Dela pls nekdo do autoradii?

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
J.A.Y.
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Dela pls nekdo do autoradii?

#1 Nový příspěvek od J.A.Y. »

Cau, moc se v tom neorientuju, proto bych rad poprosil o radu:
Potrebuju ozvucit pergolu, nic extra to bejt nemusi. Rozmer prostoru 3,5x6m. Idea je do kazdyho rohu jeden reproduktor, aby bylo rovnomerny pokryti. Spojeni BT s telefonem, pripadne USB flashdisk nebo jack 3,5 s notebookem. Vsechno by bylo pod strechou, vodotes neni potreba, ale venkovni vlhkost samozrejme bude. Pripadne na zimu demont. Napadlo me autoradio a 4ks autorepro. Mam tady i starsi zesilovac z auta. Muzu ho kdyztak pouzit.
Jde mne hlavne o to, jestli by nekdo mel tip na autoradio, ktery se dobre ovlada (dotyk?), aby sly nejak rozumne spravovat playlisty z USB flashky, melo rozumnej vykon do repro, pripadne vystup pro zesik - potom nebude vykon potreba. Dalkovy ovladani by bylo fajn, ale to jsem snad videl zatim u vsech... cenovka do 3000. Je neco takovyho?
Diky!

Uživatelský avatar
Chose11
Příspěvky: 7804
Registrován: sob úno 04, 2012 8:45 pm
Bydliště: Rychnov na Moravě

Re: Dela pls nekdo do autoradii?

#2 Nový příspěvek od Chose11 »

No, asi to nesplňuje všechny tvoje parametry, ale používám tohle a na všechny akce a práci to zatím stačilo

https://www.ab-com.cz/bosch-gml-20-stav ... snEALw_wcB
Na světě mám nejraději tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej.

Tomas6
Příspěvky: 5306
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: Dela pls nekdo do autoradii?

#3 Nový příspěvek od Tomas6 »

Nevím jestli bych já osobně se chtěl sr.t s autorádiem, jestli bys neměl lepší se poohlédnout po nějaké hifi věži. Klidně i bazarové. Já před pár lety sehnal za 2000 skvělý receiver, nemá MP3, tak to řeším MP3 přehrávačem a AUX vstupem, víc než dostačující. Repra taky z bazaru za 2000 a hraje to na moje potřeby víc než dostatečně.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19329
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Dela pls nekdo do autoradii?

#4 Nový příspěvek od Britt »

Proč autorádio? Řešit napájení, obal...
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15213
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Dela pls nekdo do autoradii?

#5 Nový příspěvek od kenybz »

kolega má ve vedlejší firmě toto
https://www.electronic-star.cz/Ozvuceni ... E_EALw_wcB
sice to není stereo ale na to nasrat přeřve to všechny mašiny včetně flex a lisů a má to velice slušný zvuk jedno co tam pošleš jestli metal a nebo techno na oboje to jede o sto péro. má to i baterku tak to dokáže hulákat i nějaký čas bez zásuvky.
Zbuk je opravdu slušný až bych si dovolil tvrdit brilantní což se skoro ani nedá věřit vzhledem k primárnímu použití přehulákat všechny hulákající opilce :)
když sa chce, tak ide fšecko :-)
Můj kanál na YOUTUBE
https://www.youtube.com/@nasetraktoryteckacez/videos

Sadra17
Příspěvky: 6077
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Dela pls nekdo do autoradii?

#6 Nový příspěvek od Sadra17 »

já bych sehnal úplně obyčejný domácí kino, 4 repráky a bassák to má, součástí bývá i dvd přehrávač takže cd/usb/aux problém taky není 8)
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Dela pls nekdo do autoradii?

#7 Nový příspěvek od DYK »

Jasně, pártybox a je to. 8)
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

chobotek
Příspěvky: 10466
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Dela pls nekdo do autoradii?

#8 Nový příspěvek od chobotek »

Bývalo zvykem, míti pod pergolou, kromě družného hovoru, ticho :-/
Na playlisty, SD karty, USB flasky zvysoka matlat. To jsou věci navíc, musí to mít ovládací panel, ten někde musí být, musí k tomu někdo přijít a zaovládat. Od dob, co každý šmudla nosí v kapse počítač zbytečnost. Jest třeba libovolný zesilovač (stará věž ze sběrného dvora) a třeba Logitech Bluetooth Audio Adapter. No jo, tisícovka, no... Můžeš koupit i za nižší stokoruny. Zásadní rozdíly jsou v kvalitě implementace BT stacku, tzn. jak často budeš mít pocit, že bys to nejraději rozšlapal, když se k tomu chytrý telefon nebude chtít připojit (Do debaty o podporovaných protokolech komprese audia se to pouštět asi nebudeme, leda na přání).
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14608
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Dela pls nekdo do autoradii?

#9 Nový příspěvek od DYK »

To jde s věkem. Teď s tichem asi neuspěješ i když si to stejný myslím taky. Na to se musí přijít "samo".
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

J.A.Y.
Příspěvky: 1963
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Dela pls nekdo do autoradii?

#10 Nový příspěvek od J.A.Y. »

díky za odpovědi, zkusím to nějak shrnout.
Autorádio mně naopak připadalo jako jednodušší - má 4 výstupy a vstupy jaký potřebuju. Napájení by problém nebyl a zavřít to do krabice taky ne. Výhoda by byla v reproduktorech na míru.
Rozhodně nepřipadá v úvahu cokoli, co bude "řvát" na jednom místě. To nevyhovuje.
Nějaký 4.1 resp. 5.1 bedýnky mě taky napadly, možná by tohle byla cesta. Akorát nevím, jak to je se stereo zdrojem pro 5.1 bedny...
A co se týče ticho/neticho, manželka ráda zpívá - zejména když je pod parou :smich: takže to je ten pravej důvod. Naprostou většinu času to bude hrát potichu.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“