utžená žhavící svíčka

vše k motorům, včetně spojky, chlazení, palivové soustavy atd.

Moderátoři: rezis, Lukashil, Leo

Zpráva
Autor
Sadra17
Příspěvky: 6110
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: utžená žhavící svíčka

#16 Nový příspěvek od Sadra17 »

zavolej, odborníky co vytahujou vstřiky atd... třeba https://www.vytahovanivstriku.cz/cenik.php
malej traktorista v malým traktoru

pavel3.0.9
Příspěvky: 108
Registrován: pon pro 08, 2008 9:47 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: utžená žhavící svíčka

#17 Nový příspěvek od pavel3.0.9 »

https://www.vytahovanivstriku.cz/ na to jsem koukal 1900 za vyndaní + doprava a neuvádí ani adresu sídla..počítám 12kc za km a bude to tak 200km, za to seženu celý motor..
takže zkusím navařit matku na konec te elektrody, reverzni kladivo a když to nepujde,tak nasroubuji zpatky tu trubku a dovnitr tekuty kov,kdyby se nahodou uvolnila ta elektroda a nespadla do válce.
a nebo sundam hlavu ´, tesneni stoji 600kč

Uživatelský avatar
artemio
Příspěvky: 2398
Registrován: čtv črc 05, 2007 10:06 am
Bydliště: Severní Čechy

Re: utžená žhavící svíčka

#18 Nový příspěvek od artemio »

Pokud se ti ji nepodaří vytáhnout, tak radši sundej hlavu. Aspoň budeš mít jistotu, že ti do válce nic nespadlo. Nedávno jsem měl na dílně motor z multikáry a kdybys viděl jak byl oklepaný píst a hlava od kousku žhavičky, která se odtavila a spadla do spalovacího prostoru :shock:
Žádný experiment nelze považovat za naprostý nezdar - vždy může totiž posloužit jako varovný příklad.

Uživatelský avatar
winch
Příspěvky: 2213
Registrován: stř bře 11, 2009 12:08 am
Bydliště: Pov. Bystrica

Re: utžená žhavící svíčka

#19 Nový příspěvek od winch »

Vyberal som to z opla- pôrod.
Zo starej žhavičky som vyrobil vedenie pre predlžený vrták- priemer asi 3-3,5 mm(vrták bol nadvarený). Z trubky vykepať 4-hran ako predĺžené vratidlo pre závitník, narezať závit aby pasoval na špice z kolesa motorky. Miesto trysky som dal spojku na pripojenie kompresora, ale asi by to bolo išlo aj bez toho vzduchu, (mal som otvorený nalievací otvor pre olej). Ta špajchna musí byť zašrobovaná až do dna závitu-diery. Dosť dlho som poklepkával, kým sa ten zbytok pohol, potom som poťahoval a zatláčal asi 5-6 min, a bolo to vonku. Bacha na oči ak to je natlakované.
Starý, dobrý je to stroj, som rád že mám traktor môj.

Odpovědět

Zpět na „Motory“