co sa vam zleho dneska pritrafilo

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14755
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10066 Nový příspěvek od DanculSK »

no, my doma sme napríklad našli pajser po cca 14-15 rokoch :smich:
Zabudnutý na streche skleníka
:red:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20908
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10067 Nový příspěvek od ota »

Kluci jedna příhoda z posledního týdne. Kdysi jsem jezdil do lesa a vozil sebou hromadu věcí na výrobu dřeva. Takhle jednou, že na dvoře oloupu kuláky. To bych si mohl vzít kácecí lopatku a tou si to otáčet. Jasně jdu hledám a nic. No co už nechal jsem to plavat. Asi jsem ji někam založili. Ptám se syna, nevěděl no v kůlničce v rohu. No tam není. Ptám se pantatíka a ten si klepal na čelo, naco by on potřeboval lopatku. No co už asi jsem ji zapoměl já když jsem jezdil do lesa. Někde zůstala položená a nechal jsem ji tam. Bude to bratru min 2 roky bez lopatky. Vzal jsem na sebe vinu že jsem ji nechal položenou v lese a někdo ji sebral. Houbař, nebo náhodný kolemjdoucí. Lidi jsou svině! Syn byl teď v pondělí ve městě a koupil novou lopatku od Stihl. Nese mi ji ukázat. Prej teď už máme zase lopatku, budeme ji potřebovat budeme kácet pás pořádnejch stromů. Tak už zase máme lopatku. Jde s ní do kulničky a venku sedí pantatík. Co to neseš? No nesu lopatku. Koupil jsem novou když táta tu puvodní ztratil v lese. Dědko se tak jako prej ušklíbnul. No jo co už lopatku nemáte no, tak je nová. Syn dal lopatku na místo a dědko cosi šušká do mobilu. Za půlhodinku přijelo auto. Kámoš a jde k vratům. Hele já nesu tu vaší lopatku, dodko mi ji před dvouma rokama půjčil a já ji zapoměl vrátit! Tak na tady je. Podal mi tu naší původní lopatku. Nesu ji do kulničky k té druhé. A dědko proč jste se mě nezaeptali, já jsem ji půjčil! A tak je zpátky. Naco jsi koupil novou! Syn nadával, však jsme se ptali a ty jsi nic neříkal. A dědko já o ní přeci vím kde je! Ale předtím nevěděl. I jsme spolu byli nakládat kuláky a dědko proč si nevezmete lopatku nakládalo by se to líp. No a mi mu říkali, že ji nemůžeme najít. Dědko neřekl ani popel. No a najednou o ní hned věděl. Tak máme teď dvě. :D

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14755
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10068 Nový příspěvek od DanculSK »

Ota :friends:
zasa super príbeh :ano:
ono to tak býva,,, doma sa niečo stratí, tak si kupim nove, pridem domov, a pôvodná stratena vec sa nájde... :typek:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

špalek
Příspěvky: 315
Registrován: pon srp 19, 2013 9:33 pm
Bydliště: Slaný

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10069 Nový příspěvek od špalek »

No to u nás na hájovně jsou věci škodolibý. Když je potřebuju tak se schovají a dělají že tu nejsou. Jako v neděli klíč na vrtuli chladiče. Roky jsem ho nepotřeboval a furt se ukazoval. Teď mi odešlo ložisko, tak žádnej problém. Sundáme vrtuli spešl klíčem. A von tu není. Hledám jako debil a ne a ne najít. :vztek: Tak jsme si pomohli jinak. A druhý den hele klíč. Hajzl vylezl a už je zase vidět. Mějte se. L

fikejz
Příspěvky: 6216
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10070 Nový příspěvek od fikejz »

Skodolibý věci :D :smich: 8)
To bude asi jejich defaultní vlastnost. A čím víc jich člověk má tím víc jsou potfory škodolibější :vysmech: Alespoň u mně to tak je!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20908
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10071 Nový příspěvek od ota »

Speciální klíč! Mám příhodu s ním! Doma pantatích jednou chodil a cosi hledal. Co dědo hledáte? Ále mám tu speciální klíč ohnutej stranovej na rozačku žtrku. Potřebuju ho a myslím, že ty jsi ho měl poslední v ruce! Já? Na co bych ho potřeboval já? A dědko no mě furt říká, že jsi ho měl nedávno v ruce. A možná jsi ho strčil dolů pod ponk. Pod ponk? Tam je asi tuna krámu. A děda jo ten bude tam. Asi za 3 dni znovu chodí a jo, jo je pod ponkem já jsem ho tam kdysi viděl. Kurva drát, vyhrabal jsem fakt tunu krámů z podponku. Ani jsem to neměl kam vybrat co toho bylo. Samozřejmě klíč nikde. Znovu nasoukám věci spátky. Znáte to, už se tam nemohly vejít co jich najednou bylo! Vyhodil jsem asi 3 odřezečky jeklíčku jinak nic. Však všechno je potřeba! Jdu za pantatíkem a no všechno jsem vyhrabal a nenašel. Ten hlavu v pejru, snad abych si dal udělat jinej! :vztek: . No jasně druhej den jdu do pantatíkoví garáže a hledám něco jinýho. Čučím kde co je a na okně leží tan spešl klíč. Zaprášenej jak tam leží dobu. Nesu ho pantatíkovi a on no hurá, měl jsi ho u sebe v dílně zašitej viď! :typek: :vysmech: Protože on o věcech ví a jen šáhne a má!

chobotek
Příspěvky: 10648
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10072 Nový příspěvek od chobotek »

Tyhle věci zásadně neberu do ruky. Nechám je, kde jsou, nejlíp aby byl vidět ten prach okolo a ty, co o věcech přesně ví, tahám k těm zapomenutým krámům. Ještě se nestalo, že by se někdo nechal dotáhnout potřetí :D
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Pavel
Příspěvky: 8287
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10073 Nový příspěvek od Pavel »

No mám v kastlíku partě kamaráda no co se dá dělat teď se pudu rozloučit do zbrojnice s Tatrou de do světa pár let sem sní jezdil

Pavel
Příspěvky: 8287
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10074 Nový příspěvek od Pavel »

No mám v kastlíku partě kamaráda no co se dá dělat teď se pudu rozloučit do zbrojnice s Tatrou de do světa pár let sem sní jezdil

hobr
Příspěvky: 3902
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10075 Nový příspěvek od hobr »

Zapříhl jsem mulčovač a hned po "pár" pokosech "sejmul" šutry, co nebyly vidět.. :shock: To je tak, když vjedeš do neznáma. :vztek:
Výsledek: nože na výměnu, ohnuté "rameno"... :evil:
Zítra bude rovnání :prace: , nože objednané.
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Fizz
Příspěvky: 8006
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10076 Nový příspěvek od Fizz »

Klasika. Klidně tam vjeď, nic tam není, najednou mrd, aaa ty vole co to je, no to dělal deda ohniště z disku z traktora sem zapomněl, po 5ti metrech mrd. Tvl pařeniště z pražců... Nasrat. To me vyučilo. Secu jen tam kde jsem to viděl čistý... A svoje :321:

K tématu, jeblá hadice na nakladači. Ta nejvíc ve spod... Výrobce říká vše ven, čerpadla motor, převodovku rozvaděč. Já doufám že se to vyřeší pouze s dost dojebanyma rukama mezerou za baterkou poslepu.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13250
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10077 Nový příspěvek od Čárls »

Co na to říci tak to asi dopadne když se někdo kdo neví hrabe do toho co nezná :-/ https://www.ifunny.eu/v-koline-si-chtel ... De726fDPB4
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

chobotek
Příspěvky: 10648
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10078 Nový příspěvek od chobotek »

Doteď mi nebylo jasné, pro koho se ty clickbaitové servery tvoří :D
Perla z článku: „Sousedé vypověděli, že majitel domu se bez dostatečného povolení pokoušel provádět úpravy na stropy ve sklepě. Tato snaha o prohloubení stropů měla za následek oslabení celkové konstrukce domu.

Podíváme se na normální zdroje informací:
https://kutnohorsky.denik.cz/nehody/kol ... 40220.html
https://www.pozary.cz/clanek/278759-uni ... niho-domu/

Ve zkratce:
  • událost je dva měsíce stará
  • celou stěnu vyvalili až hasiči udéeskou
  • barák byl komplet obrabaný
  • před vybouraným oknem do sklepa je vyházená hromada cihel, propadla se podlaha nad sklepem a vyvalila zeď
Než do toho hasiči strčili, vypadalo to takhle:
Obrázek
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13250
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10079 Nový příspěvek od Čárls »

Já po tom nepátral vyskočilo to na mě na fejsu :smich: a jen si vzpoměl na jednoho příbuzného co taky opravuje 150 roku starej barák Osobně za mně pokud do toho někdo strčí sesype se jak domeček z karet ale prostě nedá si říc trumbera ale to je jedno :-/

Byl to hezkej baráček kdyby se nehrabali do toho čemu nerozumí :-/
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

hobr
Příspěvky: 3902
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: co sa vam zleho dneska pritrafilo

#10080 Nový příspěvek od hobr »

Včera kontrola porostu na vzdálenějším pozemku. Je to svažité. Při otáčení mi tříkolka
lehla na bok. :evil: Nic se nestalo (nulová rychlost), jen jsem jebnul hlavou o rám plachty (jsem zvyklý z motorky při pádu vystoupit, jenže kvůli plachtě to nešlo)... Výsledek - odřené ucho a bolí mě za krkem. :'(
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Odpovědět

Zpět na „Putyka“