Proxima 7441 a Igland 5002

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Bullhit
Příspěvky: 11
Registrován: ned bře 05, 2023 3:24 am
Bydliště: Mariánské Lázně

Proxima 7441 a Igland 5002

#1 Nový příspěvek od Bullhit »

Zdravím, hledám někoho, kdo rozumí navijákům Igland.
Pořídili jsme Proximu 7441 s navijákem Igland Pento 5002.
Začátek byl tragický. Servis předchozích majitelů byl nejhorší, co jsem kdy viděl. a to jsem velmi slušný.
Traktor stál, než pracoval. jasně je to starý, ale tohle byla opravdu kuriozita.

Nicméně se trochu peru s navijákem, už se spolu skoro kamarádíme, ale pořád to není ono.
Proto hledám někoho, kdo má s těmito navijáky zkušenost a popřípadě by dokázal poradit. Předem díky
Ps: přikládám foto při pořízení a teď. stále je v procesu oprav a úprav a ano má jméno, protože můj malý syn ho tak pojmenoval :smich: :smich:

Obrázek

Obrázek

špalek
Příspěvky: 315
Registrován: pon srp 19, 2013 9:33 pm
Bydliště: Slaný

Re: Proxima 7441 a Igland 5002

#2 Nový příspěvek od špalek »

Ahoj, nevím co Tě zlobí ale vygugli si stránky IG-LES. Specielně pan Vacovský byl vždy ochotný poradit a na stránkách najdeš i katalog dílů na naviják. S proximou už pár let nejezdím tak nevím jestli bych Ti dokázal poradit. Podívám se jestli tu nemám nějaký drobnosti na naviják. Nebude tu nic velkýho, ale nějaká prkotina by tu ještě mohla být. L

Bullhit
Příspěvky: 11
Registrován: ned bře 05, 2023 3:24 am
Bydliště: Mariánské Lázně

Re: Proxima 7441 a Igland 5002

#3 Nový příspěvek od Bullhit »

Ahoj. No to by bylo super,třeba najdeš i něco ,co zrovna potřebuju. jinak už jsem jim volal...Poslal mi návod i katalog. ale praxe je pořád praxe...

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“