Společný projekt Jemena a Zrzečky

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15813
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Společný projekt Jemena a Zrzečky

#361 Nový příspěvek od oco13 »

Ondro - keď som mal 24 už sme mali všetkých troch a bociana zastreleného. :D

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4811
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Společný projekt Jemena a Zrzečky

#362 Nový příspěvek od imaginaro »

oco, ... to si zabil :D :smich:
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Uživatelský avatar
Jemen
Příspěvky: 487
Registrován: ned pro 01, 2013 1:49 pm
Bydliště: Vidče

Re: Společný projekt Jemena a Zrzečky

#363 Nový příspěvek od Jemen »

tak dlouho jsem se neozval probihaly jizdni zkouzky :rally: :smich: jinak rozvezl jsem s nim hnuj po zahradce a prestehoval este asi tak kubik a pul makadamu akorat jsem si zapomel fotak :( jinak dneska jsem s trakturkem vyzkousel nove brany tak jsem zrovna poletal cely pasinek u chalupy no a kdyz uz sem tam byl tak sem este vyskubal njake pne takze zatim spokojenost :)

ObrázekObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Vladimír2
Příspěvky: 14392
Registrován: stř led 26, 2011 9:05 pm
Bydliště: Přece na Hané

Re: Společný projekt Jemena a Zrzečky

#364 Nový příspěvek od Vladimír2 »

:shock: ...to máš na zahradě takové hrby..?

Uživatelský avatar
Jemen
Příspěvky: 487
Registrován: ned pro 01, 2013 1:49 pm
Bydliště: Vidče

Re: Společný projekt Jemena a Zrzečky

#365 Nový příspěvek od Jemen »

no jo proto tam kazdy rok cpu ovce at s tim mam co nejmin prace ...

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9530
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný projekt Jemena a Zrzečky

#366 Nový příspěvek od Atlan »

McPeci píše:ted nevim cim to je, nechce se mi pocitat kritiky ale bylo toho hodně. ted dostal skoro finalni podobu a jen par řádků??? pár stránek z5 plno z vas resilo ze predni brzdy zbytečnost. ted se jeden ozval ze by to chtělo brzdy na předek a ono nic???? neva. každý chce poradit, asi kazdy i pochopil ze to jarda stavil za par korun par jich asi nebylo ale co dum dal myslim ze traktorek mu bude sloužit okolo chalupy dostatečně a blahopřeji mu tady před vámi všemi že práci dokončil dle plánu, stál si za svým, nenechal se nikým zbytečně rozhodit ...atd ...atd...
stejně jsem rád že se tady najdou i takoví lidé kteří se podělí o vlastní chyby či chyby jiných, akorát by neměli své názory propagovat formou urážek :)
Lenze to sme nevedeli co za bobovu drahu tam ma. Ked ro vodim tak doporucujem jazdit s uzavierkou ak nemas tie predne brzdy (i ked su dost praca naviaca poruchovost) ono ked je blato tak to vie smyknut raz dva a ides bokom alebo kotulas. Tak si davajte bacha.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Black & White
Příspěvky: 188
Registrován: sob led 14, 2017 8:49 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: Společný projekt Jemena a Zrzečky

#367 Nový příspěvek od Black & White »

Tak jsem trochu poštudoval ten tankodrom :shock: po kterým jezdíš a určitě bych rychle dělal ochranný rám, než dojde na ty přední brzdy. :)
Práce zkurvená, dobře barvou natřená ................

Uživatelský avatar
Jemen
Příspěvky: 487
Registrován: ned pro 01, 2013 1:49 pm
Bydliště: Vidče

Re: Společný projekt Jemena a Zrzečky

#368 Nový příspěvek od Jemen »

toz ono to az tak hrozne neni, jako jasne vyvratit by sa to tam dalo ale chce to u jezdeni trosku premyslat a kdyz uz to jde na 3 kola tak raci nepokusat osud...


Uživatelský avatar
Jemen
Příspěvky: 487
Registrován: ned pro 01, 2013 1:49 pm
Bydliště: Vidče

Re: Společný projekt Jemena a Zrzečky

#370 Nový příspěvek od Jemen »

a zaves je hotovy :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Jemen
Příspěvky: 487
Registrován: ned pro 01, 2013 1:49 pm
Bydliště: Vidče

Re: Společný projekt Jemena a Zrzečky

#371 Nový příspěvek od Jemen »

delsi dobu jsem se neozval , bylo moc prace takze aktualni stav traktorek stoji nevydrzel to kynetak :vztek: ale zitra si jedu pro nahradni poloosy tak snad zas budem co nejdriv v provozu pac budu muset pristi tyden uz oveckam dovezt balik a rucne jim ho kutalet se mi fakt nechce :vztek:
jinak jsem zustal zrovna dole te bobove drahy tak byl 1. pokus to tahat tatovym traktorkem coz bylo bez uspechu potom s mcpeciho petadvacou uz se to povedlo ....

Obrázek

Uživatelský avatar
Jemen
Příspěvky: 487
Registrován: ned pro 01, 2013 1:49 pm
Bydliště: Vidče

Re: Společný projekt Jemena a Zrzečky

#372 Nový příspěvek od Jemen »

tak doslo na lamani chleba a trabantacka prevodovka se vyhodila a napojil jsem kardan primo na dif 1.prevodovky , este ze se myslelo pri stavbe na moznost vytazeni prevodovky za 10 minut byla venku
Obrázek
jinak tim ze sem to hodil na primo jsem si vyradil predek ktery tam vcelku dost chybi :vztek: takze ted to doskacu jen se zadohrabem a pres zimu snad necham vypalit kola a zacnu budovat rozvodovku ale stej :vztek: ne se bude muset jeste poupravit prevodovy pomer prece jenom je to ted hodne rychle :(

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9530
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný projekt Jemena a Zrzečky

#373 Nový příspěvek od Atlan »

Zozen nejaku medzinapravovu prevodovku, lada niva,samuraj alebo gaz. Zariven budes mat redukciu tak ze snou to pojde polovicu pomalsie.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

simpatak195
Příspěvky: 1868
Registrován: úte pro 27, 2011 7:38 pm
Bydliště: Sobotka
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný projekt Jemena a Zrzečky

#374 Nový příspěvek od simpatak195 »

jo, komu neni rady, neni pomoci.. 8) nac delat jednou, kdyz to pujde dvakrat ,trikarat...

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15813
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Společný projekt Jemena a Zrzečky

#375 Nový příspěvek od oco13 »

Minimálne sa to musí skúsiť. :typek:
A zase ja keď som bol mladý tak som staval traktočeky práve pre tú stavbu . V tom momente ako na ňom nebolo čo robiť tak ma prestal baviť a išiel z domu . Teraz si za to sám sebe nadávam lebo som prišiel takto o celkom pekný 4x4. :-/
Jemen 8) a držím palce v pokračovaní :typek:

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“