Černá kronika

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
fikejz
Příspěvky: 6209
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Černá kronika

#3961 Nový příspěvek od fikejz »

U vejdy je to ještě umocněno tím umístěním na kardan. Stačí něco těžšího "hodit" na korbu, odlehčit přitom jednu stranu a už se na ní kola točí v protisměru a vejda jede z kopce, dokud nenajede na něco na čem mají kola fakt pořádnou přilnavost, nebo není dost malý kopec.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2632
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Černá kronika

#3962 Nový příspěvek od murár »

Každému nám raz zhasne sviečka, len jednému zhasol dutnik :'(
https://kultura.pravda.sk/film-a-televi ... i-kamenak/

Uživatelský avatar
jimmy 4011
Příspěvky: 3370
Registrován: úte říj 21, 2008 6:35 pm
Bydliště: čr

Re: Černá kronika

#3963 Nový příspěvek od jimmy 4011 »

murár píše: ned dub 21, 2024 12:59 pm Každému nám raz zhasne sviečka, len jednému zhasol dutnik :'(
https://kultura.pravda.sk/film-a-televi ... i-kamenak/
A jaký pěkný písničky psal a zpíval. https://www.youtube.com/watch?v=yeY1XPnoPD4
Prostě charakter.
Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém.
Werich

malotraktor
Příspěvky: 2070
Registrován: stř črc 04, 2007 7:00 am
Bydliště: 1

Re: Černá kronika

#3964 Nový příspěvek od malotraktor »

A tam kde byl Minařík, tam měl namířeno PP.
Nevěř všemu co si myslíš

sekalsemmalo
Příspěvky: 4270
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Černá kronika

#3965 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

a je tu ten náš případ a kdo zavinil? https://www.novinky.cz/clanek/krimi-tra ... a-40468955
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9082
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Černá kronika

#3966 Nový příspěvek od Sniper »

Toto je problém.... :-/
Po srážce levé přední části traktoru s pravou přední a boční částí škodovky
Dle mého je viník řidič traktoru.
Neznám místní podmínky, ale pokud Superb neletěl 200 km/h, což by se těžko prokazovalo, měl už dávno zahajený předjížděcí manévr a traktorista se zjevně nepodíval doleva přes rameno.

Tohle je moje noční můra v tom divokém provozu.
A zejména odbocovani s Osmikolou ostře vpravo mimo silnici, kdy si musím nadjet až k levé příkopě.
Za sebou si auta pribrzdim, pokud se nenajde nějaký střelec, který chce zezadu švihnout celou kolonu, ale jak jsem na štorc přes cestu, vidim, jak se na mě velkou rychlostí řítí auta z protisměru, nikdo nesnižuje rychlost.
Kdybych jen na okamžik zastavil, jsou ve mě :vztek:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8604
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Černá kronika

#3967 Nový příspěvek od bourač »

dle mého je viník řidič Superbu, je povinen předvídat. Traktor s cisternou je nebezpečná věc.
Těžko to traktorista s takovou soupravou může "seknout" ostře vlevo předjíždějícímu Superbovi do cesty. :-/
Zejména pokud má traktorista zaplý blinkr. Dle poškození musel řidič Superbu letět jako blázen.
(při předjíždění je povinen dbát zvýšené opatrnosti)
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15840
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Černá kronika

#3968 Nový příspěvek od oco13 »

Sniper píše: stř dub 24, 2024 5:36 am Kdybych jen na okamžik zastavil, jsou ve mě :vztek:
Ale tvoja dobrota ti zabraňuje skočiť na brzdu. :typek:
To ja som iný hajzel , vždy keď mi končí stk na aute a viem že ho budem šrotovať tak mám fakt silné nutkanie dať nejakému pretekárovi bodyček. Kludne môžem pri riešení nehody políciou vypovedať že ma vyľakal vysokou rýchlosťou a zareagoval som skratovo. :-/ Za tých 100 eur pokuty by mi to stálo.

V presne rovnakej situacii rozbila auto moja manželka - pani za dedinou si spomenula že niečo zabudla a tak dala blinker dolava zabočila na pravú krajnicu a v momente keď ju moja obiehala sa začala otáčať. Obe autá na totalku , baby potlčené ale po kontrole ich poslali domov . Policia prišla, spísala. O dva mesiace mi nabehli peniaze na účet a prišiel papier z mojej poisťovne že zaplatili totalku protistrany. A koniec , finito :smich: ani po 4 rokoch nám nikto z policie neoznamil kto bol vinný a či vobec niečo vyšetrili. :evil:

malotraktor
Příspěvky: 2070
Registrován: stř črc 04, 2007 7:00 am
Bydliště: 1

Re: Černá kronika

#3969 Nový příspěvek od malotraktor »

bourač píše: stř dub 24, 2024 10:22 am dle mého je viník řidič Superbu, je povinen předvídat. Traktor s cisternou je nebezpečná věc.
Těžko to traktorista s takovou soupravou může "seknout" ostře vlevo předjíždějícímu Superbovi do cesty. :-/
Zejména pokud má traktorista zaplý blinkr. Dle poškození musel řidič Superbu letět jako blázen.
(při předjíždění je povinen dbát zvýšené opatrnosti)
Pravda Superb je sice vypytlovanej, ale zase tak tragicky pocuchanej není. Vzpomeňte na nehodu Ivana Hlinky. Superb byl na šrot a to jel podle PČR skoro krokem a za všechno mohl ten zlý řidič Avie.
Nevěř všemu co si myslíš

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15840
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: Černá kronika

#3970 Nový příspěvek od oco13 »

https://myzilina.sme.sk/c/23321204/v-ko ... ROyShXUn08
ešte je len jar a už sa kotúlame :tyty:

Odpovědět

Zpět na „Putyka“