Epidemiologie v akci...

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
fikejz
Příspěvky: 6099
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#7216 Nový příspěvek od fikejz »

Potom tedy "nechápu", jak je možné, že agent Bureš vládne už druhé období, přestože reálně nic dobrého nepřinesl.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13108
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Epidemiologie v akci...

#7217 Nový příspěvek od Čárls »

Proč asi učast na volbách mluví za vše a většinou pak řvou co na volby nešli a nevolili což se myslím tebe netýká
No a duchodci se nechali nachytat na prachy Když vidím co za duchod berou naši tak se ani moc nedivím
Dnes sem koukal jak to začíná všechno vřít na jedný stránce zeman požádá putima o dodávku vakcíny a na druhý straně vláda odítne skoro milion dávek jen proto že výrobce je Indie a je vyrobena v licenci britský vakcíny Nechápu tyhle souvislosti Nechápu vládní strany na slovensku a jejich averzi a bordel že někdo chce pomoci
Prostě celá ta pandemie je moc zpolitizováno a vubec ty blbci nahoře nechápou že pokud padnem my tak oni taky Misto aby si sedli a udělali tým napříč stranami který pomůže lidem
Zase se mi po dnešku a poslechnutí zpráv chce blejt vašnosti :pohlavek:
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Epidemiologie v akci...

#7218 Nový příspěvek od *123 »

a na druhý straně vláda odítne skoro milion dávek jen proto že výrobce je Indie a je vyrobena v licenci britský vakcíny
Jenže to byla ta astrazeneca, který je plná evropa a i u nás leží ve skladech, protože jí skoro nikdo nechce

fikejz
Příspěvky: 6099
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Epidemiologie v akci...

#7219 Nový příspěvek od fikejz »

Dokonce ji nechtějí ani v Emirátech, nebo kteří Arabové ji to chtěli prodat.
Co se týče voleb, tak vidím jak a co motivuje volit některé (celkem dost) lidi z okolí. Jsou tam docela perly: "Přeci nebudu volit toho němčoura" (Schwarzenberga). povídal sudeťák jak poleno (příjmením i jménem). Nebo: "Babiš těm zlodějům podnikatelskejm zatočí krkem. .. Nešlo by to bez papíru?" cca třicetiletá husička z kanceláře v korporátu. (Takových je spousta, mladších i starších.) Důchodci nalakovaný "zvýšením důchodů", kdy přes cifru o niž byly důchody navýšeny mají reálně nižší penzi, než za krize v době ministrování proklínaného Kalouska (jako politika ho taky nemusím - sliby neplní!), zejména díky tomu, že Andy důchody dlouho nevalorizoval a když tak zcela o minimální částky, aby před volbami se "vytáh", tak ti důchodci jsou už jen "třešinka na dortu" politického direktmarketingu (obchod pěstí / nebo na pěst - zní můj oblíbený překlad). Jo a to sem zcela zapoměl na úředníky a všechny ty obcí i státem placené lehkoživky, co vám s klidnou tváří řeknou, že "taky platí daně". Ani nepochopí, že jsou placeni z daní a kolonka "daň" je v jejich výplatnici imaginární a čistě fiktivní.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8572
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: Epidemiologie v akci...

#7220 Nový příspěvek od bourač »

máme sice prý nejvyšší počet nakažených (na počet obyvatel) ale zároveň máme hóóódně málo zemřelých - s těch nakažených.
Jen jsem to někde zaslechl. Může někdo (kdo má čas to sledovat) potvrdit?
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Irčan
Příspěvky: 2445
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: Epidemiologie v akci...

#7221 Nový příspěvek od Irčan »

499 plus DPH za započítanýho tuháča včetně ověření eši to byla cirhóza jater nebo covid.Čas só peníze. :vysmech:
Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

duchodce
Příspěvky: 4451
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Epidemiologie v akci...

#7222 Nový příspěvek od duchodce »

Takže se vrátíme ke kovidu.Včera jsem musel na "údržbu" k několika lékařům . Čekal jsem vždy někde venku mimo čekárnu /jak jsem psal jinde jsem na "ráně"/ a sledoval "cvrkot". Nabyl jsem přesvědčení že pokud nezačnou umírat mladší ročníky tak pandemii nezvládneme. Lidi obvzlášť ve věku odhadem tak do 40 let na to serou. Uvnitř nemocnice v Jičíně která je taky v kolapsu, ještě jakž tak ,pokud mají někoho potkat tak si alespoň roušku nasadí. Ale čekal jsem ještě venku na ulici u ambulancí a tam se prostě nic moc nezměnilo . Lidi sice nosí většinou respirátor ale jen ti starší . Zbytek sice nenosí ani roušky,ale udržuje alespoň jakž takž alespoň odstup. Ale na zákaz na nějaké shlukování a debatní skupinky /jé ahoj Aleno/ serou. Dole je odkaz jak to řeší v Anglii .Jasně je z toho zřejmé že EU je naprosto k ničemu, nepružná, přeůředníkovaná, překomisovaná.Angličané se zařídili po svém a hlavně naprosto nekompromisně vyžadují kázeň. Žádné kecy jako v parlamentu opozice, že vláda nic nevysvětluje a podrývání důvěry vlády. A tak počítám pesimisticky že jestli "odkrtkuji" z baráku a navštívím příbuzné na letos na vánoce tak budu rád..
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cesk ... .seznam.cz
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

*123
Příspěvky: 561
Registrován: pon pro 28, 2020 7:28 pm
Bydliště: čm vysočina

Re: Epidemiologie v akci...

#7223 Nový příspěvek od *123 »

Tak nám v Bruselu konečně začli jednat o možném schválení sputnika ale do kdy to řízení bude trvat neuvádějí. Počítám že tak hbitý jako s dééémokratickejma vakcínama asi nebudou, u těch to měli schválené natošup.
A celkem dobře si to tam nechaj i zaplatit, žadatel o autorizaci jednoho léku vynaloží nejméně 295 500 eur (7,7 milionu korun) :vysmech: a radu si ten úúúúnyjní ouřad ocení mezi 44 400 a 89 000 eury. :vysmech: Takže takovýmhle způsobem ta úúúúnyje občanům pomáhá s kovídem.
Nevím proč by rusové měli úúúúnyji ještě platit, když zbytek planety od nich buchanku navíc ochotně popadne.
https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... .seznam.cz

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#7224 Nový příspěvek od hobr »

Důchodce - pěkný článek. Je to o lidské mentalitě. A ta je na ostrovech jiná. U nás se pořád spekuluje, jak s kde čím "vyjebat"... :hm:
123 - už aby tady "buchanka" byla. Kamošůj syn (doktor na záchrance) při druhé dávce (asi Pfizeru) málem zkolaboval, jeho žena (zdr. sestra) byla neschopná 2 dny...
Tu buchanku stačí schválit "doma" a není potřeba celá slavná EU.
Další dobrá zpráva je, že se bude nemocným podávat Ivermektin. A někdy (v daleké budoucnosti) ho bude moci předepisovat i obvoďák.
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7225 Nový příspěvek od Cobrow »

Byl bych opatrnější s výroky " tam a tam se vše dodržuje, je tam jiná mentaliata, jen tady na to serou " a pod. , okud děláme závěry jen podle kdejakých článků. Jak známo média pustí do éteru články v takové úpravě, která pokud možno sleduje předem daný cíl.
Již dávno neinformují pravdivě, ať na tu, nebo druhou stranu.

hobr
Příspěvky: 3872
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Epidemiologie v akci...

#7226 Nový příspěvek od hobr »

Máš pravdu, ale jako vždy je to o úhlu pohledu, lokalitě a jiných okolnostech. Příklad - půjdeš po ulici v Brně - po Cejlu. Ráno je tam klid. Odpoledne se tam "setmí" a večer bych tam nešel ani za milion. Redaktor napsal jistou zkušenost, kterou mu pan doktor řekl. Osobně jsem navštívil na ostrovech Liverpool a můžu s čistým svědomím říct, že lidi jsou tam takoví přátelštější. A dodržují více zásady slušnosti. Ovšem dcera mi zakázala večer chodit do jistých lokalit, že je tam životu nebezpečno...
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Fizz
Příspěvky: 7933
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7227 Nový příspěvek od Fizz »

Cobrow píše: čtv bře 04, 2021 2:39 pm..
Již dávno neinformují pravdivě, ať na tu, nebo druhou stranu.
Čeština na to má krásný přívlastek: Účelové.

A zprávy, reklamy, obecně lze říci ze drtivá většina dnešní produkce je účelová nikoli informativní. Někdy i z blbosti ci omezenosti pisatele... Otázka je zda to vůbec jsou informace, když je to neobjektivní a vytržené z kontextu. Spíš bych to zařadil mezi data k zvážení a třídění. Zda to vůbec lze je na posouzení čitatele.

Je tu někdo kdo si tu karanténu užívá v klidu jako na jaře 2020?
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14659
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Epidemiologie v akci...

#7228 Nový příspěvek od DanculSK »

jaaa, doma :typek:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Fizz
Příspěvky: 7933
Registrován: stř pro 28, 2016 10:13 pm
Bydliště: Cca Brno

Re: Epidemiologie v akci...

#7229 Nový příspěvek od Fizz »

Mimochodem teď hlasili v čaroskříňce že premiér informoval v parlamentu že ukončení karantény 21.3. nelze slíbit.

No, možná by fak už bylo třeba zalízt do tech dílen a sklépků.

Dancul: 8) už jsem se bál že jsem sám koho to nijak nesere.
"... to že máš internet neznamená, že sr@čky co máš v hlavě a považuješ je za myšlenky musíš ventilovat veřejně..."
Other-Side II. '23

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14659
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Epidemiologie v akci...

#7230 Nový příspěvek od DanculSK »

no, až na to že toť je nútena :smich:
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Odpovědět

Zpět na „Putyka“