Co k Vánocům - tipy na dárky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
mastnacek
Příspěvky: 7131
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Co k Vánocům - tipy na dárky

#1 Nový příspěvek od mastnacek »

Nenasel jsem tady podobny tema tak zakladam ( vyhledavani funguje na ... )

Deckam jsem objednal z aliku hendheldy ve stylu GameBoy, po kterym jsem jako malej kluk touzil a nedockal jsem se. Akorat ze ty dnesni konzole umi emulovat za par korun i PlayStation1, nektery i dvojku. Na vyber je toho more. Vzal jsem na konec znacku nebo model Miyoo. Nechtel jsem za to dat vic nez dvojku ( bral jsem dva pro obe starsi decka ) a v porovnani s dalsima ma podle me nejjednodussi a zaroven asi nejlepsi system ( bezi to na linuxu ). K tomu jsem vzal pouzdra a folie na display.
https://youtu.be/8tTvLC9Ues0?si=BfOPwMRS1IcNB0qN

Synkoj jsem objednal Voltika, mozna nekteri znate
https://youtu.be/K5hBYg9SsaM?si=JdinUWzHjmD3LIqR

A pro dcerku se chystam sehnat neprurezny rukavice, rada vyrezava ze dreva a ja jsem dobrej brusic. Parkrat uz zarizla.
https://drevorezba.cz/detail.aspx?kategorie=4320

Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#2 Nový příspěvek od Tomas6 »

Pro ogaru vím. No spíš co pro manželku. To mám hlavu v pejru.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

mastnacek
Příspěvky: 7131
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#3 Nový příspěvek od mastnacek »

Tomasi, mam to stejne :) prala si jakysy znackovy legiiny, ale ty uz jsem ji dal :)

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9071
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#4 Nový příspěvek od Sniper »

Tomas6 píše: čtv lis 30, 2023 10:17 am No spíš co pro manželku. To mám hlavu v pejru.
https://www.ruzovyslon.cz/. 😈😈
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#5 Nový příspěvek od ota »

Jo taky mám tohle stejný dilema co manželce. Vloni jsem koupil stříbrnej náramek, naušnice a řetízek s přívěškem a k tomu pěkné hodiny do kuchyně s kuchyňským motivem. Ale letos? Nenapadá mě nic inovativniho. Uvidim ještě co kluci mají v plánu. Že bych se přifařil.
Včera manželka přinesla už stromeček. Každý rok dostávají od toho zlého pána co je ze Slovenska od jedné jeho firmy stromeček. Už drahně roků. Tak je doma. Dost brzo, ale dal jsem ho do chladne místnosti. Je to jedle a ta vydrží. Je v tom síťovaným futrálu. To bude zase nasazovani! Má tak 8 cm průměr kmínku. Měli jsme i s 12 cm průměrem kmínku a já na stojánku lešeňovku! Já to snad predělám na aspoň 100mm trubku! Konečně.

Tomas6
Příspěvky: 5406
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#6 Nový příspěvek od Tomas6 »

Tam hoď nějakou větší univerzálu místo stojanu.
Sniper tam už jsem taky koukal no zatím to zvládám porobit i bez slona.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9071
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#7 Nový příspěvek od Sniper »

Tomas6 píše: čtv lis 30, 2023 12:25 pm Sniper tam už jsem taky koukal no zatím to zvládám porobit i bez slona.
To není o tom, že bys to nezvládl, ale kurevsky rozšíříš prostor pro hraní a tak dále, záleží na fantazii.
Já už tam pár hraček nakoupil a slavím s tím u holek opravdu úspěchy 😎
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Florian
Příspěvky: 265
Registrován: pon čer 29, 2015 10:04 pm
Bydliště: Žatec

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#8 Nový příspěvek od Florian »

A hlavne si muzou hrat sami a nezlobí.... :D

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 20885
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#9 Nový příspěvek od ota »

Kluci už je to taky pár roků spátky. Doma taky študuju co manželce. A kámoš povídal koukni se v počítači v historii na co manželka koukala a třeba by jsi vybral dárek hned. Jasně večer manželka prohlížela internet. Pak šla ležet. Sednul jsem k počítači a kouknul do historie. A tam jekési stránky s botama. Říkám si hm ona ráda vybírá pro sebe boty. No nic dal jsem poslední prohlížené položky a tam byl rovnou košík. Dobře, tyhle se ji asi líbili. Dal jsem dvoje do objednacího koše. Jen jsem skouknul velikost a dokončil objednávku. Asi za týden balík doma. Výhoda je, že já jsem doma a manželka v práci, takže pošta jede ke mě. Balík jsem schoval v dílně. Před štědrým dnem jsem zabalil dva dárky. Mimo jiné drobnosti. Na štědrý den jsem nalifroval balíky k ostatním pod stromek. Kluci pak nosili dárečky a každej si rozbaloval. Manželka rozbalila první krabici a kouká, rozbalila druhou krabici a kouká. Asi stejnej pohled jako jsem měl asi před 3 lety na štědrý den, když jsem očekával 230 karboflexku a on tam byl mobil. No kouká na obsah krabic a ,,boty"? A já jasně, však jsi na ně koukala na netu, asi když jsi na ně koukala tak jsem si myslel, že se ti líbily. A manželka jo koukala jsem tam na takové nadoma cuklíky. A vyskočila mi tam reklama v které byly tyhle boty. Tak jsem se schválně koukala na ně, jak v tomhle a těhle šteklích kdo múže chodit! Však to je 15 cm štekle. A jen si řílám tak v tom bych asi nedošla ani na dvůr! No vidíš a já myslel, že se ti líbily tak jsem oboje objednal. No tak prej já si je aspoň zkusím teda. Nazula popošla a hm dala do krabice a v krabici jsou asi dodnes někde doma.
No takže by se někdy stane, že to prostě myslíš dobře a ono to z druhé strany dobře není.

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9071
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#10 Nový příspěvek od Sniper »

Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

pavel sk
Příspěvky: 12847
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#11 Nový příspěvek od pavel sk »

Mne bude stačit aj stojan pod stromčekom Obrázek Žena a dcera uz darčeky maju ukryté :)

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9071
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#12 Nový příspěvek od Sniper »

pavel sk píše: čtv lis 30, 2023 5:10 pm Mne bude stačit aj stojan pod stromčekom...
A hrušku máš na stole v míse s ovocem? :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7914
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#13 Nový příspěvek od Chose11 »

Já právě objednal pro rodinu několik čepicí s integrovanou čelovkou, půjdu pro dřevo, uhlí a mám volné ruce. Stejně to využije švagrová a švagr ke koním, syn ke králíkům a táta se u ž u mě doma nepřizabije. :) 8)
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4265
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#14 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

tak to mi vidíte na rtech.nebo můžu i znakovou řečí https://www.newstream.cz/nazory/lukas-k ... .sznhp.box bude to taková velká,hodně velká ,přitom plochá krabice...
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

pavel sk
Příspěvky: 12847
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: Co k Vánocům - tipy na dárky

#15 Nový příspěvek od pavel sk »

Mam aj hrušku 54% :smich: . Ale prebehnutu cez rurky a vo fľaši :D

Odpovědět

Zpět na „Putyka“