Zemiakovy kombajn Samro - spezial, junior

pluhy, kultivátory, brány, bramborářská technika , secí stroje, ...

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
selektor534
Příspěvky: 2
Registrován: ned kvě 22, 2016 11:05 am
Bydliště: Novot

Re: Zemiakovy kombajn Samro - spezial, junior

#136 Nový příspěvek od selektor534 »

Nazdar majstri... chcem Vas poprosit,viete mi poradit,kde by sa dali zohnat nahradne diely na zemiakovy kombajn samro junior? Diely ako pas, ozubene kolesa v prevodovke,ozubene kolesa na pase...
Taktiez nemate niekto manual od kombajnu? Stacil by mi sken manualu, kludne aj za financnu odmenu... dakujem velmi pekne...

JaroD
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 05, 2022 3:45 pm
Bydliště: Snina

Re: Zemiakovy kombajn Samro - spezial, junior

#137 Nový příspěvek od JaroD »

Zdravím
Chem sa opýtať, ako rozobrať dopravníkový pás, ďalej prešmykujú mi bočné pásy(stredný sa točí pekne), čo s tým, kde môže byť chyba? Ďakujem.

JaroD
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 05, 2022 3:45 pm
Bydliště: Snina

Re: Zemiakovy kombajn Samro - spezial, junior

#138 Nový příspěvek od JaroD »

Zdravím.
Originálne diely predáva nemecká firma na adrese www.hessels-deutschland.de . Tam ti na dopyt pošlú aj katalóg náhradných dielov.

Uživatelský avatar
fidlaz
Příspěvky: 638
Registrován: pon lis 18, 2013 9:06 pm
Bydliště: na hané

Re: Zemiakovy kombajn Samro - spezial, junior

#139 Nový příspěvek od fidlaz »

některé kola na pas jsou shodné s annou u nás prodává firma N&N košatky https://www.nn-kosatky.cz/nahradni-dily ... -kombajny/
Pokud si dobře pamatuju někdo u nich poptával i pasy ale vyšlo to na nemalé peníze
JaroD: krajní pasy jsou navolno unášeny od prostředního pasu,nemáš ho už moc vytahaný ? zkracovaní je jednoduché jsou do sebe jen zacvaknuti takže s trochou síly rozpojíš a zase spojíš

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: Zemiakovy kombajn Samro - spezial, junior

#140 Nový příspěvek od Leo »

V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

Polnostroje
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 11, 2022 6:45 am
Bydliště: Martin

Už zohnal niekde nad na Samro vyorávač?

#141 Nový příspěvek od Polnostroje »

selektor534 píše: pát srp 26, 2022 12:10 am Nazdar majstri... chcem Vas poprosit,viete mi poradit,kde by sa dali zohnat nahradne diely na zemiakovy kombajn samro junior? Diely ako pas, ozubene kolesa v prevodovke,ozubene kolesa na pase...
Taktiez nemate niekto manual od kombajnu? Stacil by mi sken manualu, kludne aj za financnu odmenu... dakujem velmi pekne...

Odpovědět

Zpět na „Polní technika“