Krádeže Zetorů , zejména 7....

Moderátor: Lukashil

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sanyo
Příspěvky: 529
Registrován: sob led 19, 2013 10:08 pm
Bydliště: Plz. kraj

Krádeže Zetorů , zejména 7....

#1 Nový příspěvek od sanyo »

Něco pro majitele Zetorů, zejména modernizace řady UR I - čorky traktorů
http://havlickobrodsky.denik.cz/zlociny ... 40619.html

Uživatelský avatar
amatér
Příspěvky: 903
Registrován: sob pro 22, 2007 4:02 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Krádeže Zetorů , zejména 7....

#2 Nový příspěvek od amatér »

Otázku bezpečnosti před krádeží jsme řešili u dvou do novoty zrestaurovaných Zetorů . Dokonalé zabezpečení sice neexistuje, ale do cesty pro magnet startéru dát skrytý vypínač, přemostěný pořádnou piezosirénou. Pokud se jej při vypnutém spínači někdo pokusí nastartovat, tak kravál nejen vyděsí lumpa, ale i probudí okolí.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6540
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Krádeže Zetorů , zejména 7....

#3 Nový příspěvek od Lukashil »

Jsem zastancem zabezpeceni, ktere zlodejicka zmrzaci nebo i hur. Bohuzel zakony delaji lide, kteri vice rozumi zlodejum nez majitelum......
Stydím se za tuto zem

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6540
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Krádeže Zetorů , zejména 7....

#4 Nový příspěvek od Lukashil »

Pratele, obnovim toto tema.
Nebudu jmenovat co vse uz mam v traktoru a kolem nej zabudovano, ale trapi me, jestli existuje neco, co by spustilo sitenu v momente, kdy neco rusi gsm signal, nebo neni v dosahu.
Predem dekuji
Stydím se za tuto zem

red.bill
Příspěvky: 2059
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Krádeže Zetorů , zejména 7....

#5 Nový příspěvek od red.bill »

To jsi tak paranoidní nebo se u vás tak krade? Traktor nemám zabezpečený nijak a v podstatě ho ani nezamykám(pokud se tam někdo chce dostat tak se tam za pár vteřin dostane aniž by cokoliv rozbil). Základ je nikde se nechlubit co máš a kde to stojí atd ... Ale k tvému dotazu, nějaká škatule typu gsm lokátor asi nebude. Asi by to šlo naprogramovat ze starýho mobilu ale to znamená mít ho tvale nabíjený, může se kousnout takže řešit nějak restart, jak budeš řešit místa bez signálu? To to budeš na jízdu vypínat, nebo ti to začne v takových místech řvát? Přijde mi to trochu uhozený ale nic proti...

pavel sk
Příspěvky: 12732
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Krádeže Zetorů , zejména 7....

#6 Nový příspěvek od pavel sk »

Po odstaveni traktor rozpojit a zobrat si so sebou lamelu spojky domov :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6540
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Krádeže Zetorů , zejména 7....

#7 Nový příspěvek od Lukashil »

Rekneme ze ma adresa se dostala do rukou moooooc spatnym lidem

Na jizdu bych to klidne vypinal, treba vlastnim systemem odpojeni sireny pri pritomnosti nejakeho zarizeni, s tim si poradim sam
Stydím se za tuto zem

peyrak
Příspěvky: 1238
Registrován: sob bře 15, 2014 5:45 am
Bydliště: Rychnovsko

Re: Krádeže Zetorů , zejména 7....

#8 Nový příspěvek od peyrak »

jestli máš takhle nahnáno, tak jedině pořádnej autoalarm

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6540
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Krádeže Zetorů , zejména 7....

#9 Nový příspěvek od Lukashil »

Klidne, ale nesehnal jsem nic co by fungovalo na lte, a spustilo poplach v pritomnosti rusicky, resp. Nic bez mesicnich poplatku nad 500
Stydím se za tuto zem

red.bill
Příspěvky: 2059
Registrován: čtv led 25, 2018 12:16 pm
Bydliště: Jilemnice

Re: Krádeže Zetorů , zejména 7....

#10 Nový příspěvek od red.bill »

Tak to dělej jako Bean odmontuj si volant...

Zetor15
Příspěvky: 871
Registrován: stř bře 09, 2011 8:47 pm
Bydliště: Plzen

Re: Krádeže Zetorů , zejména 7....

#11 Nový příspěvek od Zetor15 »

Pánové před minimálně 10lety jsem dělal na jedné stavbě a koukám ze střechy přez zahumenku na zahradu jednoho pána co měl na zahradě za plotem 7011 v docela pěkným stavu. Po obědě přijel přez louku k plotu náklaďák vysunul packy rukou s kurtama sahnul za plot spolujezdec zahaknul za disky a šup na náklaďák jedna kurta dopředu druhá dozadu a šup pryč netrvalo to snad ani 5minu. Jsem si říkal to byl ale fofr prodej. Až když přišli kolem 17hodiny policajti jestli jsem si nevšiml něčeho podezřelého že se ztratil traktor tak mě došlo že to byla corka. Naštěstí mě to zaujalo jak ho nakládají takže jsem měl asi 5fotek a i vidělo jak visí na té ruce. Druhý den ho měl pán zas doma a ještě přines flašku za pomoc s nalezením.

oakenfold
Příspěvky: 298
Registrován: stř říj 20, 2010 7:58 pm
Bydliště: Vamberk

Re: Krádeže Zetorů , zejména 7....

#12 Nový příspěvek od oakenfold »

3 a půl tuny- to musel být velký náklaďák, pokud s tou rukou sahal někam dál. Tehdá byla jiná doba, teď už sem dlouho o žádné krádeží starého zetora neslyšel.
Z7711, Z3011, Z Super P, Nakladač Nujn 100, Bss 3,5t, Bss P73S, RUR 5

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15665
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Krádeže Zetorů , zejména 7....

#13 Nový příspěvek od oco13 »

Zetora nie , ale nedávno bolo na FB varovanie polície, že zlodeji sa zameriavajú na GPS navigácie v traktoroch. Je to nedostatkový tovar a aj keď škodu kryje poisťovňa aj tak dodanie novej elektroniky trvá výrobcovi aj pol roka - takže prúser jak mraky.

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Krádeže Zetorů , zejména 7....

#14 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tady v sousední dědině před pár lety týpkovi štípli 7245 i s lisem. Museli to být ale asi nějací magoři, páč on bydlí na takové polosamotě a od něj se dá jet buď po cestě a pak na hlavní ke Zlínu, nebo pak lesem někam k Jasenné.No jeli lesem. Prvně museli v půlce odpřáhnout lis, páč rozbitá lesní cesta a táhli sbírání po zemi a nemohli projet. Nakonec o kořen rozervali gumu a nechali ho tam.Na sbírání škoda asi za 100 tis plus guma. No a následně asi po půl kilometru jim došla nafta. :D Nevím no, traktor tam nechali a utekli a v traktoru ještě jeden ztratil nějaký papír kde bylo tel číslo a podle toho je policajti našli. Skoro jak z nějakého humorného seriálu
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Zetor15
Příspěvky: 871
Registrován: stř bře 09, 2011 8:47 pm
Bydliště: Plzen

Re: Krádeže Zetorů , zejména 7....

#15 Nový příspěvek od Zetor15 »

Tenkrát to byla tuším Scania 6x4 a na boku logo stavebnin. Majitel traktoru mi rikal že řidič byl na záskok za řidiče co měl týden dovolenou a udělal si melousek bokem cestou z vykládky materiálu. Prej to byl rychlej proces. Moje fotky plus video a záznam z GPS Od stavebnim.

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby -ZETOR“