Politika, neshody, atd. V

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#7726 Nový příspěvek od Čárls »

Já byl v Jičíně 4x a od 82 do 88 a to už tam byly Dany a snad všechny kanony co prošli válkou po rusácích aj po hitlerovi a muničák dá se říci poměrně cajk jak sem psal na každým rohu špak a signálka
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. V

#7727 Nový příspěvek od imaginaro »

Hobr
Když porovnám "tažení" v médiích do neděle a dnes, tak se cíl přímo nabízí:
- netlačí se na schválení sputniku,
- Rosatom se nezúčastní tendru,
- média(a lidi) se věnují něčemu jinému než házení špíny na vládu.

Tři mouchy jednou ranou. :-/
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

ITS
Příspěvky: 6225
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: Politika, neshody, atd. V

#7728 Nový příspěvek od ITS »

Já se divím, že ti provozovatelé Vrbětického skladu jsou na svobodě. Bordelářsko- šizuňská firma skladuje zbraně jako by se jednalo plechovkové pivo a sklady bouchnou. Tomu tady nikdo nevěří. Ale ta špionážní zápletka - to je věrohodné.
Spousta z nás nějaký ten muničák v minulosti hlídala, spousta z nás ví, jak vypadá ve firmě kontrola z hygieny, IPB, PO, finančáku, ISO,... To se týká jen tak nebezpečných výrob, jako je soustružení kulatin a lisování plechů. Ovšem sklad munice - co by tam kdo kontroloval. Vždyť jedině veverky a zajíci. Ti jsou i na milionhodinových záznamech z bezpečnostních kamer. Jen v jedné minutě se tam mihnou dva soudruzi z Ruska.
Už si ty články ani nečtu. Ale pak nebudu vědět, zdali ozbrojený konflikt začal S Vrběticema, nebo NA Vrbětice.

Slávek55
Příspěvky: 455
Registrován: pon úno 04, 2019 2:31 pm
Bydliště: Pelhřimovsko

Re: Politika, neshody, atd. V

#7729 Nový příspěvek od Slávek55 »

Zdravím Čárlse,já byl v Jičíně také,ale v roce 1978.Zažil jsem tam 10 výročí okupace republiky.To se děli věci.Ale za mne tam Dana nebyla,ale viděl jsem ji jako prototip v Jincích na střelnici.A ty kanony,to máš pravdu,152 pamatovaly snad ještě 1 válku.V Tuři bylo uloženo spousta Hitlerových Haklů.Ale nemohu si vybavit,kde že byl ten muničák.Myslím,že za autoparkem směrem k Valdicům.Já do stráže nechodil,mě zbraň nepřidělili.Já dělal skladníka PHM.Ale do Jičína občas zajedu,ale kasárna jsou již téměř zbouraná.Stojí tam ale moje ložnice pro 60 vojáků a důstojnická jídelna.Byla to rohová stavba,kde byla rota RTZ a TOP.Také jsme stavěli střelnici v Železnici.To pamatuješ?

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. V

#7730 Nový příspěvek od bourač »

člověk obvykle tráví den tím že dře od slunka do slunka aby vydělal na kus žvance.
Nemá čas se zabývat činností špionů, často si jí vůbec nevšimne.
Že tady špioni (z různých států) provádějí svoje rejdy je nezpochybnitelný fakt.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 12962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Politika, neshody, atd. V

#7731 Nový příspěvek od Čárls »

Slávek55 ja byl poprvý v 82 najaře pul roku co jsem přišel z vojny nevím kde přesně byl muničák ale bylo to v lese a cca tak 30minut až 1 hodina jízdy VSkou nas vždy naložili a pak se jelo Takže kde přesně byl nevím :-/
Jo normálnímu člověku jsou špioni ukradený ať si šmejdí Blbý je že sme uprostřed evropy a tak si tu podávají ruce z celýho světa dřív to byl východní a zapadní Berlín
Bylo by mě to vše totálně fuk nebýt vybuchu muničáku
Muj názor je měli mít dukazy v rukávu a přitlačit Putima ke zdi Pokud jsou vše jen doměnky a ničím nepodložený byla to kapitální chyba Vidíte sami jak by to dopadlo kdyby šlo do tuhýho ostatní země se na vše vykašlali a nechali jejich ambasády v klidu Teda mimo USA ale tam to vřelo ještě před naším vyhazovem a vyhazovy na obou stranách
Co si o tom mám myslet že zas lezem někomu du zadele a nakonec bude velká ostuda
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Fizz
Příspěvky: 7858
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. V

#7732 Nový příspěvek od Fizz »

Zajímavá myšlenka:

https://www.irozhlas.cz/ekonomika/tomas ... 201421_dok

U nás myslím bez šance na úspěch.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

FSDN
Příspěvky: 196
Registrován: sob led 18, 2014 8:37 pm
Bydliště: Kolín

Re: Politika, neshody, atd. V

#7733 Nový příspěvek od FSDN »

Fizz : dobrý nápad ale než úřední šiml zařechtá tak to bude chvilku trvat. Sedláček má víc zajímavých nápadů ale když začne mluvit o budoucnosti v průmyslu 4.0 kde lidé budou ovládat stroje z domova přes mobil a 90% lidí se bude starat pouze o zábavu .... tak se rozpaluji do běla. Snaha o utopickou společnost už se několikrát nepovedla. Na druhou stranu jsem si ale Ekonomii dobra a zla od něj koupil , to je naštěstí o krizi 2008 a ne o budoucnosti.

Fizz
Příspěvky: 7858
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Politika, neshody, atd. V

#7734 Nový příspěvek od Fizz »

Takhle on věří v lidi a lidem.

To je osvobozující i svazující zároveň.

A je optimista, žije asi v trošku jiný sféře, ten substrát jak tu kdysi bourač nazval plebs podle mě potřebuje bič.

Jeho myšlenky se mi většinou též líbí, nicméně imho spadají do kategorie, jak by to mohlo být krásný kdyby.... Nicméně i ta ptedstava je fajn.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. V

#7735 Nový příspěvek od bourač »

Sedláček populárním stylem vypráví nesmysly. Lenoch a netáhlo se nenaučí pracovat tím že se naučí anglicky.
Člověk který bude mít hlad si najde práci a dovzdělá se i jako analfabet.
Ten termín substrát mám od člověka který se dencoden setkává se širokým spektrem lidí.
Je to průvodčí osobní přepravy na železnici.
Absolutní nutnost vzdělání je důležitá pro jakýkoliv úspěch v životě. (možná mimo sportu).
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7814
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Politika, neshody, atd. V

#7736 Nový příspěvek od Chose11 »

nedá mi to, padl tu že ostatní by se v případě konfliktu na nás vykašlali, ambasáda apod., to už tu přeci jen jednou bylo když nás schramstl Hitler a teď by to nebylo jinak
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4747
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Politika, neshody, atd. V

#7737 Nový příspěvek od imaginaro »

Taky si myslím že jsme moc malí na to abychom někoho nějak extra zajímali.
Malinko odbočím a bude tu hodně těch kteří mne odsoudí. Ten ředitel co nechal nastoupit i netestovany děcka do školy by měl nést následky tím, že by tu školu znovu uzavřeli na 14dnů(tentokrát) a to ne proto aby ho potrestali, ale proto že ohrozil možnou nákazou i potencionâlně zdravé. Pak by si podobné nápady další podobní odpustili. Navíc trochu bokem - sakra kde to sme že představitel vzdělâní který učí nátod morâlce a vzdělání nerespektuje vládu?
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Politika, neshody, atd. V

#7738 Nový příspěvek od chobotek »

Argumentaci ředitele jsi v úvahu vzal? Kde dělá chybu (když postupuje podle školského zákona)?
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Politika, neshody, atd. V

#7739 Nový příspěvek od bourač »

imaginaro píše: úte dub 20, 2021 11:26 pm jsme moc malí na to abychom někoho nějak extra zajímali.
co bomba - několik megatunTNT. Uprostřed Evropy, vybavená dálkovým ovládáním.
Zahrabaná v bývalém vojenském prostoru okupačním vojskem? :shock:

Zasedání radnice bývají veřejná, rád bych shlédl diskuzi před odvoláním toho ředitele školy.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Politika, neshody, atd. V

#7740 Nový příspěvek od chobotek »

Asi budeš muset počkat, zatím je tam jen z 29.3.: https://www.semily.cz/video%2Djednani%2 ... 25/p1=1047
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Zamčeno

Zpět na „Putyka“