Česká a slovenská pošta

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Česká a slovenská pošta

#796 Nový příspěvek od Britt »

Včera v poledne jsem objednal pro doktořici robotický vychcávač a právě teď mi ho DPD doručila. Tohle poštěváci nikdy nedokážou.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2815
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Česká a slovenská pošta

#797 Nový příspěvek od JARDY »

Jestli si po nich už někdy střílel ,tak to je výsledek.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20658
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Česká a slovenská pošta

#798 Nový příspěvek od ota »

Jardo neboj se, dokážou. Už jsem tu i ty případy psal. Stačí když to ve správnou dobu prodejce předá na poštu. Dokonce čím delší vzdálenost, tím snad rychleji to putuje. Uplně nejhořší je, když ty věci musí přez Prahu. A to u každé společnosti. Mám to vyzkoušeno. Letos ke mě jezdí každej tejden něco. Pro celou famílii. Jsem doma tak jde všechno na mě. Někdy přijede v jeden den PPL, DPD i pošta. Nebudu to znovu psát že to je o lidech. Nastaveno je vše správně. Ale lidi to je ten faktor.

mufik
Příspěvky: 1583
Registrován: pát pro 04, 2009 6:19 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Česká a slovenská pošta

#799 Nový příspěvek od mufik »

A moje držáky pořád nikde.10 den!! DHL asi vozí vakcínu a na jiné zásilky kašle.
Není problém to vymyslet složitě,ale jednoduše./Kalašnikov/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Česká a slovenská pošta

#800 Nový příspěvek od Britt »

Je to o lidech, ale já to bohužel neovlivním, protože pošta má současnou politiku každý den jiný doručovatel a podle toho to taky vypadá. Šoféry od soukromých dopravců znám už i jménem, tykáme si a spokojenost je na obou stranách. Když si objednám nějaký vercajk a nechci aby to doktořice věděla, zavolám šoférovi a on přijede až když doktořice odfrčí do práce a ještě se tomu chechtá.
Poštěvačky jsou protivné jako činže, proč už dávno nestojíš u vrátek s penězma v ruce v jedné ruce a vlastní propiskou ve druhé, protože oni fasují jen 2 na celý rok. Chtít platit kartou je pro ně očistec a nemají z toho žádné dýško o které si klidně drze řeknou.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

chuck77
Příspěvky: 2491
Registrován: stř led 29, 2014 1:23 pm
Bydliště: ZR

Re: Česká a slovenská pošta

#801 Nový příspěvek od chuck77 »

No a pro mě odpoledne podáno a další ráno už cinkcink a balíček pěkně do tlapičky a už jen zapípat na terminál a wieder sehen schönes Mädel! :) …...naprostá spokojenost 8) ..díky holky z ČP s.p.:friends:
Teď, teď, teď tu byl. Museli jste se potkat.

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6541
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Česká a slovenská pošta

#802 Nový příspěvek od Lukashil »

zatímco mě 29. 12 přišel dopis se kterým měla přijít složenka s prachama.
nojono tak si trošku pořvu na vedoucí pošty.......
Stydím se za tuto zem

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Česká a slovenská pošta

#803 Nový příspěvek od Cobrow »

Od 22.12.2020 mi jde balíček z antikvariatu z Prahy. Knižka za 83 kč, poštovné 130 kč. Myslíte, že mi do vánoc dojde ? :D ( myslím do těch 2021)

hobr
Příspěvky: 3814
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Česká a slovenská pošta

#804 Nový příspěvek od hobr »

"Naděje umírá poslední"... :hm:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

mufik
Příspěvky: 1583
Registrován: pát pro 04, 2009 6:19 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Česká a slovenská pošta

#805 Nový příspěvek od mufik »

Problém s držáky na soustruh z německého eshopu zdá se vyřešen, po reklamaci doručení 2 dny komunikovali s německou DHL a nakonec poslali novou zásilku, už přišel mail od PPL že převzali zásilku k doručení.Tak snad už se nic nepo....
Není problém to vymyslet složitě,ale jednoduše./Kalašnikov/

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Česká a slovenská pošta

#806 Nový příspěvek od Cobrow »

Hurááá !!!! Knížka je doma. Včera ve schrance nezastižen. Byl jsem na poště. Ale tady nic nemáte ! - Tady jste mi dali do schranky nezastižen - pritom na to koukam z okna, když jste mi to tam dávali... po 21min : nojo, je tady vase zásilka .... :-/

Uživatelský avatar
pawka
Příspěvky: 4661
Registrován: úte led 11, 2011 9:35 pm
Bydliště: Svitavy

Re: Česká a slovenská pošta

#807 Nový příspěvek od pawka »

Letos toho mají asi fakt mraky. Co si koupíš, vždycky to je krabice někde potrhaná. A je jedno jestli pošta,Ppl, TOPTRANS.
TOPTRANS je kapitola, auta krámy a total vraky ,v nich bordel.
Je dobré zabalit malou do větší krabice a vyplnit.
60. léta strojově dobrý
viewtopic.php?f=23&t=32858&start=1000
1 stroj
viewtopic.php?f=20&t=29038&start=1000
H6 k6 to je pro hlupáky!
S vůlí,na naklepnutí,s přesahem

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8513
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Česká a slovenská pošta

#808 Nový příspěvek od bourač »

mufik píše:Problém s držáky na soustruh z německého eshopu zdá se vyřešen,
čeští provozovatelé eshopu jen čumí a netuší co po nich chceš, prodávají jen ten nejlevnější šunt z číny s přirážkou 200 - 300%
Tak sem si našel svýho číňana (voni lítaj na měsíc) vybral přesný sortiment, vybral přesné provedení a přesnou kvalitu.
Objednal za 20tis. (v česku 80 - 100 a nezaručená kvalita). Přišel balík, no balík - jen balíček, hodnota 2tisíce. :-/
Tak sem vzal čínskej slovník :vysmech: a jal se dopisovat.
Von ten kluk žlutej, šikmovokej to poslal v 10balíčkách. :shock: Abych nemusel platit clo. :shock:
Už je to v jeho skladu někde v Nizozemí a denně posílá balík. ;-)
Takže ČP přijede eště 9krát. :smich:
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
ladiki
Příspěvky: 3597
Registrován: úte pro 29, 2009 5:07 pm
Bydliště: Haná

Re: Česká a slovenská pošta

#809 Nový příspěvek od ladiki »

Cobrow...a co kdyby jsi byl chytřejší a hned při objednávce jsi si to nechal poslat na poštu? A nebo v průběhu změnil doručení z osobní adresy na poštu?
Fakt miluju tady ty "právníky", kteří sedí doma na prdeli a čekají zásilku od strhané pošťačky :pistol: Každý normální člověk ví, že před vánoci je frmol. A každý normální pracující ví, že když si to nechá poslat na poštu, tak tam jsou do 18. hodiny a v pohodě si to tam zajedu vyzvednout.....co jako od těch kurýrních služeb čekáš do budoucna? Že budou za zaslání za 70,- Ti ještě volat, drahý pane, čekáme před vchodem, máte na to 2 hodiny? Kurwa na co si tady včichni furt hrajete? Všichni jsme jen lidi a co si tady budeme vykládat, každý důchodce, který může a udělá krok navíc, tak se mu to jen prodlouží život......A ten, který nemůže, tak neobjednává, jak ocas 22.12 a když objedná, tak musí počítat se vším, protože on, je ten blb, který objednal pozdě.....Od války není zas tak daleko, aby si každý neuvědomil, jak funguje svět...V každém vlákně tady jen vidím, jak je vše na hovno....ale přiznat si chybu, že objednám pozdě...to nikdo nenapíše. Hrdinové!!

Já si nechávám posílat vše na poštu. Ono totiž, kdyby jste si někdy založili e-shop, tak víte a blbě nekecáte....celému světu pomůžete minálně tím, že si to necháte poslat na sběrné místo, či na poštu....kdyby to tak dělali všichni, tak nám nelítají mladí piloti po cestách ukroutnou rychlostí po okreskách v dodávkách, aby poskytli úsměv lenivým spoluobčanům za trochu dýška, za cenu několika vážných nehod po čr a několika mrtvým. Paradoxě ti mrtví jsou většinou ženy nebo důchodci, kteřá trajdají v dopoledních hodinách. Ale to je nesmírná maturita si to spočítat, hlavně, že se na mě směje kurýr u dveří bytu :-/

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Česká a slovenská pošta

#810 Nový příspěvek od Britt »

Pokud pošta nabízí službu balík do ruky a já si jí zaplatím, tak snad mám právo ten balík dostat do ruky a ne, že si pro něj poletím na poštu, kde nemám kde zaparkovat, takže musím zaplatit ještě parkovné a minimálně hodina je v čudu.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“