Spojka zetor 3011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
pavel sk
Příspěvky: 13104
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Spojka zetor 3011

#16 Nový příspěvek od pavel sk »

Pokial drzi pohromade tak bude OK. Uvidis ako bude tahat ked pojazdis. Teraz je dost v mode oblozenia lepit uz aj na spojku, nielen brzdove celuste u bubnoviek.

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3377
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: Spojka zetor 3011

#17 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

Na pohled vypadala v pohodě.
Vyjedu tak za měsíc.Nejdřív.Uvidíme.

Vzal jsem ji,protože jsem byl trochu v presu.
V ůterý jsem koupil lamely,ve čtvrtek přijel chlapík,kterej mi s tím pomohl.(dělal celej život v JZD opraváře)
a po rozpůlení jsme zjistili,že mi v obchodě dali lamelu na čtyřicítku,takže jsem letěl ji fofrem vyměnit.
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

Uživatelský avatar
chiefwolf
Příspěvky: 15
Registrován: úte led 29, 2013 7:25 pm
Bydliště: Prešov

Re: Spojka zetor 3011

#18 Nový příspěvek od chiefwolf »

Zdravím,trochu to tu oživím.Práve riešim spoku tiež.Mám prasknutu lamelu pojazdu,tlačný veniec i klobučik na vyp.pačke +zadrete ložisko od kľuky...tak som nakupil všetko čo treba a tu kukam,pritlačny veniec ma diery na šruby 10-tky na povodnom su na -8 ičky.a to nema ani to osadenie na šrubu kde by sa oprel ten mesiačik...ta asi ho musim vymeniť.ma s tým dakto z vás skúsenosť?alebo prevrtať zvyšne diely na M10 skrutky a ten tlačny onen prifušovať dajak?

Uživatelský avatar
chiefwolf
Příspěvky: 15
Registrován: úte led 29, 2013 7:25 pm
Bydliště: Prešov

Re: Spojka zetor 3011

#19 Nový příspěvek od chiefwolf »

Už tom poriešene.dali mi namiesto pojazdoveho kotuča nahonovy,už som ho vymenil,akurat som diery prevrtať musel na 10tky šruby.tak dufam že bude to ok.

Uživatelský avatar
traktorista wolf
Příspěvky: 15
Registrován: pát led 20, 2017 7:34 pm
Bydliště: Prešov

Re: Spojka zetor 3011

#20 Nový příspěvek od traktorista wolf »

Píšem z noveho profilu,stary mi nechcelo sa dať prihlasiť.Tu spojku som poskladal,ale nevypina mi nijak raz kardanova spojka.znovu sa mi to rozoberat teda nechce,našťastie mi momentalne vyvodak ani netreba,ale i tak ma to trochu trapi,nema dakto taku skusenosť?

Uživatelský avatar
mojmirmatta
Příspěvky: 73
Registrován: sob dub 23, 2011 4:04 pm
Bydliště: Vranov nad Toplou

Re: Spojka zetor 3011

#21 Nový příspěvek od mojmirmatta »

malotraktorpetr píše:
jimmy 4011 píše:
malotraktorpetr píše:
jimmy 4011 píše:Když to stihnu, tak budu tento tyden taky měnit lamely u 2511ky tak to hned vyzkoušim. 8)
Budes delat :) muzes pak my nafotit starter a en mezikus :) jen jak to dela od setrvaku :)
Žádnej mezikus nemám. :tyty: Je tam originál startér. :)
T o ziram :shock: bo u 2011 ma byt mezikus :(
Zdravim

Je mozne pouzit komplet spojku a z zotrvacnikom z traktora 5211 kde je tanierova pruzina na zetor 3011 ?

M.M

Uživatelský avatar
Jura3011
Příspěvky: 38
Registrován: čtv dub 21, 2016 6:33 am
Bydliště: Jihlavsko

Re: Spojka zetor 3011

#22 Nový příspěvek od Jura3011 »

Je možné nastavit vypínací páčky spojky na těch 21 a 14 mm okýnkem spojky přímo na traktoru bez jeho rozpůlení?

Uživatelský avatar
Jura3011
Příspěvky: 38
Registrován: čtv dub 21, 2016 6:33 am
Bydliště: Jihlavsko

Re: Spojka zetor 3011

#23 Nový příspěvek od Jura3011 »

edit.: Když nad tím přemýšlím, tak by to s trochou trpělivosti jít mělo, i když tam není moc místa. Jde mi o to, jestli v tom není ještě nějaký zádrhel.

Odpovědět

Zpět na „Technické problémy Zetor“