Řetězy na stahování dřeva

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Codza
Příspěvky: 1001
Registrován: pát lis 07, 2008 10:37 pm
Bydliště: nedaleko Luhačovic

Re: Řetězy na stahování dřeva

#46 Nový příspěvek od Codza »

Peetan píše:
mirec520 píše:neviem ake retaze si mal ty ale tieto co mam ja neroztrhnes a kolko je u teba silny buk?Zajtra dam fotku ake smreky taham a kade.a aky mas tahac?

Nezapomněl jsi na nás?
Ukaž ake smreky aj tahač... :)
http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... &start=150

cambus1
Příspěvky: 53
Registrován: stř dub 28, 2010 6:49 pm
Bydliště: Divišov

Re: Řetězy na stahování dřeva

#47 Nový příspěvek od cambus1 »

Zdarec chlapi,

dík za typy-už jsem mluvil s pánem z JUBO-posílal jsem mu požadavek, vypadá to že se bude nechat jednat i o slušné ceně v metráži+ komponenty(c-hák atd) a dotvořím to doma.
Hezký den
Cambus

PS.: když už píšu, kdyby měl náhodou někdo zájem než začnu řešit na bazoši za cca 14 dní budu prodávat svůj traktor Z 5011. samozřejmě ho dám nejdřív sem ale zatím píšu pro info. fotky případně zašlu mailem-cena 130-dohoda jistá

Uživatelský avatar
mirec520
Příspěvky: 80
Registrován: sob bře 01, 2014 6:57 pm
Bydliště: LM

Re: Řetězy na stahování dřeva

#48 Nový příspěvek od mirec520 »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


nieco som pohladal
LKT 81T
LARIX 3T

t7245
Příspěvky: 514
Registrován: pát led 11, 2013 6:39 pm
Bydliště: znojmo

Re: Řetězy na stahování dřeva

#49 Nový příspěvek od t7245 »

Jan Karlik píše:
TomikKouril píše:Mám iglandy 2-6 tun a nové 11 mm lano válcované nepřetrhnou.Ono ani není potřeba.Přiskočím dám řetěz na otočku a už to jede bez jakéhokoli trhání všeho.
Minulý týden jsem zvedal vyvážečku na kola, zavázal jsem to na okul a moc to nepomohlo, trhalo se a trhalo... :D :D :D
Zdravím kupuji lana ve velkým mezeříčí a tam vyrábí výtahy lano jaký chceš i délka s certifikátem a nemužu říct pul slova vím že naposledy jsem kupoval 90m za 30 kčm a mam ho dva roky a jediný co škubu je upnej konec kde jsou žabky a to vzdy tak po 3 měsících 1m nikdy bit jsem tahal kamion ze drevem neuletelo dál takže od těch dob je válcovaný lano doba kamená.

filipe
Příspěvky: 23
Registrován: ned led 17, 2010 7:24 pm

Farmi ALP7,5

#50 Nový příspěvek od filipe »

Pani potrebujem radu,ake retazove uvezky k takejto masinke Farmi ALP7,5 ,priemer retaze,dlzka retaze,pevnostna trieda,nebude to na kazdodenne pouzivanie,chystanie palivového dreva,kde najlepsie kupit?

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“