příruba na zetor uř1

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
LARSON
Příspěvky: 356
Registrován: ned úno 08, 2009 4:40 pm

příruba na zetor uř1

#1 Nový příspěvek od LARSON »

našel jsem nákres příruby na zetor uř1
chtěl bych se zeptat , protože nejsem strojař,tak jaké pruměry děr nebo závitů ,na výkresu jje jen jedna díra a to M12 a co ostatní.
Děkuji za odpovědi
Přílohy
IMG_0080.jpg
príruba 7201_00007_02.jpg

Uživatelský avatar
Jarda-k
Příspěvky: 2169
Registrován: úte čer 05, 2012 4:47 pm
Bydliště: Kaznějov

Re: příruba na zetor uř1

#2 Nový příspěvek od Jarda-k »

Všechny jsou M12.

romus145
Příspěvky: 3676
Registrován: úte srp 18, 2009 10:32 am
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: příruba na zetor uř1

#3 Nový příspěvek od romus145 »

když jsou všechny ostatní stejné tak se to už nemusí kótovat :friends:
Věrný člen agresorů.com

LARSON
Příspěvky: 356
Registrován: ned úno 08, 2009 4:40 pm

Re: příruba na zetor uř1

#4 Nový příspěvek od LARSON »

romus145 píše:když jsou všechny ostatní stejné tak se to už nemusí kótovat :friends:
takže těch 16 děr co tam je tak je závit M12
AKORÁD U TOHO STARTERU NEJSOU KOTY JAK TO NAVRTAT JINAK TO JE OKOTOVANÉ DOBŘE
JAK POZNÁŠ JAK MÁŠ NAVRTAT DÍRY NA STARTER CHYBÍ TAK KOTY.NA 3 DÍRY

miňo
Příspěvky: 364
Registrován: ned lis 16, 2008 5:38 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: příruba na zetor uř1

#5 Nový příspěvek od miňo »

Štarter je prišrobovaný priamo na motore. Do tej príruby už tieto otvory so závitmi netreba. ;-)

major
Příspěvky: 125
Registrován: stř zář 08, 2010 4:37 pm

Re: příruba na zetor uř1

#6 Nový příspěvek od major »

miňo píše:Štarter je prišrobovaný priamo na motore. Do tej príruby už tieto otvory so závitmi netreba. ;-)
aha tak je to ,
tak to pak nemuselo být nakresleno na tom výkresu,trošku mě to zmátlo, nejsem strojař.
dík 8)

major
Příspěvky: 125
Registrován: stř zář 08, 2010 4:37 pm

Re: příruba na zetor uř1

#7 Nový příspěvek od major »

miňo píše:Štarter je prišrobovaný priamo na motore. Do tej príruby už tieto otvory so závitmi netreba. ;-)
jěště malá otázečka u starteru je nějaká větší díra neokotovaná k čemu to je nevíš?
spíš ze zvědavosti,mám rád přehled

Uživatelský avatar
Jarda-k
Příspěvky: 2169
Registrován: úte čer 05, 2012 4:47 pm
Bydliště: Kaznějov

Re: příruba na zetor uř1

#8 Nový příspěvek od Jarda-k »

To je rozměr starteru kterej zasahuje do příruby převodovky.

major
Příspěvky: 125
Registrován: stř zář 08, 2010 4:37 pm

Re: příruba na zetor uř1

#9 Nový příspěvek od major »

Jarda-k píše:To je rozměr starteru kterej zasahuje do příruby převodovky.
tu díru na starter jsem nemyslel ,ta má díru 89H10 ,ale kousek nad starterem, vedle děr na uchycení starteru je nějaká větší díra (OD STARTERU KOUSEK VLEVO),tak tu jsem myslel, nemá žádné koty na svrtání,má o něco větší díru jak ostatní.

jiri63
Příspěvky: 379
Registrován: stř říj 14, 2009 8:47 pm
Bydliště: zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: příruba na zetor uř1

#10 Nový příspěvek od jiri63 »

major píše:
Jarda-k píše:To je rozměr starteru kterej zasahuje do příruby převodovky.
tu díru na starter jsem nemyslel ,ta má díru 89H10 ,ale kousek nad starterem, vedle děr na uchycení starteru je nějaká větší díra (OD STARTERU KOUSEK VLEVO),tak tu jsem myslel, nemá žádné koty na svrtání,má o něco větší díru jak ostatní.
ahoj to rysovani je nejlepsi delat na perfektoru aby byla zarucena osa jinak vzniknou problemy mysleno tak aby osa klikovky byla a presne pokracovala s osou prevodovky mam ve vesce motor major 6901 jezdi to uz asi patnact mozna i vice let a spokojenost a take se jich tech prechodu udelalo a vsechny funguji tehdy jsem take nechal udelat novy typ setrvaku na lamelu pv3s venec na starter z majora a nechalo se to vyvazit aby nebyl problem a chodi to jak osobak tu prirubu mam jeste skolikovanou s puvodni prirubou z veesky a ta je vlastne skolikovana original s prevodovkou veesky mel jse k tomu i vykresy ale pujcil jsem to jednomu cloveku a ten me ty vykresy tedy podrobnou dokumentaci prodr.takze jsem bez dokumentace je to skoda mohlo to nekomu pomoci me nenapadlo si udelat kopie jinak je to nadhera tim motorem jezdit mala spotreba oproti veesce auto nema papiry takze jenom do lesa mejte se ahoj

major
Příspěvky: 125
Registrován: stř zář 08, 2010 4:37 pm

Re: příruba na zetor uř1

#11 Nový příspěvek od major »

jiri63 píše:
major píše:
Jarda-k píše:To je rozměr starteru kterej zasahuje do příruby převodovky.
tu díru na starter jsem nemyslel ,ta má díru 89H10 ,ale kousek nad starterem, vedle děr na uchycení starteru je nějaká větší díra (OD STARTERU KOUSEK VLEVO),tak tu jsem myslel, nemá žádné koty na svrtání,má o něco větší díru jak ostatní.
ahoj to rysovani je nejlepsi delat na perfektoru aby byla zarucena osa jinak vzniknou problemy mysleno tak aby osa klikovky byla a presne pokracovala s osou prevodovky mam ve vesce motor major 6901 jezdi to uz asi patnact mozna i vice let a spokojenost a take se jich tech prechodu udelalo a vsechny funguji tehdy jsem take nechal udelat novy typ setrvaku na lamelu pv3s venec na starter z majora a nechalo se to vyvazit aby nebyl problem a chodi to jak osobak tu prirubu mam jeste skolikovanou s puvodni prirubou z veesky a ta je vlastne skolikovana original s prevodovkou veesky mel jse k tomu i vykresy ale pujcil jsem to jednomu cloveku a ten me ty vykresy tedy podrobnou dokumentaci prodr.takze jsem bez dokumentace je to skoda mohlo to nekomu pomoci me nenapadlo si udelat kopie jinak je to nadhera tim motorem jezdit mala spotreba oproti veesce auto nema papiry takze jenom do lesa mejte se ahoj
tak to je fakt škoda,
tady se hodně řeší přestavby a hodně lidí by to uvítalo.
pokud bych dělal takovou upravu ,tak určitě skolíkovat at se to někde nepohne na šroubech.

Kofy26
Příspěvky: 51
Registrován: pát kvě 04, 2018 12:25 pm
Bydliště: Kosice

Re: příruba na zetor uř1

#12 Nový příspěvek od Kofy26 »

Zdravím, nemá niekto výkres priruby na spojenie ur1 a prevodovky z v3s? Vďaka

Odpovědět

Zpět na „Motory Zetor“