Česká a slovenská pošta

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Sadra17
Příspěvky: 6129
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Česká a slovenská pošta

#781 Nový příspěvek od Sadra17 »

Fizz píše: Důležitý je pro me abych neprodrbaval čas ježděním pro blbosti.
já tohle beru tak že pro většinu věcí bych stejně musel jet 25-30km do většího města a to už mám pak jedno jestli tu stovku projedu nebo zaplatím dopravci :-/
malej traktorista v malým traktoru

Fizz
Příspěvky: 7967
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Česká a slovenská pošta

#782 Nový příspěvek od Fizz »

8)
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8583
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Česká a slovenská pošta

#783 Nový příspěvek od bourač »

to co píše ota o tom poplatku - taky už sem se s tím setkal, to je zmetek prodejce charakteru v kamenném obchodě na regálu cena jiná než na kase. Na to si taky musíme zvykat.
Tak lepší zavřít stránku na webu a jít jinam než bejt za vola u pokladny v Kaufhale. 8)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13180
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Česká a slovenská pošta

#784 Nový příspěvek od Čárls »

Já dycky koukám po poštovným a balným projdu třeba 5 obchodů než objednám Někde maj třeba laciný ale napočítaj si vysoký dopravný a ještě třeba balný pak to vyjde dráž jak jinde :)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2823
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Česká a slovenská pošta

#785 Nový příspěvek od JARDY »

V neděli jsem si objednal pilu. V pondělí mail posíláme spedicí Gais,dodání v pátek. Dneska středa 10 hod ,zásilku přivezeme mezi14.26- 16.26 hod DPD .Ve 13.45 telefon stojím před barákem řidič, já jsem stál na červenou na poslední křižovatce. Vystupuju z auta šofér nese balík zpátky říkám, že měl přijet nejdřív ve 14.28 tak co se diví. Zaplatím kartou on vyškubne účet tak já přijedu později a o balík jsem se s ním škubal tak jsem ho lapnul ,on bouchnul dveřma a málem přejel manželku.
Jasně měl jsem zavolat cajty a podat trestní oznámení , za 12500kč jsem měl jenom papírek 10 x 5 cm.
Stejně by se mu houby stalo,co.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20859
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Česká a slovenská pošta

#786 Nový příspěvek od ota »

Tak mám balík doma! Teď tu byl PPLkař. Zastavil u baráku a já že ani nevolal. Vyleze z auta vyhrabal balik vzadu. Jdu s penězma a já že novolal? A on no já vám volám a neberete telefon. Ale já ho mám v ruce půl dne a u prace datluju na traktory. On počkejte já zavolám. Nic. Koukneme na číslo a rychtyk někdo přehodil 2 za 7. A on nó to nevaďí, já už vás znám, dost sem jezdím k vám tak když jste ten telefon nebral, tak jsem jel a třeba že to klapne. A klaplo. Tak tady je balík, já zaplatil a pěkný den odjel. Znovu a zas, je to o lidech. Bejt to jinej řidič, nemůžu se dovolat balík nepředán. Tenhle má hlavu, zamyslí se a jo to bydlí tady a balík předá. 8)

mufik
Příspěvky: 1583
Registrován: pát pro 04, 2009 6:19 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Česká a slovenská pošta

#787 Nový příspěvek od mufik »

Já minulý týden v pondělí objednal v německu držáky na soustruh, zaplatil.V úterý mail, vyexpedováno, předáno DHL, dodací lhůta cca 3 dny.Dneska středa o týden dál, držáky nikde, 285 eur v prachu a DHL nekomunikuje, sledování zásilek opakovaně potvrzuje převzetí k přepravě 8.12.Doufám že to někde nepro......
Není problém to vymyslet složitě,ale jednoduše./Kalašnikov/

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2823
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Česká a slovenská pošta

#788 Nový příspěvek od JARDY »

No taky smutný příběh,tak snad to dopadne.Já raději něco trošku připlatím dobírku.Ovšem dneska to hovado mě dostalo.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

mufik
Příspěvky: 1583
Registrován: pát pro 04, 2009 6:19 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Česká a slovenská pošta

#789 Nový příspěvek od mufik »

Buď si jistý že z německa dobírka nehrozí.Dokud nezaplatíš tak se nic neděje.Jinak samo neplatím nic co nemám v ruce, takže dobírka.
Není problém to vymyslet složitě,ale jednoduše./Kalašnikov/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20859
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Česká a slovenská pošta

#790 Nový příspěvek od ota »

No mě povídal ten PPLkař že je to poslaný jako obchodní balík a prej tam SMSky nechodí. Taky jsem to objednal v sobotu. Přišlo mi na email že přijali objednávku, předali dopravci a od té doby nic. Koukal jsem na sledování zásilek podle čísla a tam bylo taky stále předáno do přepravy. A nic jinýho. A dneska přijel. Asi tam někdo spletl to tel. číslo a tam možná že ty SMSky chodily na to jiné číslo. Ale někdy přijde i email, že převzali zboží do přepravy. A tam to taky nebylo. Jo bylo to tady v republice objednaný. No je to doma. Oni prej toho mají teď moc. Však tu byl a byla skoro tma. U nás letos skoro všechno objednáváme na vánoce. Docela oproti jinejm letům.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Česká a slovenská pošta

#791 Nový příspěvek od Britt »

Doktořice je taky jak urvaná ze řetězu a není den, aby tu aspoň jeden auťák nezastavil. Dneska byly 3, ale ani jedno poštěvácký.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

mufik
Příspěvky: 1583
Registrován: pát pro 04, 2009 6:19 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Česká a slovenská pošta

#792 Nový příspěvek od mufik »

To si taky říkám že toho mají moc na přepravu, do toho ještě covid, měl jsem to objednat až v lednu.Na jaře z toho samého eshopu to bylo doma za 3 dny.Naštěstí to nepotřebuju až tak nutně na čas, snad to dopadne dobře.
Není problém to vymyslet složitě,ale jednoduše./Kalašnikov/

Uživatelský avatar
JARDY
Příspěvky: 2823
Registrován: čtv říj 23, 2008 7:21 pm
Bydliště: Havířov 1

Re: Česká a slovenská pošta

#793 Nový příspěvek od JARDY »

U nás na dědině dvě velké počty a předhánějí se která má větší fronty jsou tu ještě asi tři malé ty nevím. Ve finále jsem rád že mi balík přivezl ten hnusák,do fronty bych nešel.
Až se jaro zeptá...no a co že už je,prostě nestíhám

modráček
Příspěvky: 190
Registrován: pon čer 01, 2015 7:44 am
Bydliště: pz

Re: Česká a slovenská pošta

#794 Nový příspěvek od modráček »

modráček píše:Koupil jsem v Lidlu rádio . Velmi rychle to zabalili a 12 prosince mi poslala pošta ze depozit Plzeň převzal balíček do ruky .Dnes je 15.12. Stále beze změn . Jsem zvědav co se bude dít .
Balík je doma 16. 12. Informace kde se balík nachází od pošty dobrá. Až ve finále velice rychlé.Jdu ráno ven , jako na procházku a v ulici v dálce vidím jejich auto.Ujdu km a SMS že budou dnes doručovat. Za 2 minuty další , ze za chvíli jsou u nás . Kartu mám jen já , tak to žena zaplatila hotově. Hodnocení pošty - velmi dobré. Velké procento děla ten kluk z toho auta .Je velmi ochotný . Za to ta holka co nosí ty upozornění . Ne ze nepozdravi , to je třeba moje chyba, ale ta je jasná ze ji tato práce nebaví . Nemůže zazvonit , když mi dává do schránky papír , ze mám dopis na poště . Já vím ze nemá čas čekat až najdu občanku a podepíšu , takže si předem napíše ty upozornění a jen je hází do kyslíku . Až to najdu tak si jdu stoupnout na postu do fronty . Tam si vyzvednu např. dopis ,že budou vyrezavat větve kolem elektr.vedení .Pruhy na dopise jak když mi posílají pokutu za rychlou jízdu v Nové Vsi. Tak zase nastvanej píšu E-mail na tu firmu aby příště používali můj e-mail a nevyhrožovali ze ze zákona to musejí stejně vyrezat. Dostanou kšeft od Čezu,hned si nechají udělat kulatý razítka .

mufik
Příspěvky: 1583
Registrován: pát pro 04, 2009 6:19 pm
Bydliště: Vsetín

Re: Česká a slovenská pošta

#795 Nový příspěvek od mufik »

Je to asi tři roky, bylo to nějak těsně před vánocemi a dostal jsem zakázku na kterou jsem potřeboval nějaké spešl frézy.Ty jsem sehnal u jedné firmy v Brně, objednal /asi ve 2h odpoledne/ a poslali to poštou jako balík do ruky.Potřeboval jsem ale už druhý den s nima dělat a ne čekat až přijede pošťák v 6 hodin večer a to kdoví jestli by přijel, byl to poslední den kdy se ještě dělalo, potom konec světa/vánoce/.Ráno v 7 hodin volám na depo, že bych tam jako něco měl mít.Paní nahlédla do počítače, ano máte to tady, v noci to dovezli ale musím to v té hromadě fyzicky najít, přijeďte si po 8 hodině.Přijedu v 8h, balíček na stole, zaplatil dobírku a upaloval dělat.Je to jenom o lidech, systém mají na poště dobrý.Hodně využívám třeba EMS, ta funguje parádně.
Není problém to vymyslet složitě,ale jednoduše./Kalašnikov/

Odpovědět

Zpět na „Putyka“