pepanovi pomocníci

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
ZipBene
Příspěvky: 1494
Registrován: ned kvě 22, 2011 5:12 pm
Bydliště: benešov

Re: pepanovi pomocníci

#1951 Nový příspěvek od ZipBene »

Dobrá práce

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: pepanovi pomocníci

#1952 Nový příspěvek od pepa.traktor »

ještě :prace: něco pro mě
Obrázek

Obrázek
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: pepanovi pomocníci

#1953 Nový příspěvek od pepa.traktor »

ještě jedna z vánoc rolovací vrata v dílně ala motor na ovládání vlastní výroby

a těsnění na 6745 už je zase v :prace: v lese v pátek jsem měl volný den a byl se mnou v lese zatím vše ok :prace: :potlesk: díky libore za pomoc nějak vše nestíháme
a dnes ještě demontáž reduktoru na ukt 7245 teče olej a vypadnul červík zajištění kolečka jinak špinavá :prace: někdy se to zesere tolik najednou a jindy není do čeho píchnout :jazyk:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

ZipBene
Příspěvky: 1494
Registrován: ned kvě 22, 2011 5:12 pm
Bydliště: benešov

Re: pepanovi pomocníci

#1954 Nový příspěvek od ZipBene »

Je vidět že se nenudíš a počkej co tě ještě čeká za práci. Ovšem o to víc radostnou :) :) :) :)

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: pepanovi pomocníci

#1955 Nový příspěvek od pepa.traktor »

tak je to připraveno na odvoz --nová elektrika
Obrázek

Obrázek

Obrázek

až bude opískovány ráfky a kabina budeme :prace: dál
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: pepanovi pomocníci

#1956 Nový příspěvek od pepa.traktor »

tak pískování nahrazeno :prace: a flexa
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: pepanovi pomocníci

#1957 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Nádhera, 8) ty to zase chceš mít jak noví že ? :smich:

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: pepanovi pomocníci

#1958 Nový příspěvek od pepa.traktor »

Jirko tenhle není náš ale chce to jako nové ono to taky vyjde pěknej peníz :pistol:
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20821
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: pepanovi pomocníci

#1959 Nový příspěvek od ota »

Pepo ta ,,rožky" nebo kouty tmelíš klasickým tmelem v tubě? Já to tak udělal u těch blatníků novejch co jsem tenkrát dával. Vytmelil jsem je přelakovatelným kvalitním tmelem. Dodnes je to tak jak jsem to udělal. Protože jsem si u starejch blatníků všimnul, že za ty spoje, lemy se dostávala voda asi se solí a tam to bylo uplně nasrajdu schnilí. Prostě v těch lemech nebyl už plech, jen barva. Tak jsem to vytmelil a nechal vyzrát a pak to přelakoval. U Supra jsem tmelil a tmelil kytem s vláknem. A pak plnič a barvy. No snad to trochu vydrží.
Jinak si s tím dáváš práci. Já bych ty disky odvezl na opískování a bylo by. Nemám na to nervy to ježkem šůrovat. Mám tu asi 20 disků který postupně potřebuju navozit na pískovačku a nastříkat. Aby byly už nafurt hotoví. 8)

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: pepanovi pomocníci

#1960 Nový příspěvek od pepa.traktor »

ahoj ,jo na ty lemy používáme polyuretan přelakovatelný a jedem základ + plnič+barva akryl nebo průmyslová -je potřeba těm našim miláčkům dát to nejlepší

Oto já ti povím ze zkušenosti pokud není namatláno na ráfkách něco co je měký a matlá se to nebo se dají vyndat hvězdice a né jako tady u toho tak že jsou zavařený zadní tak ti řeknu že bruskou jsem na ráfku cca 1,20 hod a je ráfek hotový a 1 den a jsou po chvílích všechny 4 kola a jelikož byla domluvená pískováčka i kabiny cca 45 km jako jsem tam vezl vlek 5 tunu ale sešlo z toho na pána není spolehnutí tak se přistoupilo :prace: ruční a ještě i cena když se nechali pískovat na 7011 tak to vyšlo 2000 kč bez dph a to není málo
ono u nás není v okolí nic - v planý to zavřela hygiena a jinak je to jenom malá kabina do dílny víc nééé a to je problém takže než se něco dohodne a doveze a potom zas pro to tak ručně to mám dříve než to pořešíš jenom rozbrus + lameláky a drátěný ve velkým z bazoše za pár korun a jedeš --ale musí to bavit to jo

tohle se dělá pro zákazníka -prostě to bude pěkný co musí být ještě pěknější 8) --vše záleží na členitosti ráfků a zetor je těžka sranda z osobáku a nebo hliníkový a hrbaty s dírama všude to je teprve dílo to máš chut to opálit na ohni :pistol:
já si prostě říkám že pokud si to dělám pro sebe je na to čas aspoň nějaký a může to stát rozebraný pár měsíců tak je to jenom paráda a říkám si ktomuhle už se vracet nebudu to je navěky vždyt to víš sám i ostatní vše je o penězích a čase ale i velké chuti něco vymyslet --já jsem se pustil do plachtových vrat na elektropohon vlastní výroby a už mám za sebou 2 mezi sebou 5 let tenkrát jenom ruční pohon a ted jiné zas už el.proud a přemýšlím o dálkovým ovládání ale toho času je méně a méně :red:
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: pepanovi pomocníci

#1961 Nový příspěvek od pepa.traktor »

zase kus :prace: :friends:
nikdo nic nepíše tak posílám aspoň obrázky

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6598
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: pepanovi pomocníci

#1962 Nový příspěvek od Lukashil »

lesk jako blesk 8)
Stydím se za tuto zem

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: pepanovi pomocníci

#1963 Nový příspěvek od pepa.traktor »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

pomalu pokračování ted kabina půjde na řadu
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Uživatelský avatar
zetorak jirka
Příspěvky: 4525
Registrován: ned pro 18, 2011 12:35 pm
Bydliště: Hajnice OKR: Trutnov

Re: pepanovi pomocníci

#1964 Nový příspěvek od zetorak jirka »

Nádhera, Pepo, škoda potom s traktorem jezdit :smich: Já už bych asi na to neměl nervy, Já už tak, aby to k něčemu vypadalo a hlavně jezdilo, a těch 6 traktorů co mám už mí dává docela zabrat. To je věčná :prace: k tomu dělám po chvilkách betony po kulnách, ta míchačka to je dělo 8) No a v čera jsem začal na poli a do rána zas nalilo. no a po večerech relaxujem s maminou ve vířivce, a ten moribundus, co teď řádí mi může políbyt prdel. :smich:

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: pepanovi pomocníci

#1965 Nový příspěvek od pepa.traktor »

ahoj Jiří jo bude snad pěkný věnujeme se tomu hodně pravda 8)

jenom kdy se dostane na tu naší 6745 to netuším ta je zatím na práci a sháním info o čelní hydraulice aby se dalo něco naložit ještěrkou a lopatou postrčit a vidlemi přenýst a mohl být v zadu naviják a mohlo to udělat více práce ale nějak se to nedaří sehnat starší asi nezbyde nic než výroba nového vlastního to zvažuji ale jak se rozhodnu to zatím nevím :-/
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

Odpovědět

Zpět na „Zetor 4712-6745“