Údržba Jinma 244

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ondras83
Příspěvky: 10053
Registrován: stř zář 12, 2007 10:28 pm
Bydliště: Stračov
Kontaktovat uživatele:

Re: Údržba Jinma 244

#16 Nový příspěvek od Ondras83 »

Majorek píše:neměnil někdo hlavu na 304E?
Jaké dotahovací momenty?
podle typu motoru 125-170Nm (tata delal hlavu znamymu na trojvalci 244)

divimi
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 27, 2016 3:52 pm
Bydliště: Blatná

Re: Údržba Jinma 244

#17 Nový příspěvek od divimi »

Zkušenost z první technické kontroly s 244 E; má uvedenou maximální rychlost přes 20 km/h, musí tedy mít i na předních kolech blatníky. Nu, další opruz po přidělávání výstražného trojúhelníku pro pomalu jedoucí vozidla.

x-smile
Příspěvky: 18
Registrován: stř úno 25, 2015 9:00 am
Bydliště: Náchod

Re: Údržba Jinma 244

#18 Nový příspěvek od x-smile »

Neměnil někdo kulové čepy řízení? Respektive nevíte co se tam dá dát, co je běžně k dostání u nás? Myslím tedy nějakou náhradu. Dále ještě budu muset vyřešit brzdu levého kola, kolem prachovky táhla sákne olej, dostal se tedy asi do skříně brzdy. Ta skříň by měla být suchá, snad malotraktor nemá mokrý brzdy. Každopádně to kolo nebrzdí... Neřešil to někdo, případně obdobné stroje... Díky

divimi
Příspěvky: 5
Registrován: pon čer 27, 2016 3:52 pm
Bydliště: Blatná

Re: Údržba Jinma 244

#19 Nový příspěvek od divimi »

x-smile, mám 1100 Mth a kulové čepy jsem ještě neměnil (nepoužívám čelní nářadí, ani přídavnou zátěž), ale s brzdami jsem na tom byl stejně. Traktor má suché brzdy. Olej z netěsné olejové skříně a z výparníku se dostal do brzdových bubnů a bylo tak, jak popisuješ (až na to, že mně neprosakoval prachovkami ven). Prodejce v STS Prachatice vyměnil brzdové lamely a přetěsnil olejovou skříň. Jedna lamela stála 472 Kč (s DPH), na obě kola jsou třeba 4 kusy. Na faktuře má označení T204.250.43.012, ale nevím je-li to označení výrobku nebo jejich nějaké skladové číslo. Tak ať spolehlivě zpomaluješ a zastavuješ.

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“