škoda 130 rs

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: škoda 130 rs

#1516 Nový příspěvek od Terablick »

Kotouče počkaj a ložiska nech zatim starý než to všechno spasuješ atd :). Jinak paráda 8) Jde ti to super, a krásně se to rýsuje... :)
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: škoda 130 rs

#1517 Nový příspěvek od fox159 »

Tak davam vam sem další foto. Co se týče opravy karoserie a spasování blatníků je teměř práce u konce. Jediné co mě hodně straší je obrovská nekvalita laminátů. Bude to chtít hodně dobrýho lakýru nebo někoho kdo umí opravdu dobře kitovat což ja teda nejsem :'( Blatníky jsou celkem dost našponovaný a zadní kapota je celkem hodně špatná spíš sem měl chut ji rozdupat.Musela se skrátit a upravit panty ještě se bude muset na ní nalaminovat nějaká výstuha protože mezi panty dělá lavor a vubec dát ji nějak do kupy. No a pak sehnat někoho co teda umí kitovat :(
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4259
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: škoda 130 rs

#1518 Nový příspěvek od pepa.traktor »

foxi ty teda jedeš :potlesk:
kdysy jsem pomáhal bráchovi s kaipanem a ty lamináty byly masakr jedině šupnout do boxu na 60 c a nechat natemperovat a po vychladnutí si vzít pívo sednout na basičku k autu a ty dírky které tě nejspíš trápí pěkně šroubováčkem vydloubat a pak tmelit nic jiného se nedá dělat --pakárna ale dan za laminát---ještě vzpomínám na ww brouka zadní křídlo z lamina vypadalo to jako stůl a ůplně stejný postup :prace:
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

carlos
Příspěvky: 1428
Registrován: ned lis 25, 2007 4:44 pm
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: škoda 130 rs

#1519 Nový příspěvek od carlos »

Nádhera jedeš jak šanghajský expres fakt bomba taky bych chtěl takové puzzle 8) 8)
Přeprava do 1,3t a rozměru vozíku 2,5x1,3m 11Kč/km Písek,kámen nebo co potřebute převezt Jičín,Boleslav,Turnov dál po dohodě
http://www.teamfofr.estranky.cz

Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: škoda 130 rs

#1520 Nový příspěvek od fox159 »

Tak konečně je doma a začne horor s laminaty. Někde je potřeba dolaminovat a pak tmelit a tmelit...... Až do zblbnutí :) Ale nejdřív se postavý na vlastní kola což znamená dodělat rozvod brzdovky(Několik lidí mi slíbylo hadičky,trubičky) Ale zatím mi nic nepřišlo :'( A natáhnout vodu od motoru k chladiči. To bude chtít měděné trubky aspon do kufru a motoru a zbytek bych asi řešil alternativně(podle toho na co bude)
Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Obrázek

Obrázek
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4259
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: škoda 130 rs

#1521 Nový příspěvek od pepa.traktor »

tak to ti vyšlo i na začátek snad slušnýho počasí na jaře --ted můžeš tmelit až do alejůja :friends:
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: škoda 130 rs

#1522 Nový příspěvek od fox159 »

Další malinkatej pokrok. :) Ještě naohejbat trubky na rám a mužu nastříkat i vnitřek a začít strojit podvozek,aby stál před lakem na svejch.


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: škoda 130 rs

#1523 Nový příspěvek od fox159 »

Tak konečně jsem sehnal mřížky!!!!!! :pohar: :pohar: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

carlos
Příspěvky: 1428
Registrován: ned lis 25, 2007 4:44 pm
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: škoda 130 rs

#1524 Nový příspěvek od carlos »

Přeprava do 1,3t a rozměru vozíku 2,5x1,3m 11Kč/km Písek,kámen nebo co potřebute převezt Jičín,Boleslav,Turnov dál po dohodě
http://www.teamfofr.estranky.cz

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: škoda 130 rs

#1525 Nový příspěvek od Terablick »

To je slušná splácanina. Jako pro nějakýho mladýho kluka co z toho udělá tuning asi OK, ale s RS to nemá nic společnýho :) A ta cena je nesmysl :evil:
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

carlos
Příspěvky: 1428
Registrován: ned lis 25, 2007 4:44 pm
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: škoda 130 rs

#1526 Nový příspěvek od carlos »

to by byla dílnička :vztek: :vztek: :vztek:
Obrázek
Přeprava do 1,3t a rozměru vozíku 2,5x1,3m 11Kč/km Písek,kámen nebo co potřebute převezt Jičín,Boleslav,Turnov dál po dohodě
http://www.teamfofr.estranky.cz

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: škoda 130 rs

#1527 Nový příspěvek od Terablick »

Jelikož jsem jezdil s bývalým továrním autem, měl jsem tu čest navštívit a prolézt si dílny Škoda Motorsport v dobách Octávie WRC, a byla to paráda :) Přesně jak to známe z fotek a videí na netu - z podlahy by se dalo jíst, a všude se "válí" díly za statisíce, a asi tak 10-15 aut nebo "skeletů" WRC v různém stádiu rozestavěnosti nebo připravenosti :)

Jedna zajímavost pro ty kdo to neví - tovární týmy mívají pro jednoho jezdce více méně hotová 3-4 auta (jezdci na míru, mnoho věcí se nastavuje přímo pro něj už během výroby), a na závody v zámoří se auta posílají (nebo alespoň kolem roku 2000-2001 to tak bylo) lodí asi měsíc před závodem, takže v době kdy jezdec s jedním autem někde závodí, jiné auto pro něj, včetně doprovodů atd už pluje na lodi na další závod, protože to se kterým jede by to už nestihlo :)
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Hanzp
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 12, 2012 5:28 pm
Bydliště: Berounsko

Re: škoda 130 rs

#1528 Nový příspěvek od Hanzp »


Uživatelský avatar
fox159
Příspěvky: 1658
Registrován: ned pro 06, 2009 11:41 pm
Bydliště: Hejnice okr Liberec

Re: škoda 130 rs

#1529 Nový příspěvek od fox159 »

Jee to mam obrovskou radost. To je z Mimoně ach jo slzicka v koutku oka dekuji. A kde sji našel???????
Kladivo je dobrá věc, ale palice je palice!!

Hanzp
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 12, 2012 5:28 pm
Bydliště: Berounsko

Re: škoda 130 rs

#1530 Nový příspěvek od Hanzp »

Není zač :) na intetnetu a to uplnou náhodou.(hledal jsem uplně nic o jiného) a toto na mě vyběhlo :D

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“