KORURS

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1205
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

KORURS

#1 Nový příspěvek od sita »

Zdravim, nemate nekdo prakticke zkusenosti s objednavanim dilu od polske firmy KORURS? Poslal jsem jim objednavku mailem ale zatim se mi nikdo neozval, mam telefonovat? Polsky neumim, pochodim u nich s anglictinou?

http://www.korurs.pl/en/

Nemaji nahodou v CR nekde zastoupeni?

Uživatelský avatar
malotraktorpetr
Příspěvky: 5295
Registrován: čtv kvě 03, 2012 6:11 pm
Bydliště: zator loucky

Re: KORURS

#2 Nový příspěvek od malotraktorpetr »

no ja nevim proc to tak resis ale dily Korurs na zetora sezenes v kazde prodejne zetor muzes si to unich primo nechat obejdnat ale nevim co te ktomu vede za ucel :) co se tyce dilu co vyraby tak delaj na vsecky Ursusy + delaj zetory a jeste dalsi polsky znacky rekni co potrebujes muzu ti to najit .

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1205
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: KORURS

#3 Nový příspěvek od sita »

shanim tenhle dil: http://www.korurs.pl/en/produkt/8767/kolo, v Zetorackym katalogu je to dil 6011-6004
Osobne jsem byl v Agrozetu v CB, telefonicky jednal s Monstou, Nekvindou, Agricem. Nikdo nema zajem to dodat, krome Monsty to vsichni dokonce po mym telefonatu stahli z eshopu...

oshurty
Příspěvky: 1356
Registrován: čtv led 15, 2015 10:05 am
Bydliště: Praha 6

Re: KORURS

#4 Nový příspěvek od oshurty »

já jsem tam ale žádný eshop neviděl, pouze poznámku o kamenném obchodě.....


viz.: The goods are received, delivered and sold only by sales office and warehouse at Gierdziejewskiego street in Warsaw.

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1205
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: KORURS

#5 Nový příspěvek od sita »

jj, do Warzsawy bych teda cestovat nechtel :smich:

Uživatelský avatar
Matúš
Příspěvky: 3736
Registrován: stř led 30, 2013 4:33 pm
Bydliště: Brezovica - Orava

Re: KORURS

#6 Nový příspěvek od Matúš »

Skús pozrieť aj na slovenských shopoch, napríklad na traktorpartner.sk by mohli mať, ak nie, určite by mali vedieť zohnať.
Inak ťažko povedať, či sa dorozumieš po anglicky, možno ak by tam mali nejakého mladého inžiniera, čo vie anglicky. Inak väčšinou, čo som sa stretol, tak Poliaci príliš anglicky nevedia, ani tí mladí a je to niečo, ako keď Rus hovorí anglicky. Niekde na pohraničí by si sa možno dorozumel aj po česky, teda aspoň my sa tu v pohode dorozumieme po goralsky alebo po slovensky. Keď som už však bol trošku vyššie, tak je to horšie, napríklad od Krakowa už slovensky skoro vôbec, ale zas mne poľština nejako nerobí problém.

oshurty
Příspěvky: 1356
Registrován: čtv led 15, 2015 10:05 am
Bydliště: Praha 6

Re: KORURS

#7 Nový příspěvek od oshurty »

Je pravda, že s polákama jsou obchody na h...o, jednou jsem si na Allegru něco objednal, zaplatil a za dva dny oznámení, že do ciziny neposílají a aby vrátili peníze tak chtěli číslo účtu v Polsku. Nakonec mě zachránili : https://www.nakupy-polsko.cz/sluzby/

dělají i asistované nákupy, tak kdybys neuspěl s tím ND v česku, zkus to přes ně.

ZipBene
Příspěvky: 1494
Registrován: ned kvě 22, 2011 5:12 pm
Bydliště: benešov

Re: KORURS

#8 Nový příspěvek od ZipBene »

Zkus firmu Merxbauer Chotoviny. Sice nemají internetový obchod, ale třeba by to uměli sehnat a možná i poslat.

Uživatelský avatar
sita
Příspěvky: 1205
Registrován: pát bře 13, 2009 3:10 pm
Bydliště: Křemže

Re: KORURS

#9 Nový příspěvek od sita »

TraktorPartner.sk to v eshopu ma s tim, ze "neni skladem". Uz jsem jim tam nekolikrat psal, bohuzel bez odezvy. Zkusim jeste teda zavolat a zkusim i ty ostatni moznosti. Diky moc za tipy.

Uživatelský avatar
liborko
Příspěvky: 630
Registrován: čtv srp 09, 2007 10:34 pm
Bydliště: --Havířov--

Re: KORURS

#10 Nový příspěvek od liborko »

zkus www.polagro.cz tam bys mohl uspět,kdyby ne tak www.mitrenga.cz :)
--Zetor 6911 r.v.1/1979--

robert5718
Příspěvky: 48
Registrován: ned lis 20, 2011 3:28 pm
Bydliště: Bukovec

Re: KORURS

#11 Nový příspěvek od robert5718 »


jojof
Příspěvky: 1095
Registrován: pát lis 11, 2011 9:15 pm
Bydliště: orava,slovensko

Re: KORURS

#12 Nový příspěvek od jojof »

kde si bol 2 roky? :D :smich: :smich:

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“