Pezag CM 184

sekačky, obracečky, skulovače, lisy, luční stroje a věci k dobytku,...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Pezag CM 184

#1 Nový příspěvek od mazhor »

Zdravim, mam ted moznost koupit za slusny prachy tuto bubnovku. Mate o ni nekdo nejaky informace a zkusenosti-spolehlivost,ND a pod? Jestli mam do toho jit, nebo ne. Hodi se do kopcovityho terenu? Tahal bych to za 6245. Diky!

Uživatelský avatar
v2000m
Příspěvky: 507
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:27 am
Bydliště: Pelhřimovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pezag CM 184

#2 Nový příspěvek od v2000m »

rok výroby??? kolem roku 2000 je totožná s ŽTR 185, jen je to vývozní označení, první CM měly (cca do roku 1995 ) měly nějak slabší hřídele na bubny
Proti 165 má jinak dělaný plaz a výška strniště se nastavuje podložkou mezi buben a plaz ne naklopením pomocí třetího bodu..

Proti 165 má výhodu, že se tolik neujíždí řádek
za ten traktor by to mělo být v poho

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Pezag CM 184

#3 Nový příspěvek od mazhor »

r.v. 2001, ND jsou teda stejny jak na ZTR? Myslis ze bude vhodna do kupcu?

Uživatelský avatar
v2000m
Příspěvky: 507
Registrován: čtv lis 06, 2008 8:27 am
Bydliště: Pelhřimovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pezag CM 184

#4 Nový příspěvek od v2000m »

záleží jaký kopce... ale myslím že by neměl být prblém když je traktor s předkem...

Uživatelský avatar
tomasberry
Příspěvky: 504
Registrován: čtv srp 30, 2007 9:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Pezag CM 184

#5 Nový příspěvek od tomasberry »

takže zas tak levná nakonec nebyla, co?

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Pezag CM 184

#6 Nový příspěvek od mazhor »

no nakonec se to vysplhalo dost vysoko :(

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Pezag CM 184

#7 Nový příspěvek od mazhor »

byl tady nekdo kdo taky prihazoval? :) http://aukro.cz/show_item.php?item=1293741318 Aukci nakonec vyhral bracha....
Naposledy upravil(a) mazhor dne sob lis 06, 2010 8:20 am, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Pezag CM 184

#8 Nový příspěvek od mazhor »

Asi pristi tyden si pro n i pojedu, na co si mam dat pri prohlidce pozor? Nikde by asi nemela byt zadna vule ze? Kdyz chytnu za oba dva bubny, jaka vule je mezi nimi jeste OK a jaka uz ne? Budu vdecny za kazdou radu.

Uživatelský avatar
tomasberry
Příspěvky: 504
Registrován: čtv srp 30, 2007 9:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Pezag CM 184

#9 Nový příspěvek od tomasberry »

ja jsem přihazoval, skončil jsem pod šestnácti. Myslím že jelikož je to aukce a píše že je funkční, tak bys jí měl vzít když už si jí vyhrál, pokud tam teda nebude nějakej zásadní problém, prohlídky maj bejt předem.

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Pezag CM 184

#10 Nový příspěvek od mazhor »

psal jsem prodejci mail v jakym je rotacka stavu a vubec se neozval. Mam to k nemu kolem 200km, takze jet tam na otocku si prohlidnout rotacku a pak doufat, ze vyhraju aukci je trosku nerealny. Par vterin pred koncem bracha prihodil max. castku, kterou jsem byl ochotny dat. Bud me nekdo prehodi, nebo ne. No a povedlo se. Jestli bude plne funkcni, jak pise prodejce, tak si myslim ze za ty prachy je to OK. Nebo mas jinej nazor?

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Pezag CM 184

#11 Nový příspěvek od mazhor »

Rotacku si pred prevzetim samozrejme poradne prohlidnu a jestli najdu nejaky zavazny zavady, tak ji samozrejme nevezmu - je to i o solidnosti prodejce, jestli ti vesi buliky na nos, nebo se chova slusne. Proto se ptam, na co si dat pri prohlidce pozor.

Uživatelský avatar
tomasberry
Příspěvky: 504
Registrován: čtv srp 30, 2007 9:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Pezag CM 184

#12 Nový příspěvek od tomasberry »

no nejlepší je si jí nechat roztočit a poslechnout jestli někde nerachtá a nevibruje. Měl bych to taky 200 km, nebejt to rok výroby 2001 tak o ní ani neuvažuju. Na fotkách vypadá normálně, ale už je tam vidět něco svařenýho a tak. Takhle těžko soudit no z fotek, je tam velkej kravín a zapřažená za john deerem, takže klidně mohla dostat dost na prdel a nebo taky ne no, to se nedá. Já jsem to bral tak, že uvažuju o koupi nový polský tak za 26 tisíc, takže tuhle jsem šel na 16, aby kdyžtak se do ní mohlo třeba těch deset vrazit a měl bych za cenu polský českou kvalitu skoro jak novou. Vidět jí předtím a vědět že je ok tak jdu klidně i na 25. A kolik si byl ochoten nejvíc dát, nebo to je to za cos to vyhrál?

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Pezag CM 184

#13 Nový příspěvek od mazhor »

byla to max. castka, co jsem byl ochotnej dat. Prave jsem se taky dival, ze je zapojena za JD u kravina. Ty kryty jsou dost pomackany, myslim ze malo mit nabehany nebude. Ja jsem taky premejslel o nove polske, nebo pekne ZTR 165 - za 16 se da pekna ZTRka sehnat. Kdyz sem se dival po inzeratech, tak se PZ-184 pohybovaly kolem 25tis. Budu to mit na 4ha. TTak snad bude v pohode.

Uživatelský avatar
tomasberry
Příspěvky: 504
Registrován: čtv srp 30, 2007 9:52 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: Pezag CM 184

#14 Nový příspěvek od tomasberry »

tak to mě štveš, že jen o tři stovky víc než já :D ;-) , ale ještě tam stejně byl někdo mezi náma. Na 4ha bude určitě dobrá, zase bubny špatně nevypadaj 8) tak přeju zdárný kup u majitele a ať slouží 8)

Uživatelský avatar
mazhor
Příspěvky: 840
Registrován: úte srp 17, 2010 8:09 am

Re: Pezag CM 184

#15 Nový příspěvek od mazhor »

Diky! Snad bude dobra. Abych si pak nenadaval, ze jsem nedal o 3 stovky min :smich: Jak jsi planoval prepravu? Doufam ze se me podari nalozit za vozejk na auto 8)

Odpovědět

Zpět na „Luční technika“