Iseki TU 205 f

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Multicarista-M22
Příspěvky: 504
Registrován: ned říj 23, 2011 10:51 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Iseki TU 205 f

#91 Nový příspěvek od Multicarista-M22 »

Zdar vitam te mezi nas, bude to asi podobne jak ten muj,hod sem fotky , jak mas ovladani hydrauliky manual nebo elektonika.
Jen ze zvedavosti kde jsi ho kupoval a kolik si za nej dal,na co ho budes používat,jake mas za to naradí. Mej se a at slouží. Zdenek.

Lukas Starman
Příspěvky: 10
Registrován: stř čer 15, 2016 10:45 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Iseki TU 205 f

#92 Nový příspěvek od Lukas Starman »

Ahoj Zdendo.Na nahrání fotky sem mi došly nervy.Takže prozatim bez fotky:-)
Stroj jsem kupoval v Sebranicich.Dal jsem za něj 93.Musím ty chlapy pochvalit.Přístup a ochota, super.Maj tam teda fakt frmol ale přesto jsou vstřícní a příjemný.Po předvedení si napsali co na to chci a na co to chci.Šlo mi o 3bz, kouli na autovlek, a kardan na rotacku kterou jsem u nich koupil i s obracakem.Vse mi privezli za dva dny.Cesta zdarma,náplně,filtry taky.Vse mi predvedli, vysvětlili.Rotacku vyzkouseli.Na obracak jeste cekam.Musim rict,ze stav toho stroje je super.Nikde nic netece, vse funguje od uzávěrky az po blinkry:-) Dokonce i male praskle odrazko na zádi ty borci vymenili.Jinak je stroj v původním stavu.Velice, velice zachovalem!Motoru jsem dal pocoudit aby jestli se ma neco vysrat at se to vysere hned, vsak vis.Hele nic.Na miste kde ho parkuju neni po tydnu jedina kapicka oleje!Vse jde radit lehce,hydraulika nikde tece i ten klakson troubi ;-) Sousedi mi nechtej uverit ze je jetej.Fakt vypada jak kdyby vyjel z fabriky.Pritom na nej štětkou nikdo nesahl.Puvodni stav, jak priplul.
Zamiloval jsem se do něj :-) Manzelka vi kde mě ma hledat kdyz nejsem v baraku.
Mám ho na sekani, obraceni, vyvoz hnoje, do lesa na dřevo.
A ted jdu znovu zkusit vlozit foto....

Multicarista-M22
Příspěvky: 504
Registrován: ned říj 23, 2011 10:51 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Iseki TU 205 f

#93 Nový příspěvek od Multicarista-M22 »

Zdravim pekne jsi to napsal :)
Vyfot mi i tu sekacku a kolik jsi za ni dal,ja sháním takovou tu deskovou do trojbodu síre 110-120cm.
Jinak vlozit fotku je tak jednoduche,taky mi to prvne neslo ale ted v pohode.
Tak at ti slouží a hlavne at se nic nepodela. Ja ho mam přes rok a taky spokojenost,kupoval jsem ho od pana kousek od Opavy z vesnice Hlubočec a vse funguje jak ma,postupne sem si tam pridal prvne zadní ram a ted uz mam strechu a prední sklo a je to parada.Ja to mam na stipaní a stepkovaní a taham karu jiné naradi nemam. Ted jsem tam pridelal led svetla dve dopředu a jedno dozadu a sviti to luxusne. Jinak mam vyrizene povoleni na rok na zvlastni uzivani silnic 2 a 3 tridy a zatím me staveli jednou a v pohode,samozrejme platim pov rucení,jen jim vadilo ze nemam na traktoru trojuhelnik pro pomala vozidla,ja ho mam na kare a nechce se mi kupovat novej nebo to porad přendávat,ale asi ho koupim at je klid. Jo a ještě jsem si delal zadní zaves ,sehnal jsem z nejakeho malého nakladaku a udelal konzoli a tu mam přišroubovanou na tu stavajíci na traktoru. Jo a co ta hydraulika mas manual nebo elektroniku,ja el a trochu jsem s tim ze zacatku bojoval ale ted uz to jde,taky jsem si tam dodelaval hydraulicky okruh na sklapení,mas to taky v planu.Tot zatím vse.Mej se.Z. Jo taky jsem první mesic po koupi mazlika z dilny nevychazel :)
Tady jsou nejake navody na udržbu traktoru ,třeba ti poslouží..
http://www.kpmalotraktory.eu/sortiment/ ... otraktoru/
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Lukas Starman
Příspěvky: 10
Registrován: stř čer 15, 2016 10:45 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Iseki TU 205 f

#94 Nový příspěvek od Lukas Starman »

Díky za odkaz, tohle jsem na netu nasel, ale nic z toho pro mě.
Máš to fakt pěkný.Ja o kabině zatím neuvazuju.Ted se bude šetřit na balikovac, což je celkem darda...
Fotky zkousim pres ten postimg ale jsou futr velke mi to pise.
Kosu jsem kupoval 105cm za krasnych 18tis.Vyzkousim ji hned, jak trochu proschne louka.
Na povoleni na silnice jsem se ptal, a rekli mi ze v pohode.Za 5tis. A pak kazda rok 300kč.Plati to ale na urcitou oblast.
Hydrauliku mam el. a taky se s ni seznamuju.Mam tam zelene tlacitko, ktere stale blika, pry to je normalni.Co tobe?
Zitra si jedu pro obracak OP-1.32 taky za 18tis.
Taky jsem koukal po prodejci z Opavy, ale Sebranice mam kousek.Pristup a ceny super. Např. dnes mi ještě v sedm vecer chlapik volal že mam ten obracak pripravenej a jestli chci, muzu si pro nej hned prijet.A to zaviraj ve ctyri.Tomu říkám přístup k zákazníkovi :)

Lukas Starman
Příspěvky: 10
Registrován: stř čer 15, 2016 10:45 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Iseki TU 205 f

#95 Nový příspěvek od Lukas Starman »

Tak snad už...
Přílohy
Tady je...
Tady je...
IMG_20160616_144505.jpg (8.75 KiB) Zobrazeno 5783 x

Lukas Starman
Příspěvky: 10
Registrován: stř čer 15, 2016 10:45 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Iseki TU 205 f

#96 Nový příspěvek od Lukas Starman »

Prosim, prosim řekněte že se vam ta fotka zobrazila...

Uživatelský avatar
stanislavsnv
Příspěvky: 1044
Registrován: pon bře 17, 2014 7:47 am
Bydliště: ILIAŠOVCE
Kontaktovat uživatele:

Re: Iseki TU 205 f

#97 Nový příspěvek od stanislavsnv »

nedá sa na ňu kliknúť
YANMAR AF33 MARK III; MULČOVAČ-RM 150; Pluh obracak dvojak VENTZKI AKD16ZP; Stolový sústruh Bernardo Profi SS550V; ROTAVÁTOR ISEKY-150;

Multicarista-M22
Příspěvky: 504
Registrován: ned říj 23, 2011 10:51 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Iseki TU 205 f

#98 Nový příspěvek od Multicarista-M22 »

Zdravim
Trosku jsem ještě za teplého počasí postepkoval a odvozil par fur štěpek, sute a hlíny.

Obrázek

Obrázek

mysmen
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 14, 2016 7:52 pm
Bydliště: Losiny

Re: Iseki TU 205 f

#99 Nový příspěvek od mysmen »

Zdravím pánové,
Mám Iseki TU 200 F. Chtěl bych si dodělat hydraulický rozvaděč. Můžete mi někdo poradit, kde se napojit, aby to bez problémů fungovalo ?

Multicarista-M22
Příspěvky: 504
Registrován: ned říj 23, 2011 10:51 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Iseki TU 205 f

#100 Nový příspěvek od Multicarista-M22 »

A jake mas ovladani ramen ,manualni nebo elektronika. Ja mam el a dodelaval jsem si tam rozvadeč.
Obrázek

mysmen
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 14, 2016 7:52 pm
Bydliště: Losiny

Re: Iseki TU 205 f

#101 Nový příspěvek od mysmen »

Ovládání ramen mám manuální.

Multicarista-M22
Příspěvky: 504
Registrován: ned říj 23, 2011 10:51 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Iseki TU 205 f

#102 Nový příspěvek od Multicarista-M22 »

Odpovidal jsem přes sz - hod sem foto :)

mysmen
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 14, 2016 7:52 pm
Bydliště: Losiny

Re: Iseki TU 205 f

#103 Nový příspěvek od mysmen »

Zkouším zadat fotky : ObrázekObrázek

mysmen
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 14, 2016 7:52 pm
Bydliště: Losiny

Re: Iseki TU 205 f

#104 Nový příspěvek od mysmen »

Tak fotky fungují. Jestli bude zítra čas, tak nafotím ten vývod, abych se ujistil, že je to správné místo. Zatím dík za radu.

mysmen
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 14, 2016 7:52 pm
Bydliště: Losiny

Re: Iseki TU 205 f

#105 Nový příspěvek od mysmen »

Tak jsem nafotil ten šestihran, kde bych se měl napojit.ObrázekObrázekObrázek

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“