iseki tu 180f

Kubota, Mitsubishi, Iseki, Jinma, Mahindra,...

Moderátor: DYK

Zpráva
Autor
LuboM
Příspěvky: 209
Registrován: úte bře 19, 2013 12:14 am
Bydliště: Orava

Re: iseki tu 180f

#676 Nový příspěvek od LuboM »

kiraly píše:Zdar chlapi,

tak jsem o víkendu poprvé vyrazil i s károu. Vlek mám dost masivní, tak jsem byl zvědavej, jak si s ním traktůrek poradí, ale zatím naprosto v pohodě. Samozřejmě, až ho naložím dřevem, bude to o něčem jiném. Zatím velká spokojenost.
Posílám i foto, jak jsem vyřešil uchycení čuby v horním závěsu, kterou jsem nakonec sehnal v Polsku.
Trochu jste mě tady vylekali s tou naftou po zimě, ale žádný problém, traktor naskočil bez problémů.
Tak ať nám to všem jezdí a slouží.
Zdravím Luba na Oravu:).

Michal
Ahoj Michale,
ďakujem za pozdrav.. :friends:
V poslednej dobe tu moc toho nenapíšem,nakoľko som až príliš pracovne vyťažený a napokon sezóna u nás začne asi až koncom týždňa, ak nám to počasie dovolí.U nás ešte predvčerom v kopcoch poletoval snech.
Chcem zhodiť čelný nakladač a nahodiť rotavátor. Treba zomlieť pod zemiaky.
Ale sledujem to tu pravidelne a poctivo.
Sľubujem že sa polepším..

Uživatelský avatar
Nestor.Kea
Příspěvky: 242
Registrován: ned kvě 22, 2011 11:49 am
Bydliště: Čadca

Re: iseki tu 180f

#677 Nový příspěvek od Nestor.Kea »

Neviete mi niekto poradit kde by som kupil prednu masku na 180-tku..?? Lebo ju mam celu polamanu a je to take škarede na pohlad. Len ma neposielajte k židovi do RVR ten by ma obral aj o poslednu korunku :P
Iseki TU 180f

mirototh
Příspěvky: 180
Registrován: úte srp 02, 2011 9:41 pm
Bydliště: Jarok

Re: iseki tu 180f

#678 Nový příspěvek od mirototh »

Skús autogabriella Levice sú tam perfektný ludia .

Uživatelský avatar
Honzula1234
Příspěvky: 73
Registrován: sob dub 05, 2014 12:23 pm
Bydliště: Lbc

Re: iseki tu 180f

#679 Nový příspěvek od Honzula1234 »

LuboM píše:Jeden môj známi,konkrétne dovozca ISEKI na slovensko http://www.iseki.sk mi poslal zaujmavé informácie o dovezených traktoroch ISEKI. A aj nejaké nove stroje a tak. Len mi to tu nejde vložiť na forum. A zrejme to len neviem.. :-/
Ak máte niekdo záujem pošlite mi v SZ svoj súkromný mail a prepošlem mu to.A možno že to tu aj potom bude vedieť umiestniť. Žeby DYK ??
Ahoj ja bych tě chtěl poprosit o ty informace co ti dodal ten tvůj známej,dík.

ajven
Příspěvky: 139
Registrován: úte úno 18, 2014 9:26 pm
Bydliště: Lazy pod Makytou

Re: iseki tu 180f

#680 Nový příspěvek od ajven »

Ako som medzicasom spominal, ze pracujem na navijaku, tka pridavam zopar foto ako to vyzeralo. Najskor som to chcel dat na drziak radlice, ale potom som to dal na samostatny ram:

Obrázek

ajven
Příspěvky: 139
Registrován: úte úno 18, 2014 9:26 pm
Bydliště: Lazy pod Makytou

Re: iseki tu 180f

#681 Nový příspěvek od ajven »

tu je pohlad z hora pred montazou:
Obrázek

ajven
Příspěvky: 139
Registrován: úte úno 18, 2014 9:26 pm
Bydliště: Lazy pod Makytou

Re: iseki tu 180f

#682 Nový příspěvek od ajven »

tu som to uz mal na samostatnom rame a ciastocne natrete:
Obrázek

ajven
Příspěvky: 139
Registrován: úte úno 18, 2014 9:26 pm
Bydliště: Lazy pod Makytou

Re: iseki tu 180f

#683 Nový příspěvek od ajven »

Najviac roboty som mal dorobit ozubenie, aby pasovali na hydromotor, druhe koliesko na prevodovku a dosponovat retaz.
Sustruznik to dal na pevno, tak potom som to dal cez pritlacny sponovak:
Obrázek

ajven
Příspěvky: 139
Registrován: úte úno 18, 2014 9:26 pm
Bydliště: Lazy pod Makytou

Re: iseki tu 180f

#684 Nový příspěvek od ajven »

Lano som nahodil 8mm s dusou, mohol som kupit aj viac metrov. Nahodil som tam aj otoc na odvijanie lana. Je to vlastne v puzdre dvojradove axialne lozisko. Daval som ho tam na pekne odvijanie lana, aby to nemalo tzv. pamatovy efekt a nerobilo vlny.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nestor.Kea
Příspěvky: 242
Registrován: ned kvě 22, 2011 11:49 am
Bydliště: Čadca

Re: iseki tu 180f

#685 Nový příspěvek od Nestor.Kea »

takto som prehadzoval kolesa aby bo traktor širši Obrázek Obrázek Obrázek no ten predok bol strašny a v terene my to zachytavalo o kapotaž traktora tak som ich vratil do povodneho stavu a to už bolo OK Obrázek Obrázek
Iseki TU 180f

kiraly
Příspěvky: 14
Registrován: ned říj 19, 2014 3:12 pm
Bydliště: Praha

Re: iseki tu 180f

#686 Nový příspěvek od kiraly »

Nazdar pánové,

je tady nějaký mrtvo:). Mě se podařilo o víkendu neodhadnout stav nádrže a trochu jsem japončíka zavzdušnil, takže jsem ho za obdivu okolojdoucích domorodců nahazoval na poli zpět k životu. Plyne z toho poučení - nevěř na 100% kontrolce paliva:).
Jinak musím říct, že po ročním užívání tohoto stroje si už ani neumím představit, že bych ho neměl, odvádí naprosto skvělou práci a jsem maximálně spokojen.
Zdravím Tě Lubo na Oravu!

Uživatelský avatar
HONZAD
Příspěvky: 438
Registrován: pát čer 19, 2009 6:15 pm
Bydliště: Brno - venkov

Re: iseki tu 180f

#687 Nový příspěvek od HONZAD »

kiraly píše:Nazdar pánové,

je tady nějaký mrtvo:). Mě se podařilo o víkendu neodhadnout stav nádrže a trochu jsem japončíka zavzdušnil, takže jsem ho za obdivu okolojdoucích domorodců nahazoval na poli zpět k životu. Plyne z toho poučení - nevěř na 100% kontrolce paliva:).
Jinak musím říct, že po ročním užívání tohoto stroje si už ani neumím představit, že bych ho neměl, odvádí naprosto skvělou práci a jsem maximálně spokojen.
Zdravím Tě Lubo na Oravu!
Tak to se mi podařilo s mojí Kubotou také :friends: . Když jsem zjistil, jakou to má spotřebu, přestal jsem hlídat hladinu nafty v nádrži a pak se divil, že nechce jet na vzduch. :chytry:
Yanmar Fv230D
Mt8-70 MINI
2xFortschritt E931.50 + jeden předělaný na 4takt, zahradní rider MTD Gartenmobil 8/760 HA
Čím jsem starší, jsou jsou moje hračky dražší.

ajven
Příspěvky: 139
Registrován: úte úno 18, 2014 9:26 pm
Bydliště: Lazy pod Makytou

Re: iseki tu 180f

#688 Nový příspěvek od ajven »

ahojte,
viete mi prosim povedat ake rychlosti PTO ma TU 180 ?
Dakujem vopred za pomoc. Aby som pripadne vedel aku hnanu napravu zohnat na vlecku ku mojmu Iseki.

ajven
Příspěvky: 139
Registrován: úte úno 18, 2014 9:26 pm
Bydliště: Lazy pod Makytou

Re: iseki tu 180f

#689 Nový příspěvek od ajven »

Dnes som si uvedomil ako sa nadycham vecne dymu z vyfuku ked jazdim s traktorom.
Mam vyfuk vyvodom hore. Mozno, ze je lepsi ten s vyvodom dopredu. Ake mate skusenosti vy? Dakujem za info.

Uživatelský avatar
Bielan
Příspěvky: 402
Registrován: pon říj 13, 2014 8:54 am
Bydliště: okr. Opava

Re: iseki tu 180f

#690 Nový příspěvek od Bielan »

Čelně vyvedený výfuk má také nevýhody a uvažuji, že přes zimu jej na své Bulltře opatřím kolínkem pro odvod spalin do boku. Špiní mi to teď čelní naviják a taky práce s čelním nakladačem je na otravu, pokud něco dělám kolem lopaty nebo vidlí.
ISEKI TA247F
ex KUBOTA Bulltra B1-17
Karosa ŠD11
Karosa LC735
Neoplan Tourliner
ex Karosa LC936XE

Odpovědět

Zpět na „Asijské stroje“