Iseki startování

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3660
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Iseki startování

#16 Nový příspěvek od ladiki »

Aby jsi mě pochopil...hned na začátku sekce asijské stroje je vlákno o technických problémech japončíků všeobecně ;-) pak jsi se ptal na manuál a protže o žádném nevím, tak jsem Tě navedl na to, že klidně můžeš shánět manuál na modelovou řadu...

Dost nových žadatelů o radu napíše, že chce vědět např. jako Ty, že hledáš odvzdušňovák.....ale jak to tak obyčejně bývá, problém může být úplně někde jinde. Také by třeba nebylo špatné Tvé čerpadlo vyfotit a dalo by se na to prostě mrknout.... :friends:

Co se týká, Tvého problému...mohl jsi neodborně měnit naftový filtr a bordel dostat dále do systému. Můžeš ho mít špatně nasazen a cuclo si to bordel z nádrže?? Kolik máš nafty? Nedá se takto odhadnout kolik si troufáš. Řekl bych Ti povol převlečné matky u trysek a selduj, jde-li nafta....Jestli nejde, tak jsi tím ventilkem nic neodzvušnil....
Kolem tohoto může být více příčin a musíš přispívat hodně TY, aby jsme se tady od klávesnice dobraly výsledku ;-) :friends:

I po zavzdušnění to na 3.-5. start normálně chytá, takže je někde chyba

třeba toto Ti pomůže ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=XJn2kDnWQPU

vesiki
Příspěvky: 4
Registrován: pát dub 24, 2020 9:03 pm
Bydliště: Nový Jičín

Re: Iseki startování

#17 Nový příspěvek od vesiki »

tak již funguje :wink: . Na základě informace, "jde-li nafta....Jestli nejde, tak jsi tím ventilkem nic neodzvušnil...." jsem to prošel celé znovu a opravdu byl ještě vzduch v střikovacím čerpadle. Takže zpět do práce. DÍK MOC 8) a ať se daří!!

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3660
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Iseki startování

#18 Nový příspěvek od ladiki »

Chytrému napověz, hloupého trkni :) 8) tak zase někdy.... :)

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“