HR 3001

nakladače, jeřáby, lopaty za traktor, stohařr, zdvižky, ruky..

Moderátoři: rezis, Malboro, Leo

Zpráva
Autor
josef 105
Příspěvky: 170
Registrován: pát led 04, 2008 9:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

HR 3001

#1 Nový příspěvek od josef 105 »

Prosim o radu ,ktera se tyka hydraulicke ruky HR 3001.Konkretne potrebuju poradit jestli nekdo vite ,jak se
demontuje slup s otoci od "podstavy " / nadrze /?Co je treba zdemonovat?
jostr

Uživatelský avatar
jirkaaro244
Příspěvky: 682
Registrován: sob led 03, 2009 7:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: HR 3001

#2 Nový příspěvek od jirkaaro244 »

no rikat ti ze treba naradi typu autogen a rezak :smich: to asi slyset nechces ale ted vazne kamarad to sundany mnel uvnitr sloupu je nakej cep mam dojem :-/ uz jeto dlouho

Uživatelský avatar
bibos
Příspěvky: 985
Registrován: stř črc 04, 2007 1:14 pm
Bydliště: 25801
Kontaktovat uživatele:

Re: HR 3001

#3 Nový příspěvek od bibos »

Ona tam drží jen vahou ale musíš povolit t 4 ks M6 šroubků co jsou na té dělené přírubě.
Vyrábím stěpkovače,štípačky,navijáky a štípací kužele
Vyrobím na soustruhu,fézce cokoliv -dodám materiál

Vyrábím drážkové hřídele zemědělské -výrábím je tvarovou frézou.
https://www.kovovyroba-bibos.cz/

hotday
Příspěvky: 1677
Registrován: stř úno 03, 2010 12:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: HR 3001

#4 Nový příspěvek od hotday »

no, tuto ruku sme doma komplet celu pretesnovali, takze ti budem asi vediet trosku pomoct..
najskor das dolu valce z otocu, oba uplne dolu, zostane ti tam piestnica, a na nej je hreben, ktory zapada to takeho kolesa na ruke. tu piestnicu das len co najviac nabok, lebo zakladne nedostatky tychto ruk boli tie, ze sa zohla ta piestnica, lebo nikto neriesil vymedzenie vole na otocnom stlpe...a tak to aj dopadlo...
inac to tam dzi len vlastnou vahou, takze zeriav a ides...ps: odpojit hadice...preco to chces davat dole???

josef 105
Příspěvky: 170
Registrován: pát led 04, 2008 9:03 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: HR 3001

#5 Nový příspěvek od josef 105 »

Tak demontaz se povedla bez sebemensich problemu,ten slup je tam opravdu jenom nasunuty .Diky za rady.
Par fotek prikladam do vlakna "vyvazecky domaci vyroby ",pomaly sa zacina " tvorit "
Naposledy upravil(a) josef 105 dne sob říj 30, 2010 8:23 pm, celkem upraveno 1 x.
jostr

hotday
Příspěvky: 1677
Registrován: stř úno 03, 2010 12:15 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: HR 3001

#6 Nový příspěvek od hotday »

este som zabudol povedat velmi dolezitu vec: pri spatnej montazi nezabudnut nastavit vole na ozubeni hrebena.
najskor poskladas ruku, a potom zalozis obaly valcov, tie nedotiahnes, ale dos do osadenia, pripadne aj skrutky, nastavis klzny kamen a az potom dotiahnut, vymedzit...

duchodce
Příspěvky: 4453
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: HR 3001

#7 Nový příspěvek od duchodce »

Mám dotaz : Nevíte kolik váží kompletní ruka HR. Mám možnost koupit poškozenou a nevím na čem se dá převést. Jedná se o HR 2501 ale ta váha bude stejná. Pokud by někdo věděl i pracovní tlaky hydrauliky byla by to paráda. Vymetl jsem net ale nic jsem neobjevil a nebo to neumím.....Za snahu děkuji
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Uživatelský avatar
Zdeněk B.
Příspěvky: 452
Registrován: úte říj 30, 2007 10:31 am
Bydliště: Tábor

Re: HR 3001

#8 Nový příspěvek od Zdeněk B. »

HR 2501 váží 900kg, pracovní tlak od 12MPa (V3S) do 16MPa (Š 706, liaz).

duchodce
Příspěvky: 4453
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: HR 3001

#9 Nový příspěvek od duchodce »

Moc děkuji, pomohlo......
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Jelen23
Příspěvky: 2
Registrován: ned zář 04, 2022 1:24 pm
Bydliště: Prštice

Re: HR 3001

#10 Nový příspěvek od Jelen23 »

Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat jestli někdo má na Hr 3001 katalog náhradních dílů, jedná se mě o výkres otoče věže v řezu abych věděl co tam všechno je než tu moji ruku začnu kuchat díky Jelen

Odpovědět

Zpět na „Manipulační technika“