Karavan ponorka

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Karavan ponorka

#181 Nový příspěvek od Franta.cz »

Šéďa píše:Zkrátka všude to nefunguje, konkrétně ne u nás ve Varech. :-/
Promiň, ale to je Vaše vina, jako občanů že si necháte srát na hlavu :-/
Nejde to skopírovat, ale aktuální znění zákona 56/2001 Sb. , který to upravuje je na stránkách ministerstva dopravy

http://www.mdcr.cz/cs/Legislativa/Legis ... lativa.htm

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Karavan ponorka

#182 Nový příspěvek od Franta.cz »

StenliH píše:Já se zeptám no . Ale mě nebolí dát 180 za evidenčku a 250 za STK . Hlavně aby byl karavan na mě napsaný . To jediný mě teď trápí . :stavka:
Na nic se neptej upravuje to § 6 ods. 5 .Je tam jasně napsáno, že žadatel přiloží, mimo jiné, doklad o technické prohlídce a doklad o evidenční kontrole, nikde není psáno, že to nemůže být na jednom papíru.

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Karavan ponorka

#183 Nový příspěvek od Šéďa »

Ale ani nikde není psáno, že to lze sloučit. Je to, jak si to který úředník vyloží. U nás tě prostě vyhoděj a hotovo. Stěžovat si můžeš, tak ve vrátnici. Řekne ti, že v tom tebou citovaném paragrafu je bod d) žadatel o registraci doloží protokol o evidenční kontrole, pokud vozidlo není nové. Dřív to šlo, teď už ne. STKáčka jsou soukromý a potřebujou prachy, co by jim úředník nepomohl, určitě nebude škodnej. Jinej kraj, jinej mrav, já zaplatil za evidenčku 399,-Kč. Klidně ti okopíruju účtenku. A u Stenliho čtu jen 180,-Kč.

Uživatelský avatar
Franta.cz
Příspěvky: 8746
Registrován: úte říj 21, 2008 4:10 pm
Bydliště: Příbram na Mor.

Re: Karavan ponorka

#184 Nový příspěvek od Franta.cz »

Šéďa píše:Ale ani nikde není psáno, že to lze sloučit.
A vo tom to je ne
Šéďa píše:Je to, jak si to který úředník vyloží.U nás tě prostě vyhoděj a hotovo.
když to naposledy skusily ještě na policajtech udělal jsem tam cirkus, že doklusal náčelník a bylo vymalováno.Jak jsem psal výše když si občan nechá srát na hlavu je to jeho věc.Ä STK ty do toho netahej to jsou soukromé organizace.

Uživatelský avatar
zetor6340
Příspěvky: 1208
Registrován: čtv zář 27, 2012 7:48 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Karavan ponorka

#185 Nový příspěvek od zetor6340 »

Tak nějak, na papíru z STK je jasně uvedeno že z hlediska evidenční kontroly vozidlo vyhovuje, jinak by ani neprošlo, Já takto zapsal i tažné zařízení, jen mi na TK napsali že nevyhovuju z důvodu že mám TZ a o jakej typ se jedná, do poznámek že zapojení a montáž je OK v souladu s... Došel jsem na město tam dopsali TZ a za 60Kč jsem dostal lepku na dva roky. Ušetřeno 140Kč :). Jen se člověk nesmí nechat.

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Karavan ponorka

#186 Nový příspěvek od Šéďa »

Jo, jasně, teď se to píše. Pokud by jste to čekali a připravili se předem, možná by jste uspěli, ale jinak by jste sklopili ocas a odešli.
Ale nereagujte, nemá cenu si dokazovat, kdo má jaký ramena. Věnujme se ponorkám. 8)


PS. není náhodou nějaká novela od 1.1.2015 týkající se tohoto problému? U nás to totiž nejde až od nového roku, dřív to šlo.

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Karavan ponorka

#187 Nový příspěvek od Šéďa »

Asi už mám předstan. Kamarád mi sehnal látkovej stan Mamaia Canaria od Technolenu. Je to prý velký stan pro 4 osoby a je od nějakého důchodce, který si ho kdysi koupil a postavil asi 3x na dovolený. Nikde na netu jsem nenašel fotka stanu s takovýmhle jménem, ale inzeráty jsou, někde na slovensku se prodával tento stan, uvidím ve středu, to si pro něj jedu, ale nevím, kde ho zkusmo postavím, máme tu přes půl metru sněhu a furt sněží. :D
Bude to něco takového:
https://www.google.cz/search?q=stan+Tec ... 28&bih=814

Uživatelský avatar
StenliH
Příspěvky: 408
Registrován: pon črc 05, 2010 6:48 pm
Bydliště: Prdel světa

Re: Karavan ponorka

#188 Nový příspěvek od StenliH »

Tak to je bezvadný napiš pak zda ho máš :friends: . Já stojím na místě čekám na papíry dokud to nebude moje nemám pomalu chuť se na to podívat . :stavka: S tou stk nebo evidenčkou je mě to jedno dyť je to 250+180 to mě nestojí za námahu .. Oni mě stejně řeknou sami jak to je . Pokud ten TP paní poslala jak tvrdila tak zítra mě to STK čeká .
------------

Já jsem malinko vlezl pod karavan a koukal na zavěšení . Tlumiče to má na 100% Z jawy 350 + ty bantamky . Náhodou mám nové tlumiče doma z dob kdy jsem vášnivě Jawil ... Tak na jaře to rozeberu udělám poctivě náboje vyměním tlumiče nastavím je co nejvíce na tvrdo :) Ono to o centimetr vyroste :red:

Uživatelský avatar
StenliH
Příspěvky: 408
Registrován: pon črc 05, 2010 6:48 pm
Bydliště: Prdel světa

Re: Karavan ponorka

#189 Nový příspěvek od StenliH »

Dneska dorazil TP tak jsem hned jel na STK bez problému do roku 2019 ... Papír sám od STK na přepis nestačí ale za příplatek 10 kč dopíšou na ten papír to co je třeba ! Karavan -vozík u nás 250 + 10 kč ta evidenční .

-----

Papíry jsem odeslal dneska paní tak jsem zvědavý zda to bude mít dobrý konec ale asi i ano . Ponorka je už zase v Pergole . K potoku ji svezl soused Srňák -- Movitý myslivec svou Ladou Nivou . Já se koukal jak pak jel do kopce a Niva si ani nehrábla je to kus techniky :cert:


Takže pomalu nakupuji Ledky spřádám plány a doufám že až bude napsaný na mě začnu kutit pokud ovšem nebude -30 :typek:

Uživatelský avatar
Šéďa
Příspěvky: 2707
Registrován: ned lis 27, 2011 4:31 pm
Bydliště: Nejdek u K. Varů

Re: Karavan ponorka

#190 Nový příspěvek od Šéďa »

SRAZ PONOREK
pořádá zetor6340 na Novomlýnské nádrži v atc Merkur
http://www.kemp-merkur.cz/
termín 5. - 6. 9. 2015
více na FB.
https://www.facebook.com/events/5880297 ... mall_reply

Uživatelský avatar
StenliH
Příspěvky: 408
Registrován: pon črc 05, 2010 6:48 pm
Bydliště: Prdel světa

Re: Karavan ponorka

#191 Nový příspěvek od StenliH »

Tak jsem dneska slyšel cvrlikat vrabce venku možná fakt bude pomalu zima končit . Doklady od karavanu jsou už na mě napsány takže to mělo dobrý konec . Dneska jsem akorát paní poslal 500kč za převod a tím je transakce hotova . Škoda že kupující té staré ponorky mě nezaplatil 500kč za převod holt charakter a štěstí mu to nepřinese :cert: . Takže mě čekají úpravy + opravy převážně malé věci a už se těším na dovolenou .
Já mám dovolenou 14 dní v srpnu ( od 15 do 30 ) a ten sraz je hned po ... Tak jsem změnil status na Možná a uvidí se jak to bude když to klapne pojedu . :friends:

Hannes
Příspěvky: 1123
Registrován: pon úno 25, 2013 7:53 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Karavan ponorka

#192 Nový příspěvek od Hannes »

Nevím zda to tu už ale někdo nedával http://www.sbazar.cz/konfrst.bohemia/de ... skere-dily

Uživatelský avatar
StenliH
Příspěvky: 408
Registrován: pon črc 05, 2010 6:48 pm
Bydliště: Prdel světa

Re: Karavan ponorka

#193 Nový příspěvek od StenliH »

Jo to je ten maník co ode mě koupil tu starou ponorku . Neměl za mák slušnosti zaplatit 500 za převod karavanu na jeho jméno . Poptával samotný TP ale to bych neprodal . Asi chtěl tu ponorku dodělat nebo nevím .

Uživatelský avatar
StenliH
Příspěvky: 408
Registrován: pon črc 05, 2010 6:48 pm
Bydliště: Prdel světa

Re: Karavan ponorka

#194 Nový příspěvek od StenliH »

Ponorka dostala dárek v podobě Ledničky trojkombinace 220v,12v,Plyn

Tak doufáme v mrazivou dovolenou :friends:

Obrázek

Uživatelský avatar
StenliH
Příspěvky: 408
Registrován: pon črc 05, 2010 6:48 pm
Bydliště: Prdel světa

Re: Karavan ponorka

#195 Nový příspěvek od StenliH »

Lednička na ten plyn jede pěkně . Akorát dělám test jak dlouho to pojede na 2Kg lahev plynu . Nastavil jsem to tak na 50% výkonu a uvidíme kolik hodin , dni :typek: pojede .
Jedna věc je jistá bude třeba vymyslet odvětrávání tepla co produkuje výparník . Ona ta absorpční lednička docela hřeje . Ta moje je nějaká stará Německá vymontovaná z karavanu co šel bez TP na stání u vody .

No a tak celkově asi slevním z úprav ponorky . Solární panel bude ale menší aby nabíjel aku :) myslím 60W bohatě stačí :friends: A upustím od tekoucí vody . Přeci jen je to ponorka a ne velký karavan . Bude nám s manželkou stačit kanystr na 20L

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“