Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

Moderátoři: rezis, Malboro

Zpráva
Autor
cenda.t
Příspěvky: 1550
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#91 Nový příspěvek od cenda.t »

Copak, jedeš opačným směrem? .... :typek: :friends: Mám se pro tebe ráno stavit? :co?: :D

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4444
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#92 Nový příspěvek od Peter768 »

Prvé štyri stroje už čakajú na parkovisku...mali dlhšiu trasu, tak prišli skôr.
Tešíme sa na všetkých...

LuboMY
Příspěvky: 30
Registrován: pon říj 19, 2009 4:17 pm

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#93 Nový příspěvek od LuboMY »

Tak dnes sme boli s rodinkou na traktoriade. Super akcia. 8) Toto miesto na Rohu je lepsie ako to pri Miskech dedinke.
Boli tu paradne stroje jak domacej vyroby tak fabrickej. Krasne boli tiez tie historicke.
So synom sme boli 4x na traktorbuse Zetor 50 super a syn bol aj na vlaciku.
Velmi pekne dakujem organizatorom.

Team zelených
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 10, 2022 11:45 am
Bydliště: Moravské Lieskové

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#94 Nový příspěvek od Team zelených »

My sme boli samozrejme taktiež podporiť túto akciu. Prišli sme s tromi strojmi a 12timi členmi Teamu zelených. Naši chlapci sa samozrejme umiestnili na 1. a 2. mieste vo veľkej kategórii traktorov. Myslím si že na to, že to bol 5. ročník účasť nebola až taká veľká a teda musím uznať ale minule ročníky bývali lepšie. Veľké rady pri občerstvení, veľmi tam chýbalo WC. Niesom síce fajnovka ale do kríčka sa mi teda liezť nechcelo.😅

Uživatelský avatar
fabikmiroslav
Příspěvky: 4585
Registrován: úte čer 09, 2009 8:35 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#95 Nový příspěvek od fabikmiroslav »

Výborné to tam bolo .Len to blato len to blato :ano: 8) 8)
Dobre už bolo

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4444
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#96 Nový příspěvek od Peter768 »

Ahoj Aďa, teda ako to píšeš ty... Je to tak...
Toi toi ky nám nedostal dodávateľ.....mali byť v piatok večer, ale vyprdli sa asi na to. Myslim si, že uprednostnili veľkú akciu v TN, tak si myslím... :( Neviem kde tá pravda je....
Ale v prírode aspoň nič nechytíš ;-) Fakt chýbali :(
Ďalej boli v toto v termíne ďalšie tri akcie, tak sme s účasťou spokojný. Pár strojov chýbalo kvôli žatve...
Ráno sa to dosť zdržalo, pokazila sa fotobunka :( A ešte kopec dalších porúch, ale aj to sa nejako zvládlo.
Traktorov bolo dosť, súťažilo 22 veľkých, 6 malých...
Nechodíme oslovovať traktoristov, nikoho nekontaktujeme mobilom, a nerobíme ani predregistráciu, tak nevieme kolko strojov príde, je to vždy prekvapenie.
Víťazstvo bolo oprávnené a gratulujem, a aj k tombole.
Veď ste tú disciplínu súťazili aj u Vás...ale Peter isiel fakt dobre.
Naši dvaja obsadili 1. a 3.miesto u Vás v kategorii malé traktory.... tiež to poznali.
Tu je článok o nás aj s tvojimi fotkami....
https://terajsok.sk/2022/07/10/traktori ... prestavke/
A večer po akcií sa spustil ešte lejak... :'(
Budúci rok bude dufam ešte lepší.

LuboMY: Ďakujeme
Našim hlavným cieľom bolo vždy zabaviť sa, zasúťažiť a robiť deťom radosť. Taktiež pokecať s kamarátmi s rovnakým koníčkom...

Team zelených
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 10, 2022 11:45 am
Bydliště: Moravské Lieskové

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#97 Nový příspěvek od Team zelených »

Super ďakujeme a určite prídeme podporiť aj ďalší ročník. 😊

Vladislav Šebeň
Příspěvky: 800
Registrován: úte čer 19, 2018 3:29 pm
Bydliště: Trenčín

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#98 Nový příspěvek od Vladislav Šebeň »

Sobotnajsia akcia sa mi v celku pacila no viac sa mi pacila cesta tam kedze sme isli po vlastnej osi z Trencianskeho okresu nieco okolo 30km niektory aj viac a to nielen po asfaltke..Na minulej akci som bol tiez, no nechal ma stroj uprostred cesty a lesa tak som zial dosiel len ako divak a spät na odtahovke.. tentoktat to uz vyslo. Ale co ma mrzelo, bola cena startovneho ktora nebola ani na plagate tak ma to zaskocilo. Niejeden traktorista tam urcite siel s cielom zabavit sa a aj ostatnych bez naroku odmeny a za cenu vlastnej nafty ktora nieje v dnesnej dobe lacna. OK. Ale boli sme to prave mi ktory sme tych ludi bavili takze to startovne vidim ako minus. Mozno polovica by aj stacila. Viem ze kazda akcia stoji nemale usilie organizatorov ako financne tak aj ,,vybavovacky,, okolo vsetkeho toho.
Skor by som mozno ratal s tym ze sa to vrati zo zisku zo vstupneho nez zo zbierky startovneho. Nejde mi o tych 10e ktore ci mam alebo nie ale skor o princip..
Za mna bolo zbytocne vela tombolovych cien, ved len vyhlasit 201 cien je na viac ako 2 a viac hodin co sa nie kazdemu chcelo cakat do konca aj s malymi detmi od rana na slniecku. To treba na buduce zvazit.
Chybali tam toitoiky ale ako uz bolo pisane - nedodali.. este ma trosku mrzelo, ze sa tam vela ludi prislo iba najest a napit, kedze som videl tie rady pred kazdym stankom, viem ze ake take obcerstvenie samozrejme patri ku kazdej akcii ale predavat samopaly v stanku na traktorovej akcii mi trochu unika.. na to su mozno tak jarmoky a pod.
Sutazne discipliny sa mi pacili, preverili zrucnost traktoristov, mal by som typ aj na nieco nove co som videl na inych akciach a boli v celku napínave, co maju divaci radi..
Ak bude akcia aj o rok tak sa dufam znova stretneme a zabavime sa. Uvidime aka bude situacia no jedno je iste, ze pre mna je cesta do Lubiny na traktore pekny zazitok aj v sprievode kamaratov traktoristov..
Aj tak vdaka organizatorom,ze sme sa mohli stretnut a pobavit.
Každý robí ako vie..
Niekto vie a niekto nie..

Team zelených
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 10, 2022 11:45 am
Bydliště: Moravské Lieskové

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#99 Nový příspěvek od Team zelených »

Tiež sme sa zúčastnili ako som písala už vyššie no nás nezaskočilo štartovné ale skôr to že keď sme prišli ako súťažiaci na guláš tak už nemali, mysleli sme že pre súťažiacich guláš bude odložený😅 a s tými návrhmi na trať pozor nám bolo tiež v Lubiny na trati vyčítané že sme mali na Moravskolieskovskej traktorparáde cúvanie s vlečkou a tak sme vlastne vraj okopírovali a ukradli túto disciplínu avšak pán Hložka asi nevie že na akejkolvek školskej súťaži určenej na zručnosť mladých traktoristov sa vždy chodí slalom a cúva s vlečkou. 🤣🙏 K iným súťažiacim žiadny komentár no k nám bolo plno pripomienok ale som rada a vážime si že sme pútali na akcii pozornosť.

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4444
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#100 Nový příspěvek od Peter768 »

Ahojte. Kto chce prísť aj v tomto roku, tak si poznačte termín 26.8.2023.

Uživatelský avatar
Marián
Příspěvky: 1315
Registrován: čtv říj 23, 2008 10:19 pm
Bydliště: Nové Mesto n.V.

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#101 Nový příspěvek od Marián »

Ja sa pridem pozriet. :)

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4444
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#102 Nový příspěvek od Peter768 »

Obrázek
Ahojte. Kto by sa chcel previezť s traktorom, tak spanilá jazda začína od obecného úradu Lubina o 8:00 na súťažnú trať. Každý kto príde s traktorom na akciu dostane po registrácii nálepku, lístok na guláš+nápoj a vstupenku pre seba a poprípade zavozníka.
Kto chce môže aj súťažiť...

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3122
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#103 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Peťo, tak dúfam že sa uvidíme :friends: . Ak to víde, vezmem zo sebou aj ten "senior club" 8)
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
Marián
Příspěvky: 1315
Registrován: čtv říj 23, 2008 10:19 pm
Bydliště: Nové Mesto n.V.

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#104 Nový příspěvek od Marián »

No čo Peter, ako ste pokračovali po búrke?

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4444
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Traktoriáda Podjavorinské Špeciály obec Lubina

#105 Nový příspěvek od Peter768 »

Premokol som do nitky, lebo som držal stan nad bufetom, lebo by ho prekotilo a všetko by bolo v .... Ten vietor bral všetku špinu a lístie do očí a tváre...nepríjemné.... Takú burku som ešte nezažil.
Keď zo stanu strhlo plachtu, tak som to vzdal, už by ho neprekotilo a schoval som sa pod bočnú plachtu návesu. Aj tam tieklo ale dalo sa to vydržať. Potom som sa išiel domov prezliecť a späť hore s traktorom. Tak fúkalo a bralo dážď, že som mal mokré čelné sklo z vnútra. :shock:
Okolo 13:00 sme už pokračovali. Niektoré stany už boli bez plachty a aspoň sa neprášilo. Ludia prečkali búrku v autách...niektorí odišli, ale niektorí sa vrátili a niektorí prišli noví... Skalní zostali. A zase bolo teplo a pohoda. Som rád, že sme sa stretli a teším sa keď ma prídeš navštíviť.

Odpovědět

Zpět na „Srazy a setkání“