Co k Vánocům - tipy na dárky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#16 Nový příspěvek od ota »

Tak takovej stojánek by se u nás neužil. Prvně kyž donesu dom stromek a rostřihnu tu síťku narovnám větve. První do stromečku vlezou kočky. A k tomu ještě pes. Nacpe do něj aspoň čumák. Musí mít stabilní základnu, jinak to hned skáceji. :vysmech: Kolikrát jsme měli stromek přivázanej ke stěně. Když ne kluci když byli malí, tak ty naše zviřátka to povalej jak nic. No letos to bude zase mazec, Halius je ještě štěně. Když není venku, ve školce, nebo nespí furt něco žvejká. Medvědovi od švagroví už dneska utrhnul polštářek co medvěd držel v ruce. Jak mu švarová medvěda podala, upně se mu rosvítily oči když uviděl ten polštářek že medvěd drží. A od pondělka vydržel do dneška. Když jsem šel z oběda polštářek ležel v obýváku na podlaze. No bude to sranda štěňátko a stomeček. Dogy milují dárky pod ním. Axis seděl vždycky a čekal jestli tam něco má. Většinou velkýho plyšáka. Jak ho uviděl bafnul ho a lítal s ním po chodbě. Skoro jako ditě. :vysmech:

pavel sk
Příspěvky: 12847
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#17 Nový příspěvek od pavel sk »

Ten stojan som musel vyrobit narychlo pred dvoma rokmi namiesto tej atrapy, co sa snažila byt stojanom u umeleho stromčeka a rozpadla sa hned druhu zimu. Toto je veniec so zadneho difu rozvodovky UR1. Je dost ťažky a stabilny. Nechcel by som aby mi padol na nohu :smich:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#18 Nový příspěvek od ota »

Myslíš třeba tady tohle? :vysmech:

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8588
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#19 Nový příspěvek od bourač »

pavel sk: jseš můj člověk - zlatá barva ve spreji 8) taky jí používám a z kusu železa je ihned luxus ;-)


Obrázek
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20350
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#20 Nový příspěvek od vitex »

sekalsemmalo píše: čtv lis 30, 2023 5:18 pm tak to mi vidíte na rtech.nebo můžu i znakovou řečí https://www.newstream.cz/nazory/lukas-k ... .sznhp.box bude to taková velká,hodně velká ,přitom plochá krabice...
Zase bicygl.

fikejz
Příspěvky: 6179
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#21 Nový příspěvek od fikejz »

Já té své letos koupil pěknou noční košilku a dvě velké froté utěrky. Protože jsem si přes rok všiml že obojí ji chybí. Ve městě je na náměstí textil, galanterie a tamní prodavačce stačí říct na koho to co kupuji má být, protože nás zná trefí velikost líp než já a ještě má navíc kvalitní věci za dobré ceny! Možná se ještě ulakomím na kousek nějakého zlata s rubíny.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7914
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#22 Nový příspěvek od Chose11 »

Zajímalo kdo z vás dá zase té svojí k Vánocům podnos.... ;-)
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20350
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#23 Nový příspěvek od vitex »

Já,bohužel podnosy došly,tak dostane přes hubu. :smich:
Jinak vloni dostala poukaz do lázní a ještě si jej nevybrala.Letos poukaz na straaaaašně dlouhou zahraniční dovolenou,abych si konečně odpočal.Takže bude měsíc pryč z baráku. :wink: :wink: :wink:

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7914
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#24 Nový příspěvek od Chose11 »

8) I ty kujóne :D
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#25 Nový příspěvek od ota »

Tak já bejt doma sám, tak bych byl asi za pár dnů jak ten Trautenberk v pohádce, když mu utekla čelátka ke Krakonošovi!

hobr
Příspěvky: 3897
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#26 Nový příspěvek od hobr »

bourač píše: čtv lis 30, 2023 8:00 pm Obrázek
Kdysi jsme byli s manželkou v Hornbachu a tam měli sedátko s ostnatým drátem. 8) Od té doby jsem to neviděl. Moc se mi to líbilo. :ano:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
UR1SK
Příspěvky: 1531
Registrován: pát črc 15, 2011 10:19 am
Bydliště: Liptov

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#27 Nový příspěvek od UR1SK »

fikejz píše: čtv lis 30, 2023 8:13 pm Já té své letos koupil pěknou noční košilku a dvě velké froté utěrky. Protože jsem si přes rok všiml že obojí ji chybí. Ve městě je na náměstí textil, galanterie a tamní prodavačce stačí říct na koho to co kupuji má být, protože nás zná trefí velikost líp než já a ještě má navíc kvalitní věci za dobré ceny! Možná se ještě ulakomím na kousek nějakého zlata s rubíny.
Jáj, :D pamätáš, dakedy tu bolo vlákno "Starší noční košilka a vše co k životu patrí"

A k téme, ja idem mojej manželke kúpiť múdre hodinky.

mastnacek
Příspěvky: 7133
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#28 Nový příspěvek od mastnacek »

Jeste aby byly i pekne :)

fikejz
Příspěvky: 6179
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#29 Nový příspěvek od fikejz »

Vlákno pamatuju, ale konkrétní obsah už z hlavy vyvanul. Hodinky chytřejší než ... už má - od děcek :) A já stejně raději vezmu do ruk, alespoň na chvilku tu košilku, než se probojuji k obsahu. Hodinky by ještě taky mohli měřit podávaný výkon a to mi raději dej svátek.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14736
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#30 Nový příspěvek od DanculSK »

.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Odpovědět

Zpět na „Putyka“