moje jawy

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5493
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: moje jawy

#106 Nový příspěvek od staník »

Zdeňku,nedával jsi někdy do 555 VAPE??? Já s tím teď bojuju,přece není možný že někdo udělá náhradu zapalování za víc jak tři tisíce a nevyzkouší si třeba jak se dá zapalovací cívka namontovatna místo :vztek: :vztek: :vztek:
Když ji dám nalevo tak se bude mačkat mezi rám a benzínovej kohout :shock: což zajisté není moc dobrej nápad. Když ji ale dám napravo tak se zas tlačí na filtr karburátoru a na matici nad šoupátkem.
Už jsem z toho na prášky.Upravovat to moc nechci kvůli záruce a bez toho to snad budu dávat někam pod sedačku. :smich:
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv črc 05, 2007 12:08 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: moje jawy

#107 Nový příspěvek od Pepino »

Obávám se že výbci je to vcelku jednu jak to jde namontovat.. Není to také třeba tím že prioritně to bylo určený pro modely 05 a vejš kde je více místa ? Nevím jak je to tedy řešený, ale místo původní indučky se to asi nevejde, že ?
Koupím Jawa 350 typ 354 mezityp s pulbubny, nebo prvni typ s velkymy bubny. Případně stejnou 250 mozno i vrak..
Koupím VELOREX 350 na stavu nezáleží, pokud možno s doklady, nebo zvlášť.
Predem dik..

Uživatelský avatar
staník
Příspěvky: 5493
Registrován: stř říj 22, 2008 6:13 am
Bydliště: U Nového Města na Mo

Re: moje jawy

#108 Nový příspěvek od staník »

Ona není větší než původní cívka.Je na ní ale takovej nálitek do strany a ten dělá jen neplechu. Dopisoval jsem si teď s klukem co to taky montoval a ten provrtal rám jinde a dal ji tam. Moc se mi to sice nelíbí ale udělám to taky tak. Snad to nic neprovede,vychází to skoro na konec ohybu toho jeklu.
Dílna je dílna
Pokud na něco zapomenu tak mi to prosím připomeňte.

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: moje jawy

#109 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

tak z VAPE neporadím to jsem ještě v ruce neměl. Skušeností z dílama - replikama mám ale dost a vím že se vůbec neřeší zda to pasuje nebo ne. Všechno jsou to repliky DODO - Dodělat Doma :D :D Takže nepoužitelných replik mám dost a postupně se toho zase zbavuji protože to nepasuje ani omylem
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Uživatelský avatar
pedro643
Příspěvky: 1608
Registrován: pon srp 10, 2009 8:48 pm
Bydliště: Slovensko

Re: moje jawy

#110 Nový příspěvek od pedro643 »

05 som mal kupiľ od kamaráta za 750 korun ale nemal som vtady peniaze a o 2 tyzdne bola už v :zadek: a pravdepodobne skončila v zbere. U nás široko ďaleko nikto nemá 05 . Dteraz ma štve že nepočkal a len tak sa jej zbavil. Preňho nemala žiadnu hodnotu.

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: moje jawy

#111 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

Tak jawa 555 už má od soboty zpět svého majitele a snad i spokojeného majitele tak doufám že nebude nějaká reklamace. :)

a já tu mám dalšího pacienta na opravu z nápisem jawa na motoru :(

Obrázek

Obrázek
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Marek 252
Příspěvky: 21
Registrován: stř úno 16, 2011 11:58 am
Bydliště: Topolčany

Re: moje jawy

#112 Nový příspěvek od Marek 252 »

toto su moje jawki Obrázek[/url]

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek[/img]Obrázek[/img]

Uživatelský avatar
buzičák
Příspěvky: 548
Registrován: stř kvě 06, 2009 2:18 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: moje jawy

#113 Nový příspěvek od buzičák »

zdeněk 1 na to tě dám rychlou odpověď je to jawa a jmenuje seto Jaweta je to hodně dost podobné Stadionu má to v rukojeti řazení jako stadís a dva kvalty vím to moc dobře protože Javetu má doma taky samozřejmě sem měl i stadísa ale ten musel do světa v motory jsou skoro stejné akorát že jaweta má válec na ležato a stadís na stojato

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: moje jawy

#114 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

Marek 252 to co je za tuningového pionýra z dvouma výfukama a to zadní kolo je taky nějaké divné :)

buzičák
:ano: nějak moc rychle se odhalilo co to je. Motor vůbec netěsní - je to hrozná olejnička :D
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Uživatelský avatar
buzičák
Příspěvky: 548
Registrován: stř kvě 06, 2009 2:18 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: moje jawy

#115 Nový příspěvek od buzičák »

Zrovna na to koukám ten můj bil taky takoví rozebral sem ho umil a vičistil dal nové ložiska a gufera místo papírového těsnění sem dal plastické těsnění má modrou barvu jestli chceš vifotím a dám to sem druhí den to těsnění viteklo sem oříznul žiletkovím nožem a čtiři roky ani nekápne a jezdí na 8) a to sem nedal ani víbrus je tam ještě orygo ale letos asi budu muset dát vibrousit,jezdím na něm 6km do práce teda jednu cestu a maká bez poruchově akorát letos jí chci dát novej červenej kabátek tak více méně asi budu jezdit do práce autem.

Marek 252
Příspěvky: 21
Registrován: stř úno 16, 2011 11:58 am
Bydliště: Topolčany

Re: moje jawy

#116 Nový příspěvek od Marek 252 »

Zdenek 1 toho pionira som si spravil ja a to zadne koleso to je iba puklica z auta z jednej a druhej strani a tie vifuky maju u mna 100 bodov este potom dam neake foto

Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 1409
Registrován: čtv črc 05, 2007 12:08 pm
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: moje jawy

#117 Nový příspěvek od Pepino »

zdeněk 1 píše:Marek 252 to co je za tuningového pionýra z dvouma výfukama a to zadní kolo je taky nějaké divné :)

buzičák
:ano: nějak moc rychle se odhalilo co to je. Motor vůbec netěsní - je to hrozná olejnička :D
teče z toho olej, ale hlavně že to má vyleštený víka.. :D :smich:
Koupím Jawa 350 typ 354 mezityp s pulbubny, nebo prvni typ s velkymy bubny. Případně stejnou 250 mozno i vrak..
Koupím VELOREX 350 na stavu nezáleží, pokud možno s doklady, nebo zvlášť.
Predem dik..

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: moje jawy

#118 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

buzičák když jsi opravoval motor tak se zeptám jak se demontuje vidlice od motoru? Jak se dostane ven ten čep co prochází motorem a drží vidlici,je tam něco na co si dát pozor abych to nepos...
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Uživatelský avatar
buzičák
Příspěvky: 548
Registrován: stř kvě 06, 2009 2:18 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: moje jawy

#119 Nový příspěvek od buzičák »

zdeněk 1 ten čep nemusíš vindavat očisti to a najdeš tam buť jeden a nebo dva šroubi je to skoro stejný jako u pincka já tu vidlici vůbec nerozebíral protože neměla vůli tak sem se naní viprdnu jestli nemá vůli tak to nemusíš rozebírat kvůli vindání motoru rozhodně ne tak sem tě asi moc nepomoh ale nožná dal info.

Uživatelský avatar
zdeněk 1
Příspěvky: 2915
Registrován: úte črc 17, 2007 2:46 pm
Bydliště: Velká nad Veličkou

Re: moje jawy

#120 Nový příspěvek od zdeněk 1 »

šroubek jsem našel a už je to venku :prace:
Přílohy
t.JPG
Schopný autor tvoří,neschopný poučuje

Odpovědět

Zpět na „Auto Moto koutek“