Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

Moderátoři: Lukashil, mihi

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rudolf Tisovský
Příspěvky: 20
Registrován: pon dub 27, 2020 1:30 pm
Bydliště: Malá Lehota

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#16 Nový příspěvek od Rudolf Tisovský »

vladman píše:Už som čítal všeličo o 25-kách, ale že ten traktor pokračuje v jazde ďalej aj s dierou v bloku a bez ojnice, to ešte nie :shock: :shock: :) 8).... Veľa zdaru!
Tiež som sa čudoval, čo to otca napadlo :D ale vraj dieru ako tak zakryl handrami a poči prišiel domov ešte aj trocha oleja zostalo v motore...
na jeden valec 25ka ísť dokáže a teraz mala "ako bonus" menší odpor :D

Inak som rád, že pobavilo... ešte mám pár takých storiek v zálohe.
... keď mám čas, snažím sa tvoriť videá o traktoroch
https://www.youtube.com/channel/UCJjBGL ... 1GU61UxWqA

Uživatelský avatar
Ursus 73
Příspěvky: 3125
Registrován: ned úno 22, 2009 10:18 pm
Bydliště: Hlohovec

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#17 Nový příspěvek od Ursus 73 »

Vitaj, Rudy. Tak u vás v Malej Lehote na zetor cup-e som 2-3 krát bol, bolo dobre. Ak sa skončí toto šialenstvo s korona, dúfam sa podujatie bude konať. Aj keď tento rok už sotva :( . Tak nech sa darí v opravách a píš :)
"Mám skutočnú túžbu dokončiť všetko, čo som začal. Táto skutočnosť ma často privádza k problémom." (N. Tesla)

Uživatelský avatar
mihi
Příspěvky: 7440
Registrován: pát kvě 29, 2009 10:33 pm
Bydliště: PB

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#18 Nový příspěvek od mihi »

Rudo Tisovsky..To meno mi bolo nejaké povedomé ...
Až keď som videl foto o tom treku na pionieri mi svetlo... :D :smich: :vysmech:
Rudo boli sme na Tvojom rozprávaní v kine v Považskej Bystrici ,aj na pionieri aj na VW transportéri... 8) Si borec.
Chlapi tento chalan je šaman...dokázal rozosmiať veľa krát celé kino v Považskej ako rozprával o cestovaní aj o pionieri aj o VW...MÁME SA NA ČO TEŠIŤ..... :friends:

Som rád že si medzi nami,bude tu určite veselo.... :pohar:
Mihi

cenda.t
Příspěvky: 1550
Registrován: pát dub 29, 2011 6:20 pm
Bydliště: Cavisov

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#19 Nový příspěvek od cenda.t »

Přesně tak, plochá dráha 8) dvakrát mi loni utekla - jednou o jeden pitomý den - projížděl jsem v sobotu a ono ejhle byla v neděli... no a podruhé o týden... :vztek: a teď zas ten posraný virus, kdoví, jestli se letos bude vůbec něco konat i u nás v Kopřivnici, zatím je ticho po pěšině.... Ale na stadionu jsem se byl kouknout, to mi nedalo... je pěkný, takový útulný. Třeba v Pardubicích už je takový "přerostlý", v Plzni trochu zanedbaný... nojo, ono je třeba sponzorovat kdeco, tak potom už na ten náš trochu hlučný sport nezbývá... :-/

Uživatelský avatar
Jaro25
Příspěvky: 3769
Registrován: stř čer 24, 2009 10:45 am
Bydliště: Cífer

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#20 Nový příspěvek od Jaro25 »

Rudi, keď pozerám na tvoje aktivity, tak máš môj obdiv a veľké uznanie za to čo si v mladom veku dokázal. Naozaj klobúk dole. Je to zvláštna náhoda, ale snáď v pondelok o Tebe a Tvojej ceste na Pionieri hovoril kolega v práci. Predpokladám že nie len ja som zvedavý na ďalšie zaujímavé historky, aj keď nebudú len o 25-ke.
Mám rád traktory, ale môj najobľúbenejší je ZLÍN 37 ČMELÁK

Uživatelský avatar
abushrek
Příspěvky: 470
Registrován: pon říj 08, 2018 7:29 pm
Bydliště: Valašsko

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#21 Nový příspěvek od abushrek »

Velmi pěkný příběh co se stal se Z25, tiše závidím takovému dobrodružství na Jawe. Další zachráněný traktor snad se podaří dát všechno do pořádku a budeš spokojen.
Když jsi jel na té Jawe jel jsi sám nebo Vás jelo víc na takové dobrodružství?
Chystáš se také na takovou jízdu se Z25?

Uživatelský avatar
Rudolf Tisovský
Příspěvky: 20
Registrován: pon dub 27, 2020 1:30 pm
Bydliště: Malá Lehota

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#22 Nový příspěvek od Rudolf Tisovský »

Ursus 73 píše:Vitaj, Rudy. Tak u vás v Malej Lehote na zetor cup-e som 2-3 krát bol, bolo dobre. Ak sa skončí toto šialenstvo s korona, dúfam sa podujatie bude konať. Aj keď tento rok už sotva :( . Tak nech sa darí v opravách a píš :)
Vitam vitám.. ďakujem. Isto budú aj ďaľšie ročníky Z25 Cup-u ale ako hovoríš, tento rok asi vynechá :/

P.S: sledujem aj tvoje vlákno.. precízna robotička (pomaly ale isto) :)
... keď mám čas, snažím sa tvoriť videá o traktoroch
https://www.youtube.com/channel/UCJjBGL ... 1GU61UxWqA

Uživatelský avatar
Míra Z 25
Příspěvky: 1548
Registrován: pon bře 21, 2011 1:30 pm
Bydliště: Sušice

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#23 Nový příspěvek od Míra Z 25 »

Trochu opožděně, ale také tě vítám. Moc pěkné počteníčko jsi sestavil, i já se těším na pokračování.
Na Jawa 21 sport jsem jezdil od 15 do 22 let (pak jsem si koupil MZ 150), najezdil jsem asi 15 tis. km. Myslel jsem si, že když jsem byl asi 250 km od domu, že jsem dobrej blázen. Ten Kyrgyzstán mě dostal, rád bych si to povídání také poslechl.

Uživatelský avatar
Rudolf Tisovský
Příspěvky: 20
Registrován: pon dub 27, 2020 1:30 pm
Bydliště: Malá Lehota

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#24 Nový příspěvek od Rudolf Tisovský »

mihi píše:Rudo Tisovsky..To meno mi bolo nejaké povedomé ...
Až keď som videl foto o tom treku na pionieri mi svetlo... :D :smich: :vysmech:
Rudo boli sme na Tvojom rozprávaní v kine v Považskej Bystrici ,aj na pionieri aj na VW transportéri... 8) Si borec.
Chlapi tento chalan je šaman...dokázal rozosmiať veľa krát celé kino v Považskej ako rozprával o cestovaní aj o pionieri aj o VW...MÁME SA NA ČO TEŠIŤ..... :friends:

Som rád že si medzi nami,bude tu určite veselo.... :pohar:

Haha :D

Aký je ten svet malý :shock: :)

Som rád, že rozprávanie sa páčilo... do Považskej chodím veľmi rád... vždy zažijem to najlepšie publikum, radosť prednášať!!! aj keď tento rok to vyšlo teda tesne-tesne...

a bol som aj nedávno v Považskej, respektíve kúsok ďalej (Maršová-Rašov) Pár vecí so nakúpil na Z25 (neskôr pridám foto, keď to budem montovať) ... aj ten čo som to od neho kupoval ma spoznal s kina :D taký chalan... kopec techniky na dvore, traktory aj zahraničné a aj staršie ako Z25.. a v garáži Nko - krásny patinový stav (vraj z Talianska)

+ ako nabehla korona aj "plnič" fliaš na zváranie (argon+CO2) mi vypadol, takže aj to som najbližšie vedel až v Považskej zohnať
... keď mám čas, snažím sa tvoriť videá o traktoroch
https://www.youtube.com/channel/UCJjBGL ... 1GU61UxWqA

Uživatelský avatar
Rudolf Tisovský
Příspěvky: 20
Registrován: pon dub 27, 2020 1:30 pm
Bydliště: Malá Lehota

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#25 Nový příspěvek od Rudolf Tisovský »

abushrek píše:Velmi pěkný příběh co se stal se Z25, tiše závidím takovému dobrodružství na Jawe. Další zachráněný traktor snad se podaří dát všechno do pořádku a budeš spokojen.
Když jsi jel na té Jawe jel jsi sám nebo Vás jelo víc na takové dobrodružství?
Chystáš se také na takovou jízdu se Z25?
Ďakujem.

Väčšinu ciest som na Pionieri absolvoval sólo... ale napríklad v Albánsku som bol s bratom.. .alebo minulý rok sme boli väčšia partia v Aplách (Salzburg, Grossglockner, Slovisnko, Chorvátsko) ale to bolo iba 8 dní... nájsť parťáka na dvojmesačnú cestu je ťažké

A áno, chcel by som takú cestu absolvovať aj na 25ke... to je presne dôvod prečo ju chem dať na biele ŠPZ a urobiť poriadnu generálku...
Baví ma jazdiť, tam kde nikto nejazdí, alebo iba málo ľudí... proste cesty ťažšie zjazdné/ neobjavené.. myslím, že nato by bola 25ka ideálna :)
... keď mám čas, snažím sa tvoriť videá o traktoroch
https://www.youtube.com/channel/UCJjBGL ... 1GU61UxWqA

Uživatelský avatar
Rudolf Tisovský
Příspěvky: 20
Registrován: pon dub 27, 2020 1:30 pm
Bydliště: Malá Lehota

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#26 Nový příspěvek od Rudolf Tisovský »

Jaro25 píše:Rudi, keď pozerám na tvoje aktivity, tak máš môj obdiv a veľké uznanie za to čo si v mladom veku dokázal. Naozaj klobúk dole. Je to zvláštna náhoda, ale snáď v pondelok o Tebe a Tvojej ceste na Pionieri hovoril kolega v práci. Predpokladám že nie len ja som zvedavý na ďalšie zaujímavé historky, aj keď nebudú len o 25-ke.
ďakujem moc!
Aj keď ja som iba využil príležitosť... je doba kedy cestovať nieje vôbec ťažké - celý svet je otvorený.. voľakedy tomu tak nebolo. (situáciu s Coronou a uzavretými hranicami nepočítam :D )

A kolegu pozdravujem! :)
... keď mám čas, snažím sa tvoriť videá o traktoroch
https://www.youtube.com/channel/UCJjBGL ... 1GU61UxWqA

Uživatelský avatar
Rudolf Tisovský
Příspěvky: 20
Registrován: pon dub 27, 2020 1:30 pm
Bydliště: Malá Lehota

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#27 Nový příspěvek od Rudolf Tisovský »

Míra Z 25 píše:Trochu opožděně, ale také tě vítám. Moc pěkné počteníčko jsi sestavil, i já se těším na pokračování.
Na Jawa 21 sport jsem jezdil od 15 do 22 let (pak jsem si koupil MZ 150), najezdil jsem asi 15 tis. km. Myslel jsem si, že když jsem byl asi 250 km od domu, že jsem dobrej blázen. Ten Kyrgyzstán mě dostal, rád bych si to povídání také poslechl.
MZ to už je premakaná motorka, živá, nevybruje... natom jazdiť je radosť
Mal som to podobne, aj jazdu do okresného mesta (25km :D) som prežíval ako niečo výnimočné.. pred prvým zahraničným výletom (Budapešť 135km cca) som nespal celú noc :D postupne som pridával a pridával až som sa ocitol v Kyrgyzstane :D

https://youtu.be/u9Eei6QepdE
https://youtu.be/yRi70t-DU0M

Tu sa dá vypočuť to rozprávanie aj keď je to taká dosť skrátená verzia.
... keď mám čas, snažím sa tvoriť videá o traktoroch
https://www.youtube.com/channel/UCJjBGL ... 1GU61UxWqA

Uživatelský avatar
Simon97
Příspěvky: 298
Registrován: čtv lis 05, 2015 9:29 pm
Bydliště: Stará ľubovňa

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#28 Nový příspěvek od Simon97 »

Nazdar tak aj ja sa pripájam vitaj medzi nami pekne rozprávanie 8) a tvoje cesty mam nasledované si fakt borec dúfam za sa ti to raz podarí aj z 25kou 8)

Uživatelský avatar
Rudolf Tisovský
Příspěvky: 20
Registrován: pon dub 27, 2020 1:30 pm
Bydliště: Malá Lehota

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#29 Nový příspěvek od Rudolf Tisovský »

Simon97 píše:Nazdar tak aj ja sa pripájam vitaj medzi nami pekne rozprávanie 8) a tvoje cesty mam nasledované si fakt borec dúfam za sa ti to raz podarí aj z 25kou 8)
Dík dik, pozerám tvoje vlákno... na svoj tvoj vek veľmi pekná práca... obdivujem hlavne klampiarinu... a to servo je TOP! :shock: :)
... keď mám čas, snažím sa tvoriť videá o traktoroch
https://www.youtube.com/channel/UCJjBGL ... 1GU61UxWqA

Uživatelský avatar
Simon97
Příspěvky: 298
Registrován: čtv lis 05, 2015 9:29 pm
Bydliště: Stará ľubovňa

Re: Zetor 25 A - rodinný pracant/ budúci expedičný špecial

#30 Nový příspěvek od Simon97 »

Dik som vyučený mechanik hasičskej techniky ale snažil som sa to spravit najlepšie ako viem a celkom ma to baví až na to gitovanie to je moja nočná mora ale dá sa, tvoja bude isto lepšia 8) 8) teraz mam na stole simača s51 hruza a des že vraj neide pretočiť motorom pred 4 rokmi išiel tak ho doniesol keď som to rozobral ajaaaaaaj Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Zetor 15/25“