Isuzetor 2108

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6600
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Isuzetor 2108

#2086 Nový příspěvek od Lukashil »

však i tobě mnoho štěstíčka, zdravíčka hlavně a těch konstruktérských nápadů též, aŤ se tu brzo prohání pořádný zetor domaděl
Stydím se za tuto zem

Uživatelský avatar
Laslou
Příspěvky: 389
Registrován: sob říj 23, 2010 11:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Isuzetor 2108

#2087 Nový příspěvek od Laslou »

A co tady žije to? Nebo se maká na baráčku? :)

radim.strnad
Příspěvky: 1088
Registrován: úte čer 15, 2010 7:46 pm
Bydliště: Letohrad

Re: Isuzetor 2108

#2088 Nový příspěvek od radim.strnad »

Laslou píše:A co tady žije to? Nebo se maká na baráčku? :)
Správná otázka, taky už jsem se chtěl zeptat. :friends:
To se musí kalit co to dá....

Uživatelský avatar
BohousSPE
Příspěvky: 1645
Registrován: úte kvě 22, 2012 2:14 pm
Bydliště: Domažlicko

Re: Isuzetor 2108

#2089 Nový příspěvek od BohousSPE »

Přátelé, kamarádi...nebojte ještě žiju, ale musím se přiznat, nebyl jsem se tady podívat skoro dva měsíce :red: Teď už se to trochu uklidnilo, takže to tady budu muset všechno projít, pročíst a shlídnout....no bude toho dost, počítám :vysmech: Celou tu dobu jsem nešáhnul ani na traktor ani na Aťas. Dávali jsme do kupy domácnost a tak... U traktoru jsem nebyl od té doby, co jsem ho zabednil těma deskama a v Aťasu jsem byl snad jen dvakrát, ale jenom se podívat a zaparkovat tam auto, práci žádnou momentálně nemám a v tý zimě ani chuť :hm: Tady přidám jenom pár fotek z Aťasu, kdy jsme byli na zdvořilostní návštěvě u našich mezi svátkama....jsou tam vidět naštukované stěny, ty jsem tady vlastně ještě neukazoval...i manželce se to líbilo 8)

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Taky stojí za zmínku, že na svátky jsme byli u tchýně a na silvestra jsme si popřáli, připili a šlo se ven....ženský koukaly na ohňostroje, ale já šel rovnou k traktoru a provedl jsem novoroční start, takže Isuzetor bubal už 4min po půlnoci :smich: Měl jsem to místo ohňostroje....a taky aby měl tchán nahoře radost :friends:


No a doma v baráčku si taky postupně dávám do kupy trucovnu....jelikož jsem muzikant a taky zároveň zapálený elektronik, udělal jsem si z půlky pokoje hudební koutek a v druhé polovině je laboratoř :vysmech: To se to teď bude dělat, klucí :potlesk:
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
pinkygsx
Příspěvky: 4287
Registrován: čtv říj 08, 2009 7:31 am
Bydliště: kousek od Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzetor 2108

#2090 Nový příspěvek od pinkygsx »

Je dobre ze manzelce se smajchl kabinet v Atasu libyk 8)
Ta trucovna je HUSTA ;-)

simpatak195
Příspěvky: 1868
Registrován: úte pro 27, 2011 7:38 pm
Bydliště: Sobotka
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzetor 2108

#2091 Nový příspěvek od simpatak195 »

ja bych to ani na manzelku neodhadnul.. ale na hezkou dceru ;-)

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Příspěvky: 1909
Registrován: stř pro 29, 2010 1:28 pm
Bydliště: PJ

Re: Isuzetor 2108

#2092 Nový příspěvek od KOŠŤÁL »

V kuchyni opadavaji dlazdicky,na zachod se chodi do kadibudky na dvore,ale dilnicka je vysperkovana :smich:

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3450
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: Isuzetor 2108

#2093 Nový příspěvek od harijaro »

Ááá druhý Karel 2 :D

Uživatelský avatar
pepa.traktor
Příspěvky: 4253
Registrován: úte led 27, 2009 3:03 pm
Bydliště: táborsko

Re: Isuzetor 2108

#2094 Nový příspěvek od pepa.traktor »

pěkný tiše závidím :ano:

jen tak dále 8)
zetor 5645,7211,unhz500 a ted lítám fabií 1,9 sdi combi + teraccan s vlekem +multivan+ mini coper a přibyl 6745

simpatak195
Příspěvky: 1868
Registrován: úte pro 27, 2011 7:38 pm
Bydliště: Sobotka
Kontaktovat uživatele:

Re: Isuzetor 2108

#2095 Nový příspěvek od simpatak195 »

a co ty a ruka vubec? vse ok bez nasledku omezeni?

Uživatelský avatar
BohousSPE
Příspěvky: 1645
Registrován: úte kvě 22, 2012 2:14 pm
Bydliště: Domažlicko

Re: Isuzetor 2108

#2096 Nový příspěvek od BohousSPE »

pinkygsx: Taky jsem byl rád....vždycky je dobře, když se polovičkám líbí to, co děláme.....ta druhá možnost je o dost horší :vysmech:

simpatak195: Prej hezkou dceru....tohle pobavilo celou naší famílii :smich: :friends: Jinak ruka dobrý. Teď už jsem ve fázi, kdy bych si mohl nechat vyndat všechny ty šrouby a dlahy a dokonce jsem to chtěl už začátkem roku uskutečnit, ale nakonec se nám s kapelou v únoru objevilo velice lukrativní hraní v Plzni na plese, tak jsem od toho upustil :) Říkám si, vadit to tam nevadí, tělo s tím cizím objektem problém nemá, tak si to tam ještě nějakou dobu nechám (plánují, že bych si to nechal vyjmout začátkem příštího roku). Do té doby budu mít ruku ještě vyztuženou (což taky není k zahození) :friends:

KOŠŤÁL: :D neboj, tak hroznej zase nejsem. Proto teď nic nepřispívám, dělalo se spíš na baráku. Musím si to rozplánovat tak, aby se dělalo na všem a nic se nezanedbávalo ;-)

harijaro: dlouho jsem tu nebyl a ještě to tady od tý doby ani pořádně neprolezl, ale z toho málo, co jsem viděl tak se asi jedná o pěkného rýpala, co? :)

pepa.traktor: To jsem rád klucí, že se Vám líbí můj pokojíček :friends: Jinak kromě kytar a strunných nástrojů, tam mám ještě klávesy. Obvykle dvoje, ale teď dávám do kupy klávesy pro kamaráda, takže tam mám momentálně čtvery :vysmech:
Obrázek

Jinak minulý týden jsme byli s taťkou u tchýně na dvoře, protože jsem jí přivezli jeden "kontraband" :typek: tak jsem při té příležitosti prohlédl Isuzetor, jak přežil ty mrazy, protože jsem u něj nebyl od toho novoročního startu. Naštěstí je vše v pořádku, nikde nic puklého, žádná mrazovka nevylezla, tak jsem ho asi připravil na zimu dobře 8) Provedl jsem start a cca 10min běh a vrčí :potlesk:
Obrázek

Včera jsem se dostal na chvíli do Aťasu :wink: Přišrouboval jsem aspoň naviják s hadicí na tlakový vzduch, který jsme si s taťuldou pořídili pod stromeček :) Taky jsme si stanovili plány a cíle a snad už teď začne zase pravidelné makání, už mi to chybí :( Ale dobrá zpráva je, že začínáme už příští sobotu :potlesk: :wink: Teď už bude rozumné počasí, takže už se bude nechat něco udělat. Tak příští víkend očekávejte další foto materiál!!! :friends:
ObrázekObrázekObrázek

EDIT:
Ještě si musím trochu zavzpomínat....právě jsem zjistil, že včera to byl přesně rok, co jsme si poprvé v roce 2017 zamakali v Aťasu....ještě ve třech. Kurva, jak mě to chybí :'(

jawis
Příspěvky: 417
Registrován: pát kvě 18, 2012 8:53 am
Bydliště: Opava

Re: Isuzetor 2108

#2097 Nový příspěvek od jawis »

Ahoj Bohouši,

Včechno tom máš moc hezké. Přeju ti ať se ti daří. Ječtě by to chtělo nějaké prcky..... :nakladacek:

Je zvláštní jak má český člověk široký záběr zájmů.

Jsem na tom úplně stejně:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
BohousSPE
Příspěvky: 1645
Registrován: úte kvě 22, 2012 2:14 pm
Bydliště: Domažlicko

Re: Isuzetor 2108

#2098 Nový příspěvek od BohousSPE »

Ahoj Michle, teda to si mi udělal radost! :friends: To je paráda, že taky děláš do elektroniky a audiotechniky (nebo snad i muzikant?). No já to o sobě tvrdím už léta letoucí....já nemám koníčky, ale KONĚ!!!! :vysmech: V kapele (kromě toho, že hraju a zpívám) dělám taky zvukaře, dávám dohromady a připravuji zvukovou i osvětlovací techniku ;-) Muzika a elektronika mají k sobě skutečně velmi blízko, takže jsem rád, že se mi všechny ty koníčky proplétají - to je potom ještě větší slast :typek: Kluci traktoristický prominou ještě další OFF-TOPIC, ale prostě musím, když tady mám spřízněnce o kterém jsem to nevěděl 8) Ještě nutno podotknout, že jsem z muzikantského hlediska taky samouk.....stejně jako svářeč, obráběč a kovozemědělec vůbec :)
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

P.S.: Michale, ohledně prcků musíš napsat moji paní, na mě nezáleží :jazyk: :friends:

Uživatelský avatar
DODOTRAK
Příspěvky: 1020
Registrován: ned lis 02, 2008 10:40 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Isuzetor 2108

#2099 Nový příspěvek od DODOTRAK »

8) Bohouš u mňa palec hore si macher 8) a nás traktormaniakov je viac čo máme radi dobrú muzičku tiež som sa tomu v mladosti venoval robieval som DJ. No a keby si bol bližšie tak ťa určite aj s kapelou ťahám na Novosadskú brázdu.
Nech sa ti darí a vela dobrej muzičky k tým traktorom prajem 8)

pesvi
Příspěvky: 194
Registrován: ned lis 08, 2015 12:14 pm
Bydliště: PD

Re: Isuzetor 2108

#2100 Nový příspěvek od pesvi »

Hudba pri robote a tak celkovo patri aj k môjmu zivotu.Bez nej by som s traktorom uz davno sekol.Je to vlastne moj pomyselny kolega.Sice som len pasivny konzument ale do hifi sem tam zabrdnem aj nejakym vytvorom.Na zosilnovac by moje vedomosti asi nestacili ale toto som ako tak zvladol-Obrázek
a sem tam skladam taketo HTPC-Obrázek
Popri robote najradsej pocuvam internetove radia zanrovo zamerane a prave tu clovek objavy kopec novej hudby ako v sobotu jednu super vec-https://www.youtube.com/watch?v=QYvtLkdVDjk

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“