Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1021 Nový příspěvek od bourač »

Dnes jsem opět projížděl Prahou ráno z východu na západ a teď obráceně. Traktory sem vůbec žádný nikde neviděl.
Jelo se nádherně, málo kamionů, asi zůstali doma kvůlivá statkářům.
Pan AndreMarek asi bydlí někde kde maj kamerový Mercedesy hnízdo - větší výskyt (20% :-/ = každý pátý kamion :nene: )
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

andre.marek
Příspěvky: 664
Registrován: stř črc 05, 2017 8:24 am
Bydliště: Nový Jičín

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1022 Nový příspěvek od andre.marek »

Má to hodně značek, nejen Mercedes :)
Tak dobře, deset procent :D :smich:

sekalsemmalo
Příspěvky: 4265
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1023 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

ne,tam nemáme bezpečně dořešených 100 metrů cyklotrasy na vjezdu do Jbc. zase jsem byl kárán policisty,co tam zrovna zadržovali auto(tam na výjezdu z Jbc na Prahu. chytaj),že jezdím po chodníku.od 1 do 2 mám jet po silnici ,to znamená přejet celkem frekventovanou státovku.od 2 do 3 máme dodatkovou cedulkou vjezd na chodník povolen,tak se po sto metrech můžu přes tu frekventovanou silnici zase vrátit. kdo tohle vymešlí?? kokot. no,byl policista důležitej,ale pak sám uznal,že to není moc bezpečný. viz. https://mapy.cz/turisticka?vlastni-body ... 33523&z=17
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1024 Nový příspěvek od bourač »

co tě vede jezdit tudy? Očumuješ tam u Pavlišty ty krásný holky co provozujou hospodu? :D
Jinak je tam přechod, řízenej světly ne? Tak slez (jestli už jsi k tomu kolu nepřirostl ;-) ) a přejdi na druhou stranu jako chodec.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4265
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1025 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

tohle je můj rajón.moje děvčata na pumpě..jak přejít ,jako chodec?? skočím z obrubníku.vidlici to má odpruženou , mám tam třicet,jen mi v cestě nesmí stát policajt.švihnu to zákazem jednosměrkou... na jídlo je taky celkem hojně navštěvován bufáč ve Skřivánčí,až tady budete působit..
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

chobotek
Příspěvky: 10615
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1026 Nový příspěvek od chobotek »

Dnes jsem se na D10 a D11 zaměřil na ty zrcátka. 3x Mercedes, 1x DAF. Bourače bych teda nepodezíral, že objevil Ameriku. 10% by to bylo leda by mi chtěl někdo namluvit, že jsem za celou cestu potkal 40 tahačů návěsu. Samo jsem kontroloval i protisměr.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

modráček
Příspěvky: 190
Registrován: pon čer 01, 2015 7:44 am
Bydliště: pz

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1027 Nový příspěvek od modráček »

Máš pěknou zábavu . Koukat do protisměru , jestli má auto zrcátka. Já měl kdysi takovou nemoc , ze jsem při jízdě pozoroval náklaďáky jedoucí proti mě , jestli se jim neklinkaji kola . Jako ze by vyjely a nabouraly do mě . Za chvíli by člověk zešilel.Kola mi upadly u náklaďáku 2x a nikdy jenom do rybníka . Vždy ve městě . Teď nedávno mi žena říkala , ze tam v jedné naši ulici stojí pěkné auto a má tu SPZ kde je El. To ona podle toho pozná , že nebude při jízdě vrčet . Tak jsem tam šel kolem s pejskem . Ona ráno já v poledne s tím pejskem. Tam krásná Audina a ze vrátek šel mladý muž . Říkám si ze mu to pochválim a ubezpečim ho ze u nás se zrcátka nekradou . A ze se hned při tom podívám dovnitř . No hned za nim vyšel dalsi clen rodiny takže jsem neřekl nic a pokračoval . Udelal jsem asi dobře . Hned potom jsem tady zjistil , ze to žádné zrcátka nemá . Jsem rad ze to tady někdy navštívim a čtu . Lepší než polytyka :)

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15821
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1028 Nový příspěvek od oco13 »


fikejz
Příspěvky: 6184
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1029 Nový příspěvek od fikejz »

Bezvadný nápad. Jen tím autem nesmí jet nikdo jiný. Neexistuje abys ho někomu půjčil, aby tě někdo vezl třeba z hospody (i takové služby jsou) a co teprv, když ti auto někdo ukradne. Než přejede republiku s kradeným autem z jihu k severním sousedům, kudy spousta aut často mizela, tak jsi nejen bez auta, ale ještě ti stát vyluxuje na pokutách účet :vysmech: Super vize! Nezbývá jen doufat, že ten chlapec je jen "mladý" (kategorizace dle Růžičkový) a jednou z toho vyroste.

BTW, odkdy je vysoká rychlost největším nebezpečím na silnicích? Není jí spíš nepřiměřená? A to může být klidně třicítka na nějakém nepřehledném místě, kde se klidně může oficiálně jet padesát.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15821
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1030 Nový příspěvek od oco13 »

No dobre a ako to že to arabom funguje?? Aj teraz mi došla pokuta z Brna , lebo mladého odfotil nejaký radar. Ešte som zvedavý komu zoberú body , ale pokutu asi zaplatiť musím- ako majitel auta. Takto by mi ju rovno stiahli z účtu.
Ja osobne som taká sviňa , že by som to nenechal na radary, ale autám by som nariadil modul GPS a spároval to s bankami a štatnou spravou. Malo by to za nasledok menej aut na cestách a teda krok smerom k ekologii. :typek:

chobotek
Příspěvky: 10615
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1031 Nový příspěvek od chobotek »

Z technického pohledu to umí české elektronické mýto (OBU ve vozidlech). Zapnout to je pouze otázkou politické vůle.
Pokud zaplatí provozovatel vozidla, o body nepřijde nikdo. Samozřejmě máš možnost nezaplatit a nahlásit, kdo řídil. Pak to bude aj s bodama ;-)
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15821
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1032 Nový příspěvek od oco13 »

Body sa dávajú aj cudzincom?

chobotek
Příspěvky: 10615
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1033 Nový příspěvek od chobotek »

Ne, to se tě netýká. Když nezaplatíš, postoupí se to slovenským úřadům.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1034 Nový příspěvek od bourač »

to je moderní způsob pro hackery a šmejdy, přišlo lejstro z Itálie že jsem nezaplatil mýto - jen nějaký drobný :-/
číslo účtu kam mám poslat a bububu když to neudělám. Třídím odpad tak to šlo do popelnice na papír...
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14737
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1035 Nový příspěvek od DanculSK »

bourač píše: pát bře 15, 2024 10:45 am přišlo lejstro z Itálie že jsem nezaplatil mýto - jen nějaký drobný :-/
...
A samozrejme že si tam "BOL"
Nebol
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Odpovědět

Zpět na „Putyka“