju. Střelmistr byl chlapák jako hora. Měl přez dva metry. Pamatuju si ho jako dneska. Každá věc člověku nějak vreje do paměťi a pamatuje si ji asi do smrti. Takhle si pamatuju střelmistra, přijel k nám jednou s gazíkem a přivezl kotel na topení. Táta že pojď se podívat do garáže, já tam mám nějaké věci na starou octavii. Tak šli a on musel mít ohnutou havu. Strop garáže byl o kousek menší než dva metry a on by se fláknul do hlavy. V rohu byl vlez na půdu. On ho uviděl a stoupl si do toho vlezu a tam diskutoval s taťíkem. Tam si mohl v pohodě stoupnout vzpřímeně. A tam si ho pamatuju jak stál, jak dneska. :D On vždycky když jsem přijel za mámou do traktorky tak hned pojď vezmeme si kousek trhaviny a nějakou rozbušku a uděláme někde díru. Tak jo, sedli jsme do gazíka a jeli někam na pole. On udělal kolíkem díru. Nasypal tam cosi a strčil rozbušku. Natáhl dráty na ten verk co se odpalovalo. Natočil kličkou a teď to tady zmáčkni. Zmáčknul jsem a mrda jako prase! Co on se nadělal blbostí s tím. Střílel studny, nebo odstřeloval skály když bylo třeba. On to fakt uměl. Hlavně uměl spočítat ze zkušenosti kolik a jak to připravit. Pamatuju si, jednou stříleli studnu vzadu za objektem. A on že to bude mrda jako prase. Je to kousek od baráků. Tak tam pásákem na vrch natáhly takové silné ocelové nájezdy po kterých najížděl pásák na přepravník. Vše připravili zalezli za roh, zalehli a on zmáčkl to tlačítko. Piča jeden nájezd vyletěl jako raketa a přistál tý bábě co bydlela nejblíž na střeše stodoly. Ta ale řvala! No ale co mohla, brala vodu z té studny taky. A vody bylo málo a tak se studna musela prohloubit. Samo, pak tu studnu vybrali to co on odstřelil a voda se natáhla. Tak byl klid. Ale tam se pořát něco dělalo. Pořát tam byla zábava. Chlapi se nadřeli rukama jako opice. Jezdili s postřikovačema za 30 Zetorem, postřik šel po větru, do kabiny. No hrůza. Všichni co s tím jezdili už jsou tam. Většina odešla na nějaké rakoviny, problémy s vnitřnostma orgánama. No ale je to mrtě let a rád jsem tam jezdil. Vždycky mě drapli a už se jelo někam na nějakou kravinu bejkovat. Pamatuju si ještě jezdili SK 4. Seděl jsem na kýblu a vozil se po poli. Pak jsem slezl černej a všechno mě píchalo jako prase. Dom jsem pak jel autobusem s mámou jako cikáně zlemtaný. Doma venku do plechový vany pod okapem nahrubo opláchnout a pak doma do vany. A druhej den už jsem letěl po škole na autobus a valil tam. Už jsem měl kýbl dnem vzhůru na SK 4. A že děléj kde seš pomocníku! :D

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Humorná videa

#566 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Humorná videa

#567 Nový příspěvek od duchodce »

No dnes už je to promlčený ,tak můžu. Já jsem si na vojně nasyslil nějakou TNT a Pentrit . No a po návratu jsem doma kopal studni a proutkař našel vodu ve sklepě,klenutý strop spíš místnost. Asi v 6 m jsme nareazili na skálu -pecka modrá majzlík nic . Tak ručně navrtat a odstřelit . No dneska bych si to asi neriskl. Kdybych to špatně založil tak nám klenutí mohlo spadnout na hlavu. Střelmistr z Pozemáků si ode mně vzal pár kroužků Pentritu na nějaký pařízky v zemi co potřeboval rozmést - jo vím co to dovede . Zasklívali maringotku a natahovali kabely co jim ta razatní rána utrhala ..... No čo bolo to bolo.....
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Jura-M
Příspěvky: 154
Registrován: čtv pro 11, 2014 2:52 pm
Bydliště: hranicko

Re: Humorná videa

#568 Nový příspěvek od Jura-M »


Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Humorná videa

#569 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Humorná videa

#570 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Odpovědět

Zpět na „Videa z netu“