PEpova 7011

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jhamos
Příspěvky: 330
Registrován: úte lis 01, 2016 2:06 pm
Bydliště: Lomnice

Re: PEpova 7011

#46 Nový příspěvek od jhamos »

Nakladač zatím spokojenost,něco málo sem sním už udělal,ale jinak sem poslední 2 měsíce trávil se střechou a krovem na stodole a tak pomáhal jen tam a chvilku v lese při rozvážení tašek do cesty.
Zatím mu nenam asi co vyčítat,jediné co je problém tak jsou světla,přední světla na traktoru jsou nepoužitelná a horní z kabiny toho zase tolik nenasvítí a tak mam už nakoupené nové pracovní a budu je dávat na výložník a budu tam dávat celkem 4 kusy,aby každé svítilo jinam a byl prostor před traktorem osvětlený nezávysle na poloze výložníku.
Jinak napojení hydrauliky mam rovnou z víka a myslím,že je to ten nejlepší způsob u těchto strojů,nechal sem dát rovnou i silnější čerpadlo a redučák a to si dejte každej kdo to bude dělat s původním by to asi vůbec nemělo smysl.
Montáž firmou probíhala stylem,že jsme se s chlapama den předem domluvily,že jim traktor dám pod střechu a vypustím olej z převodovky,aby to přes noc vykapalo,oni ráno přijely,jeden se pustil hned do víka a čerpadla,druhý sundal nádrž na naftu a převařil nalévací hrdlo a pak se pustili do podvázání a klidovým tempem bylo cca ve 14 hodin hotovo. Jako práce chlapů se mi líbila moc.
Jediné co ještě teda musím dořešit je závaží,mam v kolech cca 180 kg a to je málo. Na suchu je to pohoda,traktor se nijak nepřevrací s plnou lžící,ale jak je mokro nebo trošku poprašek sněhu,tak zadní kola jsou přeci jen odlehčená a hrabe se to. Čekám ted na výpalky a do zadních ramen přijde ještě cca 250 kg válec na tyči z koleček o průměru 30 cm. Chci to jen takto do spodních ramen,abych to nemusel sundavat při každém zapřažení káry.

Uživatelský avatar
jhamos
Příspěvky: 330
Registrován: úte lis 01, 2016 2:06 pm
Bydliště: Lomnice

Re: PEpova 7011

#47 Nový příspěvek od jhamos »

Jinak tady nějaká fotka a domluva s chlapama s Telecího pohoda 8) https://jhamos.rajce.idnes.cz/Nakladac/

Uživatelský avatar
jhamos
Příspěvky: 330
Registrován: úte lis 01, 2016 2:06 pm
Bydliště: Lomnice

Re: PEpova 7011

#48 Nový příspěvek od jhamos »

No a ještě sem si udělal radost https://jhamos.rajce.idnes.cz/Spalikovac/ a už se těším až ho otestuji a tímto ještě jednou děkuji Bibosovi 8)

jojo7011
Příspěvky: 1065
Registrován: sob srp 19, 2017 10:36 am
Bydliště: Michalovce

Re: PEpova 7011

#49 Nový příspěvek od jojo7011 »

No na traktor bez tazkeho predku je ten nakladac uz dost. Kolko vazi samotny vyloznik a podviazanie? Chudak ta naprava ma co robit aby uniesla vyloznik a kde je este naradie a bremeno. Pocitaj ze 700kg je max. co mozes zobrat aj to ti uz odlachci zadok a budes mat problem sa pohnut. O ohnutej spojovacke a urvatych tiahlach od riadenia by ti moj kamarat co ma na 7011 tur2b vedel co to porozpravat.

Uživatelský avatar
jhamos
Příspěvky: 330
Registrován: úte lis 01, 2016 2:06 pm
Bydliště: Lomnice

Re: PEpova 7011

#50 Nový příspěvek od jhamos »

Jojo7011, částečně máš pravdu,ale hlavni je co potom chceš a já chci ulehčení práce a pomoc a velmi důležité je jak se k tomu chováš, znám spoustu traktoru bez predku s nakladačem a i velkým Humpoleckym a funguji a taky jich znam spousty,kterym všechno na tej nápravě odchází,ale taky vim,ze se k tomu chovaji jako prasata.
Když budu stim traktorem delat v lese dnes a denně,tak neni o čem a předek je nutnost,ale nedokážu si představit, třeba teď pri akci střecha mít předek, všechno bych měl total rozjezdeny,ta predni hnana náprava by všude kde sem najížděl zlikvidovala travnik atd....
Ja mam prostě traktor okolo chalupy a pro sebe do lesa a tak mi to takto vyhovuje.
Až bude třeba někdy větší,tak se hold koupi ten a budou 2.
Jinak komplet to váží nejakych 550kg.

Uživatelský avatar
pepanek
Příspěvky: 905
Registrován: úte zář 13, 2016 7:14 pm
Bydliště: rokycany

Re: PEpova 7011

#51 Nový příspěvek od pepanek »

vzhledem k tomu že má minulá reakce zmizela napíši znova- jak nakladač a jak upravovali to víko na hydrauliku?

Uživatelský avatar
jhamos
Příspěvky: 330
Registrován: úte lis 01, 2016 2:06 pm
Bydliště: Lomnice

Re: PEpova 7011

#52 Nový příspěvek od jhamos »

Co jak nakladač? Jak píšu, montáž pohoda, vše pasovalo na diry, žádné vrtání, řezání a nic se nekonalo.
Viko si přivezli už hotovy,je upravene,tak jak tu daval asi 2 stránky zpatky Jojo7011.

Uživatelský avatar
pepanek
Příspěvky: 905
Registrován: úte zář 13, 2016 7:14 pm
Bydliště: rokycany

Re: PEpova 7011

#53 Nový příspěvek od pepanek »

TAk to jsem chtěl slyšet že víko přivezli hotové dle jojo. Takže asi jediná možnost jak to udělat pořádně. Myslel jsem spokojeost s nakladačem protože někteří napíšou, pokud jim něco vadí i negativní recenze.
Ahoj

pavel sk
Příspěvky: 12737
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: PEpova 7011

#54 Nový příspěvek od pavel sk »

Ta uprava veka tym spôsobom ako ma aj Jojo sa davno predtym tu riesila. Je to asi najjednoduksi spôsob upravy aj v domacich podmienkach.

Uživatelský avatar
jhamos
Příspěvky: 330
Registrován: úte lis 01, 2016 2:06 pm
Bydliště: Lomnice

Re: PEpova 7011

#55 Nový příspěvek od jhamos »

Zatim sem nic negativního nenašel, zpracování je mnohonásobně lepší než co jsem viděl u Tura,podvazani je udelane vcelku taky pěkně,na motoru se může ke všemu a dokonce ani výrobní číslo na konzoli to nezakrývá,z toho sem měl strach,ze to budu muset řešit a sundavani výložníku ještě nevím. Chlapi co to montovali to sundavali a nandavali 3x aby mi to ukázali a šlo to dobře, já to ještě nezkoušel.
Jediné co jaem si dodělával,tak takový kryci plech na elektricky ventil 3 funkce,to mi přide dost na ráně, že kdyby vypadl ze lžíce jeden blbej kamen,tak ho trefi, nic jiného sem zatim neobjevil.
Zatím prostě spokojenost a za me doporučuji,snad nebudu za rok mluvit jinak.

Uživatelský avatar
jhamos
Příspěvky: 330
Registrován: úte lis 01, 2016 2:06 pm
Bydliště: Lomnice

Re: PEpova 7011

#56 Nový příspěvek od jhamos »

Nemáte někdo udelanou místo předního zavazi nějakou bednu na nářadí, řetězy atd? Nechce se mi to dávat do kabiny a potřebuji sebou něco vozit a ověšený traktor taky nechci.
Jednou sem něco takoveho viděl na Bazoši,ale nemohu najit.
Diky

Uživatelský avatar
jhamos
Příspěvky: 330
Registrován: úte lis 01, 2016 2:06 pm
Bydliště: Lomnice

Re: PEpova 7011

#57 Nový příspěvek od jhamos »

Tak sem konečně trošku dotížil traktor https://jhamos.rajce.idnes.cz/Zavazi/1479884950 cca 380 kg :smich:

No a taky sem si pohrál se žhavením,moc sem tomu nevěřil,ale je to znát https://jhamos.rajce.idnes.cz/Zhaveni/

Uživatelský avatar
pepanek
Příspěvky: 905
Registrován: úte zář 13, 2016 7:14 pm
Bydliště: rokycany

Re: PEpova 7011

#58 Nový příspěvek od pepanek »

Nebylo by místo toho žhavení použít nějaký systém ohřívání motoru. Jinak pěkné a ať to běhá a jsi spokojený. :)

Uživatelský avatar
jhamos
Příspěvky: 330
Registrován: úte lis 01, 2016 2:06 pm
Bydliště: Lomnice

Re: PEpova 7011

#59 Nový příspěvek od jhamos »

Asi bylo,ale parkuji hodně bez možnosti připojit na elektriku,musel bych to ohřívat přez centrálu a tak sem se pustil touto cestou. Mam vyzkoušeno v - 7 stupních a motor jde na převalení.

Uživatelský avatar
kaja.h
Příspěvky: 1209
Registrován: čtv úno 10, 2011 3:35 pm
Bydliště: Pelhřimov

Re: PEpova 7011

#60 Nový příspěvek od kaja.h »

Ahoj, Pěkně jsi to udělal. 8)
Přece i Zetor 25 měl v originále spirálu žhavení v sacím potrubí. Sání, dvě svíčky, a kontrolka.
Jede traktor, je to Zetor 3011

Odpovědět

Zpět na „Zetor 5011-7045“