ISEKI TA 247 prevodovka

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
petin71
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 23, 2021 5:23 am
Bydliště: Skalica +Jiih Morava

ISEKI TA 247 prevodovka

#1 Nový příspěvek od petin71 »

Zdar kluci,mam mensi problem ,seklo se mi radeni rychlosti na ISEKI 247.A chci se zeptat ,jak to rozebrat.Hledal sem nakres prevodovky a nikde ,nic. Odsruboval sem 3 srubky 8, co drza obal kulise, ne a ne to sundat.


Obrázek

Obrázek

takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: ISEKI TA 247 prevodovka

#2 Nový příspěvek od takeuchi »

Ahoj, a co to přesně dělá? Mohla ti vyskočit jenom řadící páka z kulisy a pak to nemusíš rozdělávat, stačí vymontovat řadící páku a dát do správné polohy v kulise.

petin71
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 23, 2021 5:23 am
Bydliště: Skalica +Jiih Morava

Re: ISEKI TA 247 prevodovka

#3 Nový příspěvek od petin71 »

Ahoj, dik za radu, zustala tam 3r, paka z kulisy nevyskocila,Co ide radit je 3-4,[zaradena 3r]vrchni poloha 1-2 tak tam tu paku nedostanu.Obal s kulisu odsrubovany, 2mm odlepeny od prevodovky a neco mne :zly: tam drzi,Skusil sem po dobrem aj po :prace: a nic. A dik za kazdu radu.No neni to, Zetorek :zapomel:

takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: ISEKI TA 247 prevodovka

#4 Nový příspěvek od takeuchi »

Máš vyndanou páku řazení?

petin71
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 23, 2021 5:23 am
Bydliště: Skalica +Jiih Morava

Re: ISEKI TA 247 prevodovka

#5 Nový příspěvek od petin71 »

Ahojj,to sem neskusal vyndat,mrknu na to. Vim ze radicka je spojena ze 2 casti,pod gumovou chranickou.Vecer dam vedet.

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: ISEKI TA 247 prevodovka

#6 Nový příspěvek od ladiki »

Petin71: pokud někdo provozuje traktor s takovým olejem, co Ti z něho kape, tak to nezachrání ani Zetorek ani nic jiného.... :-/

Zkusil bych nasadit zadní kolo, traktor na špalkách, dotáhl všechny kryty s pákama zpět a stylem naše-vaše, hýbat kolem a snažit se vyřadit..hýbat i pákou redukcí...

petin71
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 23, 2021 5:23 am
Bydliště: Skalica +Jiih Morava

Re: ISEKI TA 247 prevodovka

#7 Nový příspěvek od petin71 »

ladiki píše: stř úno 24, 2021 9:21 pm Petin71: pokud někdo provozuje traktor s takovým olejem, co Ti z něho kape, tak to nezachrání ani Zetorek ani nic jiného.... :-/

Zkusil bych nasadit zadní kolo, traktor na špalkách, dotáhl všechny kryty s pákama zpět a stylem naše-vaše, hýbat kolem a snažit se vyřadit..hýbat i pákou redukcí...
[/quote

Ahoj, neprovozu trakturek s takovym olejem,to jen moja ochota,[dobrocinost] pomahat :friends: ,proste sem musel projet dost hlubokym potokem,voda sahala po podlahu a nekde netesnostu sa dostala :box: voda do prevodovky,smola.tetkom vymena komplet olej. naplne,co uz.Trakturek mam na chalupe v horach,a kdo potrebuje pomoct,tak....... .Rad pomohu :friends:

To sem skusal,nepomohlo,takze :vztek: sundat kulisu,obal a mrknut kde to je sekle.Skusil sem kde co,Vidim ze to mas, ke mne na skok :driver: jenze je: Tvrdy lockdown. DIekuji za radu.

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: ISEKI TA 247 prevodovka

#8 Nový příspěvek od ladiki »

aha..nové info ;-)
A není možné, že se Ti sekl-rozpadl synchron? Nebo nechytlo posuvné kolo na hřídeli třeba lišku(korozi) od té vody? Při pohybu na ozubené hřídeli.....

petin71
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 23, 2021 5:23 am
Bydliště: Skalica +Jiih Morava

Re: ISEKI TA 247 prevodovka

#9 Nový příspěvek od petin71 »

ladiki píše: čtv úno 25, 2021 10:55 am aha..nové info ;-)
A není možné, že se Ti sekl-rozpadl synchron? Nebo nechytlo posuvné kolo na hřídeli třeba lišku(korozi) od té vody? Při pohybu na ozubené hřídeli.....
To ne, synchronem to nebude,voda se tam dostala asi pred 5 dni.Radicka se sekla,moju :chytry: nesikovnostu,preskakovani z podkopu na sedacku do trakturku :evil:.

takeuchi
Příspěvky: 70
Registrován: pát pro 09, 2016 7:40 pm
Bydliště: Varnsdorf

Re: ISEKI TA 247 prevodovka

#10 Nový příspěvek od takeuchi »

Jak už jsem ti psal, stačí vrchem vytáhnout řadící paku (je zajištěná ségrovkou), podívat se baterkou dovnitř co je zařazené. Stalo se mi to samé, zůstal jsem kraťasama při vystupování viset za řadící páku. Sudal jsem boční dekl a zjistil jsem, že to bylo zbytečné, protože to jde opravit vrchem.

petin71
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 23, 2021 5:23 am
Bydliště: Skalica +Jiih Morava

Re: ISEKI TA 247 prevodovka

#11 Nový příspěvek od petin71 »

takeuchi píše: čtv úno 25, 2021 1:13 pm Jak už jsem ti psal, stačí vrchem vytáhnout řadící paku (je zajištěná ségrovkou), podívat se baterkou dovnitř co je zařazené. Stalo se mi to samé, zůstal jsem kraťasama při vystupování viset za řadící páku. Sudal jsem boční dekl a zjistil jsem, že to bylo zbytečné, protože to jde opravit vrchem.
:D Hmm, stava sa,dufam ze se to, povede :vztek:

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3615
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: ISEKI TA 247 prevodovka

#12 Nový příspěvek od ladiki »

že vždycky na konci, se člověk dozví nejvíce informací :zapomel: ..ať se oprava podaří... :ano:

petin71
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 23, 2021 5:23 am
Bydliště: Skalica +Jiih Morava

Re: ISEKI TA 247 prevodovka

#13 Nový příspěvek od petin71 »

kluci,Dik za radu,slo toooo 8) vrchem,no musel sem malinko veklat a ejha,ono to tam naskocilo :wink: zrovna jsem doladil brzdy.poprehledal manzety a na leve radicke [ cestni,redukovana]mam prasklou manzetku,tama mne :red: natekla ta voda do oleja.Zitra proplachnu prevodovku a zacnu kopat, A este jednou Dik.

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“