Bielorus EO 2621

Moderátor: Franta.cz

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#5566 Nový příspěvek od Atlan »

Nasrubuj naspat a bodni na 2 miestach.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

nnntomas
Příspěvky: 186
Registrován: ned led 31, 2016 1:36 pm
Bydliště: Praha

Re: Bielorus EO 2621

#5567 Nový příspěvek od nnntomas »

To jsem zkoušel, ale jak to nejde dotáhnout, tak to furt prosakuje. Navíc ten rozvaděč je nějaká ocelolitina a sváry praskají - myslel jsem, že to ovařím celé...

Uživatelský avatar
cricket
Příspěvky: 237
Registrován: úte čer 02, 2009 3:20 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Bielorus EO 2621

#5568 Nový příspěvek od cricket »

Zdravim,

Da sa nejakym sposobom odmerat tlak oleja, ktory vstupuje do serva? Po vymenne vsetkych tesneni treba servo nejako ovzdusnit?

Vymenil som komplet tesnenia na serve a stale nefunguje. Olej som tam dal M6AD - netreba nejaky hustejsi?
ked neodpovedam na fore 1-2 dni, tak piste do SZ.

Uživatelský avatar
milosba
Příspěvky: 240
Registrován: čtv čer 25, 2015 8:15 pm
Bydliště: Stakčinska Roztoka

Re: Bielorus EO 2621

#5569 Nový příspěvek od milosba »

tak servo som pretesnoval tiez cele , mal som ho dokonca cele dole a aj vnutro som vycistil a po namontovani som nemal problem s natlakovanim. Olej mam ale hydraulicky shell.
Nastavovat tlak by si mal len tedy ked si steloval tu zapecatenu srubu ale tlaky neviem ake maju byt , jak som do toho nesupal.

nnntomas
Příspěvky: 186
Registrován: ned led 31, 2016 1:36 pm
Bydliště: Praha

Re: Bielorus EO 2621

#5570 Nový příspěvek od nnntomas »

Pojistný ventil na servu by měl být nastaven na 8 MPa. Na trubce pod rámem traktoru je měřící bod, rsp. záslepka na trubce.

Uživatelský avatar
majo04
Příspěvky: 96
Registrován: pát kvě 19, 2017 1:21 pm
Bydliště: ZV/DT

Re: Bielorus EO 2621

#5571 Nový příspěvek od majo04 »

A práve servo je jediné miesto na Bielorusovi, kde treba riedky olej.

Inak ja mám v háji čerpadlo, tým že to nemalo filter(to sitko na hrdle nerátam) je hrozne opotrebované. Akoby cez neho piesok tiekol. Pochybujem, že dokáže spraviť tlak 8MPa... Možno to bude problém viacerých, ktorým blbne servo.

Uživatelský avatar
milosba
Příspěvky: 240
Registrován: čtv čer 25, 2015 8:15 pm
Bydliště: Stakčinska Roztoka

Re: Bielorus EO 2621

#5572 Nový příspěvek od milosba »

servo na rusovi ne na prd , ja uz som svoje precistil a pretesnil no i tak od niekial tecie, nefunguje jak ma a dalej neriesim a nevrazam do neho.

Existuje prestavbova sada cena cca 172€ a je tam nova nadrzka, moderny filter, hydrovalec hadicky a orsta dopasovana na bielorus.
Servo potom funguje ako na zetoroch.

Uživatelský avatar
cricket
Příspěvky: 237
Registrován: úte čer 02, 2009 3:20 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Bielorus EO 2621

#5573 Nový příspěvek od cricket »

milosba píše:servo na rusovi ne na prd , ja uz som svoje precistil a pretesnil no i tak od niekial tecie, nefunguje jak ma a dalej neriesim a nevrazam do neho.

Existuje prestavbova sada cena cca 172€ a je tam nova nadrzka, moderny filter, hydrovalec hadicky a orsta dopasovana na bielorus.
Servo potom funguje ako na zetoroch.

vedel by si dat odkaz na tu prestavbovu sadu? Dakujem.
ked neodpovedam na fore 1-2 dni, tak piste do SZ.

Uživatelský avatar
majo04
Příspěvky: 96
Registrován: pát kvě 19, 2017 1:21 pm
Bydliště: ZV/DT

Re: Bielorus EO 2621

#5574 Nový příspěvek od majo04 »

No tak už mám porozoberane, v utorok idem na nákupy na UA, snáď tam nájdem dobrý obchod. Môj zoznam má už asi 100 položiek, pekne zakruzkovane v katalógu, aby som veľmi nehotentotil. Dúfam, že má neporazi z ceny(aj keď asi áno, keďže mám dodrbane skoro všetko). Držte palce.

Uživatelský avatar
cricket
Příspěvky: 237
Registrován: úte čer 02, 2009 3:20 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Bielorus EO 2621

#5575 Nový příspěvek od cricket »

majo04 píše:No tak už mám porozoberane, v utorok idem na nákupy na UA, snáď tam nájdem dobrý obchod. Môj zoznam má už asi 100 položiek, pekne zakruzkovane v katalógu, aby som veľmi nehotentotil. Dúfam, že má neporazi z ceny(aj keď asi áno, keďže mám dodrbane skoro všetko). Držte palce.
Zdravim,

Nekupil by si mi nejake suciastky? po ceste, ked sa budes vraciat spat, tak by som to vyzdvihol.
ked neodpovedam na fore 1-2 dni, tak piste do SZ.

Uživatelský avatar
majo04
Příspěvky: 96
Registrován: pát kvě 19, 2017 1:21 pm
Bydliště: ZV/DT

Re: Bielorus EO 2621

#5576 Nový příspěvek od majo04 »

pisal som sz...


nema niekto schemu hydrauliky na hranateho s gulatou kabinou? nasiel som aj na gulateho aj na hranateho, ale na mojho nie...

Uživatelský avatar
Johny1490
Příspěvky: 2430
Registrován: stř srp 22, 2007 1:09 pm
Bydliště: UK

Re: Bielorus EO 2621

#5577 Nový příspěvek od Johny1490 »

Chlapi, dnes som zistil že mam povoleny motor na freme, jak sa take nieco moze stat? Tomu nerozumiem..... To je tak na polenie rusa :-/

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Bielorus EO 2621

#5578 Nový příspěvek od Atlan »

Zle utiahnute skrutky, pouzivanie bagra ako buldozer, tj rozhrabavanie nenakopanej hliny, alebo rozhrabavanie hliny bez redukovanej rychlosti.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Johny1490
Příspěvky: 2430
Registrován: stř srp 22, 2007 1:09 pm
Bydliště: UK

Re: Bielorus EO 2621

#5579 Nový příspěvek od Johny1490 »

Atlan píše:Zle utiahnute skrutky, pouzivanie bagra ako buldozer, tj rozhrabavanie nenakopanej hliny, alebo rozhrabavanie hliny bez redukovanej rychlosti.
Ale motor je chyteny na prevodovke osvé, všetko ostatne je na šasoch takže asi nieco robili a slabo dotiahli sroby alebo neviem :-/

Uživatelský avatar
kocour007
Příspěvky: 9
Registrován: pon led 09, 2017 6:49 pm
Bydliště: Sokolov

Re: Bielorus EO 2621

#5580 Nový příspěvek od kocour007 »

Tak už je doma bělouš :wink: Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Traktory sériové výroby - lesní stroje a bagry“