co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13322
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10081 Nový příspěvek od Čárls »

Ještě že to dopadlo jen takle Ta tříkolka je zajímavá asi tak na 3/4 metrů tvrdýho dřeva Mít kde do lesa na dřevo asi bych oni začal uvažovat 8)
Co sem koukal na poslední vycházce v lese a poptal se sousedů co jim les patří ani omylem nenechaj ani větev :smich:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15936
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10082 Nový příspěvek od oco13 »

Ja musím byť masochista :pohlavek: Zubárka do mňa tolko hučala až som si dal urobiť protezu. Zaplatil som 350 eur a v hube mám dva strašné kusy umeliny ktoré tlačia a zavadzajú, takže ešte aj šušlem. Proste debil :pohlavek:

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13322
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10083 Nový příspěvek od Čárls »

Jo to znám jak já zaškrabával aby to netlačilo :smich: Něco zubařka a něco já nabrousil z radeka šabřík nafasoval 2000 šmirgl na zaleštění a pravidelná činnost o přestávkách v práci cca 14 dní Hoodně zaleží na Laborantce aj doktorce jak udělá obtisky Když to bylo na doplnění tak se trefí většinou velice dobře akorád ty už jsi zapomněl jak to bylo než jsi o ně přišel :friends: Trapil sem se s protezkama na doplnění cca 5 let pak je nechal vyrvat všechny a klapačka už to bude cca 9 let Nosil sem je akorád do práce a jak sem přišel dom letěli do skleničky no a co sem v duchodě jsem bezubej šišl dědek :smich: :smich: Zuby si beru akorád na křupavý jídla bramboráky Klasika řízek když je víc usmaží jinak bez De to Zuby si beru akorád pro návštěvy a když jedu do města
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
oco13
Příspěvky: 15936
Registrován: ned říj 20, 2013 5:56 pm
Bydliště: Nové Zámky

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10084 Nový příspěvek od oco13 »

Aspoň že nie som sám
:typek:

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14813
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10085 Nový příspěvek od DanculSK »

romčo, neboj ono to sadne....
a ak si volnejšie, kup si lepidlo na protézy
nebudu volne, a bude to lepšie
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Joe66
Příspěvky: 1538
Registrován: ned pro 14, 2014 12:45 am
Bydliště: Slovensko

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10086 Nový příspěvek od Joe66 »

Nesadne to vzdy lebo vela ludi tlaci.A ked zase opacne bude mat volne tak bude stale podlepovat lepidlom-co je drahe-6eur + bude mu padat a robit problemy pri jedeni. :typek: Ze ani tak ani tak :jazyk: Ked porovnavam z mojho okolia co sa starsi ludia stazuju

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14813
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10087 Nový příspěvek od DanculSK »

kupujem v akcii, v lidl ... jednu tubu mam cca na mesiac...
Stane sa , par krát, ze musím podlepiť aj cez deň, ale málokedy
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20971
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10088 Nový příspěvek od ota »

Kluci zuby to je pořát dokola. Já mám z dětství fobii ze zubaře. Už jsem to tu psal asi několikrát. Do školy chodil zubař Klíma. Asi 2 m chlap a strašnej rasuška. Ruce jako lopaty. Když já chodil do školy, doktor docházel a dělal prohlídky ve třídách. Stačilo, když se někdo koukal z okna a řekl ,,Klíma jde"! Někteří koukli a když ho uviděli rovnou nohy na ramena a fuč. Další obsadili všechny záchody na škole. Někteří i omdlívali. A to nešel do naší třídy. Když došel k nám, sestra vzala lavici dali ji k oknu a připravila vercajk. Doktor stoupnul k lavici a jedem! Sestra vyvolávala podle abecedy a doktor ,,ordinoval" Sem tam některýmu lumpovi vrazil facku, pohlavek, ořecha. Nadával jak dlaždič. ,,Tenhle parchat musí ven!" Vzal ten háček a podebral mléčnej zub a vydloubnul ho na místě. A ,,jdi si vypláchnout k umyvadlu hubu a vrať se budeme pokračovat." Běžně vyrval ve třídě 20 zubů. Samo že mléčných. Jen to cinkalo do misky. Jak někdo nedržel v židly nadával ,,parchante zasranej otevři tu hubu, nebo ti přez ní dám uvidíš!" Nebo ,,zkus mi kousnout do toho zrcátka tak dostaneš tolik pohlavkůů, že se ti hlava zatočí dokola"! No jít na středisko to chtělo fakt odvahu. Po prohlídce si zval k sobě do ordinace složitější případy. Jednou jsem tam přišel a on sestro co to tam má? A sestra že stoličku mléčnou a je ji potřeba vyndat. ,,otevři hubu" vzal háček zrcátko a už ji viděl. ,,sestro kleště" tahal a nechtěla jít ven. Dědek nadával ,,kurva hajzle pojď ven, sestro pojďte ho držet za hlavu, nebo mu ji přivážu k židly"! :( Nakonec ji vyrval. No hurá to byl hajzl. A hned ,,parchante nečistíš si hubu! od teď budeš čistit každej den, nebo až příště přijdeš, vyrvu ti to všechno"! :typek: :prace:
Na vojně jsme museli povině čistit zuby 2x denně. Tam jsem se to naučil. A od té doby žádný problém. Záleží na zubaři. Já měl asi 35 let stejnou zubařku. Poctivou nic neodflákla. Všechno dobře přeléčila opravila. Třeba na 4x jsem tam musel, než dala plombu. Mám jednu plechovku v hubě. A za to si můžu sám. Kdysi na vojně jsem kousnul do kosti a odlomil se mi celej bok zubu. Stolička a vyflák jsem se na to. Po vojně jsem šel na prohlídku k té mojí zubařce a ona to doplnila. Ale povídala, že to stejně nevydrží a bude se to muset udělat. Že to stejně praskne vedle ten zbytek. Samo po čase to upadlo vedle. Tak mi to poléčila a nakonec udělal plechovej zub. Ten asi po roce vypadnul. Našel jsem ho a šel tam s ním. Povídal, uděláme můstek. No já nechtěl, že pani doktorku nalípněte to tam spátky. Tak tedy jo. Trochu to pobrousila a nalípla to spátky. Snad za 14 dní mi to vypadlo. Šel jsem tam znovu a ona zase že můstek. Povídám namíchejte nějakej tuhej cement a lípněte to spátky. Tak jo. Sestra něco namíchala a lípla to tam. Bude to min 15 let a drží to. Neměl jsem snad 12 let kaz na zubech. Teď mám ten elektrickej kartáček a jedu 2x denně. A je klid. Tedy mám všechny zuby svoje, akorát jednu plechovku. A sem tam nějakou záplatu. Vše je o pravidelném čištění, udržbě zubů. Mám to vysledováno. Jsem osel, že jsem se o zuby nestaral od dětství. To bych měl půlku záplat. Chodím pravidelně na prohlídky už k jiné zubařce. Ta moje původní skončila, no bylo ji 75 roků a prej si chtěla užít důchod. :( Už jsem tu psal, moje teta z Prahy šla k zubaři prvně už když byla v důchodu. Neměla ani jeden kaz. A to šla protože ji dědek u nákupáku praštil dveřma a trefil ji na hubu a ulomil se ji rožek zubu. Tak co už musela k zubaři, prvně v životě. :smich:

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14813
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10089 Nový příspěvek od DanculSK »

Ota, len či to boli dvere...
:red:
ale zasa super písmenka 8)
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

boleslav
Příspěvky: 45
Registrován: úte led 30, 2024 6:04 pm
Bydliště: HOŘICE

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10090 Nový příspěvek od boleslav »

CHlapy nestrašte se zubama 2.5. mám jít k té moji zubařce bude mě tam pasovat nějaké nové zuby mě to dělal v HK starý zubař kdysi přilepil to a vydrželo to asi 15 roků fakt byl jsem spokojenej ale začalo se mi to hýbat víc a víc a jak chodím na prevence tak doktorka chtělo by to vytáhnout a tak jsem musel ,protože jsem šel na operaci s kýlou asi ,abych to při operaci nespolkl.Ty prohlídky ve škole pomatuji taky ,taky jsme se toho báli hlavně proto ,že přišel doktor se sestrou nečekaně a potom ,když jsme měli nějaký kaz tak nás zval do ordinace.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13322
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10091 Nový příspěvek od Čárls »

Jo prohlídky zubu ve škole a pak byli přímo v ordinaci noční mura a pokud tak se zbudím spocenej až na perdeli Osobně poslední prohlídka byla při nastupu na vojnu a ani jeden kaz No a po vojně sem na to kašlal až do 39 zas ani jeden kaz ale začly zaněty dásní každý nastydnutí sem skučel jak harant a většinou pak antibiotika Doktorka zlatá ženská lečila bylinkama a pokud bylo zle tak pak antibiotika Snažil jsem se i doktorka ale stejně šlo nakonec všechno ven a mám klid ani pomalu nevím že nastydnu jen trochu rýmička Vše bylo od zubů a kořenů Když sem se bavil s máminým bratrem tak mi řekl to ti to vydrželo dlouho ja kvuli tomu přišel o zuby ve 30 K zubařce prý pak nechodil ale rovnou k laborantce a zuby si zaplatil udělala mu je za komančů načerno Ono jen u nás je ta moda že Zubní dělá otisky a zkoušky na západě většinou rovnou laborantka a vše na fleku vyřeší Zubař jen lečí vrtá a trhá Laborant pak napravuje škody co se týká vyndávacích protéz Pokud to jsou mustky tak zas vzájemná spolupráce na jednom pracovišti Tak mi to popisoval kamarád z USA
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8636
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10092 Nový příspěvek od bourač »

No takto pracuje i firma Schil, kdo neví co s penězi - doporučuju.
Zdravotnictví na nejvyšší možné úrovni v ČR.
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14813
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10093 Nový příspěvek od DanculSK »

Ono....
Za penize aj V Praze dům.....
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20971
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10094 Nový příspěvek od ota »

Dneska po obědé byl syn u mechanika pro rozebranej motor z naší 4611. No špatný. Blok jakš takš, klika je pryč, byla už několikrát obroušená. Uvolnily se závaží, vyběhly axiály a vydřely boky klikovky. Ta se musí dát jiná. No co jsme čekali, tak plnej blok marastu. Však kdysi když jsme sem tam něco sundali z motoru, špachtlí se dalo škrábat. Než se traktor dostal k nám, jezdil u krmivářů. Nikdo neměnil olej až prvně u nás. Nějaké báchorky o vyčištění motoru změnou oleje na M7ADS 3 neplaťi. Olej se dělal previdelně již několik roků. Místo sítek jsou tam ty filtry. Ta jedna vložka ta z 1 válce za chladičem ta pouštěla vodu dovnitř. Viz foto. Povídal mechanik, že je s podivem že motor mazal na 3 a že to i jezdilo. No o té klice jsme tušili, že má axiální vůle. Když nám kámoš šteloval spojku říkal, že to má trochu vůle. Jedinej kompresor, vstřikovací čerpadlo a hlavy jsou dobré. Jinak masakr. No syn dneska jel umývat. Kliku musíme koupit novou. Ojnice už jsou domluvený i zuhlovaný. Vložky s osazením taky. Jinak syn našel doma kompletní sadu fungl novejch kompletních vložel a jsou to na jinej motor. Snad na 67. Vrtání 100 mm.
Bohužel čumkarty nejdou vložit. Zkusím to pak znovu. :vztek:

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7963
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10095 Nový příspěvek od Chose11 »

Zítra v devět ráno mě čeká uspání pejska, veterinář to chtěl udělat dnes, ale chtěl jsem se ještě s fenou rozloučit. Ona to tuší, sedí na dvorku a rozhlíží se, mazlí se, to málokdy vydržela, zajímal ji jen balónek a byla hyperaktivní. To čekání do zítra mě bodá jako nůž, měl jsem to udělat hned dneska. Vytáhl jsem ze spíže flašku slivovice a připadám si jako srab, že to takhle řeším, no nejjednodušší asi teď. Inzerát na štěně smažu, tohle už nechci zažívat.
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“