Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
hobr
Příspěvky: 3897
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2761 Nový příspěvek od hobr »

Dávejte na sebe pozor. Sezona klíšťat je tady. :kladivo: Ráno jsem byl chvílu v lese s hajným a donesl si domů "pijáka lužního"... :lebka:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Lukashil
Příspěvky: 6633
Registrován: sob čer 27, 2009 11:35 pm
Bydliště: okr. Kutná Hora

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2762 Nový příspěvek od Lukashil »

Taky uz jsem objevil kousanec na ruce. Ta priroda je zvracena
Stydím se za tuto zem

Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2763 Nový příspěvek od Tomas6 »

Dneska kontrola u Dr. Tak jsem dostal prášky na tlak.... By mne zajímalo kdo na to bude pořád myslet že mám brát nějaký paták
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13213
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2764 Nový příspěvek od Čárls »

Jaký ti napsal Ja když sem je musel brát to jsem ještě dělal v práci tak sem je měl na stole a každý ráno sem jednu vyďoub podle dnů v tejdnu Bral jsem nejslabší toluru ale co jsem v duchodu a nemusím se rozčilovat nad prací tak tlak jak mladík Hoodně dělá stres No a chce to vlastní měřidlo Ja teď měřím taky a k dyž jdu k doktorce tak ji ukažu tlakoměr prolistuje a pak mě změří samo že mám vyšší Jednou sem ji řek no bodejť bych neměl vyšší tlak takový hezký dvě děvuchy sestra se rozchechtala a doktorka ja to na vas povím manželce že koukáte po jinejch Ja ji řek koukat mužu mam na to věk :smich: Nadechla se a vydechla docela zhluboka No tak měřte tlak a občas se tu ukažte aspoň jednou za dva roky na preventivku To mi připomnělo budu se tam muset zas objednat to zas bude krev moč plicní rengen a pak mě vyžene k tý co má nastarosti žlučník a pateř to zas bude kolečko a tejden po doktorech to se mi teda vopravdu nechce :(
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14737
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2765 Nový příspěvek od DanculSK »

.... no mna drží ten chrbát jak bes
leze mi to na nervy,,,,
:vztek:
keby idem marodiť tak riaditel by sa potototo
:red:
nemôžem, ale je to zle,
ked došlapujem, tak pravé chodidlo, ako keby som na elektriku šlapol,,,, každý krok zabrní :(
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

fikejz
Příspěvky: 6184
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2766 Nový příspěvek od fikejz »

Když tě chodidlo nebrní pořád a můžeš se nějak "normálně" hýbat, tak to ještě není tak hrozný. Kolegu co je už v penzi to vzalo tak, že nemohl ani sedět, ani ležet. Tři čtvrtě roku trpěl jak pes, než se jeho mladýmu povedlo přes známýho veterináře :smich: dostat ho protekčně do fakultky v krajský vesnici. Předtím pendloval po okresních felčarech, dostával obstřiky a čím dál tím silnější bobule a všechno na dvě věci. Pak šel ráz na ráz na operaci a teď je zas Jůra!
Nejhorší jsou ty objednací termíny když ti něco je - CTčko tak měsíc, neurologie i půl roku, oční od čtvrt do půl ale jen když už si jejich pacient - nové nepřibírají a o zubařích nemluvě! Za půl roku přitom můžeš s prasklou plotýnkou klidně ochrnout. Ale co už lidí je jak s....k. A když by to finančně nevycházelo tak se zvedne věk pro odchod do důchodu :)
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13213
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2767 Nový příspěvek od Čárls »

Tak se vys... na práci a mazej k doktorovi pro obstřika domáci lečba pak masáže Ono to samo nepovolí a práce však to tam bez tebe přežijou Zdraví máš jen jedno Nakonec ti rupne pořádně a pudeš pod kudlu Tyhle frajeřinky sem takle zažil u polovičky Nejdřív přijela rychlá dostala injekci a druhej den musela hned do práce a domu ji dovez v autě šef neb se jen shejbla pro papír na zemi kdyby tenkrát zustala doma počkala až odezní injekce a podstoupila lečbu nemusela na kudlu s plotýnkou Tak ji to dochtor na fakultce natvrdo řekl a pak marodila celej rok :zly:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

other-side II
Příspěvky: 1362
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2768 Nový příspěvek od other-side II »

než jsem pořídil děti, žil jsem na samotě u lesa, styk s obyvatelstvem minimální

od pořízení dětí jsou rýmičky furt, od prosince do března, někdy s ATB, někdy bez, ale trvá to, na týden to zmizí, pak to zase příjde a sedí to týdny, furt dokola, pracovat se s tím moc nedá/nechce

jíme zdravě, ale neotužuju se, nevím co s tím, dělám různý pokusy, a výsledky nic moc, pak stačí tři dny s dětma, poprskanej, a je to v háji

děti nic, vesele si skotačí

kolem mě je polovina lidí, co dostali ATB
klasickej zemědělec: moc horko, moc zima, moc mokro, moc sucho, atd atd

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13213
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2769 Nový příspěvek od Čárls »

Tím že jsi žil na samotě a prakticky mimo prochladnutí si se žadnými bacily nepřišel do styku je to jak s rouškou proto nyní je hoodně lidí marod s běžnými viry ztratili odolnost vuči běžným virům takže jako dětí časem až ziskají odolnosti tak se jich viry nebudou skoro schopný nakazit
Zkus bylinky https://www.eta.cz/tadyjedoma/rady-a-t ... nejsi-caj/ Prostě máš imunitu prakticky za ty leta co jsi nebyl v neustálým kontaktu s hromadou lidí totálně žádnou
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
imaginaro
Příspěvky: 4817
Registrován: čtv bře 24, 2011 1:43 am
Bydliště: olomoucko

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2770 Nový příspěvek od imaginaro »

Ather-side ll:
Jj, taky to mame. Cca od listopadu treti antibiotika a snad se to konecne lepsi.
Čárls-
Kapky došli, tak jsem včera začal, tak uvidíme ;-)
"NEMUSÍŠ VŠECHNO VĚDĚT,STAČÍ VĚDĚT KDE TO NAJDEŠ."
-můj dědeček-
https://imaginaro.rajce.idnes.cz/Kubotka/
můj záhon- www.imaginaro.rajce.idnes.cz/vyvyseny_zahon/

Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2771 Nový příspěvek od Tomas6 »

Jo u nás je to to samé. No hlavně manželka a kluk. Asi na tom lockdownu a rouškách něco bude, páč já to v práci na hubě neměl, max někde v obchodě, ale jinak ne, no manželka byla doma s klukem skoro celou dobu. A do té doby nemocný nebýval vůbec, pak jak když utne. Týden ve školce, 3 týdny doma. Manželka to většinou odmarodila s ním.
Teď už se to trochu zlepšuje. Domnívám se že mu v tom aby nebyl nemocný pomáhají termály u Danculsk. Páč po předminulé návštěvě byl zdravý téměř dva měsíce, pak přišla chřipka se vším všudy, no a teď jsme byli v sobotu, tam jel s rýmou a tři dny po nemá nic...
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

other-side II
Příspěvky: 1362
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2772 Nový příspěvek od other-side II »

těžko si přiznávám, že jsem netrénoval imunitní sval

ať žijou učitelky a zdravotnický personál
klasickej zemědělec: moc horko, moc zima, moc mokro, moc sucho, atd atd

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20887
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2773 Nový příspěvek od ota »

Tomas6 kdysi dávno jsme byli na 14 dní u moře. V Řecku. Všichni jsme tam ztratili všechny tyhle neduhy. Já dokonce i atopickej ekzem a astma viditelně ustoupilo. Oba kluci furt namočený v moři. Všechny drobné pupínky, rýmičky, kašílky zůstaly tam. To podnebí, vlhkost, v luftě z moře požralo všechny bacily. Povídal jsem, chtělo by to zase na 14 dní vyjet. Taky se mi ten kašel pořát táhne. Tam by se ztratil jako nic. 8)

Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2774 Nový příspěvek od Tomas6 »

No právě z tohoto důvodu vážím letos cestu do Chorvatska. Doktorka obvoďačka říkala já už nevím co s váma. Jako myslela synka, no prej zkuste moře. Tak jsem to před koncem roku začal nějak řešit a na konci července jedeme někam k Zadaru. Mezitím dáme minimálně ještě jednou dvakrát ty termály. I mi to dělá dobře na klouby a záda.
No a s tím synkem, tak až teprv letos v lednu jsem se dozvěděl, že na ty jeho rýmy a kašle, co měl vlastně imrvere, jen se to vždycky na chvilku zlepšilo, měl nárok na nějaké lázně snad v Jeseníku. Aspoň mi to povídala paní doktorka na imunilogii co jsme byli. Jenže do 6ti let, pak už prej ne. A že to měla navrhnout obvodní doktorka. A ta nenavrhla nic. Radši psala co si máme koupit za sirupy v lékárně. Kdybych spočítal kolik ty různé sirupy na kašel, na rýmu, já nevím na co stály peněz, tak možná by vyšlo levněji mu ty lázně zaplatit. No v příštím životě.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20887
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#2775 Nový příspěvek od ota »

U Zadaru jsem byl ještě na učilišti. Jakýsi ostrov Uglian, či jak se to píše. Bylo to taky na 14 dní. Paráda, akorát pro ostatní že teplo. Já teplo miluju. Tak jsem si to tam užil. Jednou mě kluci zahrabali do písku na pláži, jak ve filmu Anděla. No písek hřál hned by se usnulo v něm. A ten vytahne všechny namožený bolístky.
No u toho moře je to bájo. Ale chce si to užít. Mám kolegu z bývalé práce a on jezdí každej rok. Ale oni vstávají ráno v 5h a když už tam jsou, tak se on snaží polítat tam kde co. Jedou na týden a pak když dojedou domů, musí si vzít týden volna, aby se vzpamatoval z toho kolotoče tam. Vždycky ukazoval fotky, videa co všechno tam sjezdili, viděli. To by na mě nebylo. Pěkně v klidu pohodička.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“