medved

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Juraj maco
Příspěvky: 70
Registrován: ned říj 23, 2011 12:16 pm
Bydliště: topolčany

Re: medved

#46 Nový příspěvek od Juraj maco »

pištabáger píše:U nás vo firme máme V3S-ky M-6 ky motor Daewo-Avia prev.Avia-spojená-krátkym kardanom s prídavnou prev..V3S.
S tým krátkym kardanom je večne problém..trhá ho.Niekedy utrhne priečku držiaka prevodovky z rámu. Môj nazor je môže to byť na silentblokoch ale ako jeden celok motor prevodovka príd prevodovka.
tak terazneviem co s tým .. či to necham ,alebo dam tupridavkuna tvrdo.. mimame tiez tu aviu 4x4 starsiu je to turbo.a nemame s tým problem

Juraj maco
Příspěvky: 70
Registrován: ned říj 23, 2011 12:16 pm
Bydliště: topolčany

Re: medved

#47 Nový příspěvek od Juraj maco »

Juraj maco píše:
pištabáger píše:U nás vo firme máme V3S-ky M-6 ky motor Daewo-Avia prev.Avia-spojená-krátkym kardanom s prídavnou prev..V3S.
S tým krátkym kardanom je večne problém..trhá ho.Niekedy utrhne priečku držiaka prevodovky z rámu. Môj nazor je môže to byť na silentblokoch ale ako jeden celok motor prevodovka príd prevodovka.
tak terazneviem co s tým .. či to necham ,alebo dam tupridavkuna tvrdo.. mimame tiez tu aviu 4x4 starsiu je to turbo.a nemame s tým problem

Juraj maco
Příspěvky: 70
Registrován: ned říj 23, 2011 12:16 pm
Bydliště: topolčany

Re: medved

#48 Nový příspěvek od Juraj maco »

Tak po dlhšom čase som trošku postupil.. prednu naapravu som zamenil..povodne tam mala byt veeskova .ale sa mi zdala pre mna zbytocne velka a tazka tak som kupil z Ara.je skratena na 1350mm na stred kolies
Přílohy
P1030523.JPG
P1030522.JPG
P1030521.JPG

Angel
Příspěvky: 3337
Registrován: stř srp 18, 2010 7:09 pm
Bydliště: Tábor

Re: medved

#49 Nový příspěvek od Angel »

A nebude slabá přeci jen nemáš malej traktor

jimV
Příspěvky: 3016
Registrován: úte říj 21, 2008 8:39 pm
Bydliště: NOVY HROZENKOV

Re: medved

#50 Nový příspěvek od jimV »

ja myslim ze ta predni naprava bude dostavat zahul preca ta avka je tezka ale jinak to vypada dobre az na ty silenbloky ty bych vyhodil na volnobeh se ti bude trepat cely traktor

Toreto
Příspěvky: 6007
Registrován: stř říj 22, 2008 4:48 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: medved

#51 Nový příspěvek od Toreto »

Mal si tam dat tu v3s kovu 8)

Juraj maco
Příspěvky: 70
Registrován: ned říj 23, 2011 12:16 pm
Bydliště: topolčany

Re: medved

#52 Nový příspěvek od Juraj maco »

Toreto píše:Mal si tam dat tu v3s kovu 8)
mozno som mal. ale uz som ju predal.takto to tu ma viacej ludi.napr.Vlk" tak snad to vydrzi a ked nie tak zozeniem veeskovu .
Přílohy
P1030540.JPG
P1030541.JPG
P1030538.JPG

Juraj maco
Příspěvky: 70
Registrován: ned říj 23, 2011 12:16 pm
Bydliště: topolčany

Re: medved

#53 Nový příspěvek od Juraj maco »

Juraj maco píše:
Toreto píše:Mal si tam dat tu v3s kovu 8)
mozno som mal. ale uz som ju predal.takto to tu ma viacej ludi.napr.Vlk" tak snad to vydrzi a ked nie tak zozeniem veeskovu .
neviete niekdo z čoho je tato orsta na fotke?

Odpovědět

Zpět na „Stavíme traktor domácí výroby“