Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#901 Nový příspěvek od Atlan »

Ano ale poistku platis s plnej sumy tj 22tis ci kolko euro. Citygo
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Shrek
Příspěvky: 3338
Registrován: úte říj 21, 2008 8:55 pm
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#902 Nový příspěvek od Shrek »

Tenhle článek je úsměvného, vlastně byl by, kdyby to nebyla reálná hrozba reality. Zatím co u fosilu přijedu, natankuju, zaplatím. Tak u téhle ekonovinky a spasitele světa, budu moc jít do kavárny, bazénu, bowlingu atd... A ještě se mě v článku snaží přesvědčit, že "benzinka" je vlastně cíl mě cesty a jak je to báječně že tam můžu strávit 2 a více hodin než se ten srac nabije. Svět je vážně poškozenej...
https://www.novinky.cz/auto/clanek/v-an ... u-40344675
Kazdy vi co delam, jen se to nesmi psat v podpisu. V kolonce povolani je to snad v poradku, pokud ne, tak kolonku z duvodu zbytecnosti odstranit.
O cenach prodavanych veci nediskutuji.
roztrhnisikusnuhakem zavinac gmail.com

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 14515
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#903 Nový příspěvek od DanculSK »

Shrek-u tak tiež môj názor
Kua, to budú horieť káble...
Už vidím ako bráško chodí do Blavy do roboty a vlastne aj domov :-/
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#904 Nový příspěvek od rezis »

Co na něj říkáte? Mi se líbí (mírně mi předek připomíná I3). Škoda že není více fotek/údajů.
https://www.novinky.cz/auto/clanek/rusk ... u-40345642
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

hobr
Příspěvky: 3813
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#905 Nový příspěvek od hobr »

Kdysi jsem četl článek o chlapíkovi odněkud od Jihlavy(?). Přestavěl si auto na elektriku (Favorit?) - nějaký motor, olověné baterie a jezdil s tím do práce. Je to už hodně let. Mám dojem, že to je cesta, která má smysl - ne auto na dlouhé cesty, ale na ježdění do práce a po městě. Co nejjednodušší a nejméně nákladné - jak na výrobu, tak na provoz.
Dnešní doba (= nařízení EU :vztek: ) jdou úplně jiným směrem... :pohlavek:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

fikejz
Příspěvky: 5986
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#906 Nový příspěvek od fikejz »

Kdo by si o elektromobilitě chtěl počíst něco odbornějšího, může tady: https://www.fs.cvut.cz/verejnost/pr-med ... omobilito/ mimo jiné to vědecky potvrzuje hobrův názor.
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#907 Nový příspěvek od duchodce »

Trochu to sem taky patří . Nevíte někdo jak dopadla ta zázračná baterka která se tady v Čechách vyvíjela? Byly tam nějaké dotace... Je nějak ticho po pěšině...že by další :penize: malá velká domů????
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

xxmm
Příspěvky: 995
Registrován: úte bře 10, 2009 5:23 pm

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#908 Nový příspěvek od xxmm »

duchodce píše: pát čer 11, 2021 11:38 pm Trochu to sem taky patří . Nevíte někdo jak dopadla ta zázračná baterka která se tady v Čechách vyvíjela? Byly tam nějaké dotace... Je nějak ticho po pěšině...že by další :penize: malá velká domů????
https://ekonomickydenik.cz/kde-jsou-bat ... ze-sehnat/

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#909 Nový příspěvek od duchodce »

Těch pochybností je kolem toho nějak moc ...na druhou stranu jsem četl na podzim vyjádření někoho od nich ,že ta technologie je docela převratná a že čelí tvrdé špionáži . Takže na některé finální výzkumné a technologické práce mají malé ale spolehlivé množství lidí a proto se to celé zpozdilo.
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

hobr
Příspěvky: 3813
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#910 Nový příspěvek od hobr »

Nechci být zlý, ale připomíná mi to Jawu v Týnci n. S. - hromada slibů (a miliony z dotací - vo tom to je!), jak vyjede nový litrový stroj a nakonec montují jakési čínské a indické "zgarby". A ještě se to jmenuje Jawa. Chudák Janeček, ten se v hrobě neobrací, ale točí jak vrtule...
Jestli se to klukům s těmi baterkami povede, tak držím palce! 8)
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 3939
Registrován: úte črc 03, 2007 10:29 pm
Bydliště: Dithmari villa

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#911 Nový příspěvek od rezis »

S těma baterkama je to dle mě celé tunel jak... Zajímám se o to dlouhou dobu. A i kdyby rozjel výrobu hned na 100% tak jsou již zastaralé co se kapacity týče. Navíc nikde nejdou nají nějaká věrohodná měření. Nikde nejde vidět video z výroby. A byl jsem se podívat na tu halu firmy jak ji slavnostně otevřeli. A tam tma, zákaz vstupu, zákaz vjezdu. Byl jsem se tam podívat teď v týdnu a žádná změna....
Bydlím v Dětmarovicích udal bych i ulici, ale bohužel je tady nemáme

Sadra17
Příspěvky: 6077
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#912 Nový příspěvek od Sadra17 »

hobr píše: sob pro 19, 2020 7:50 pm Kdysi jsem četl článek o chlapíkovi odněkud od Jihlavy(?). Přestavěl si auto na elektriku (Favorit?) - nějaký motor, olověné baterie a jezdil s tím do práce. Je to už hodně let. Mám dojem, že to je cesta, která má smysl - ne auto na dlouhé cesty, ale na ježdění do práce a po městě.
Neprestavel, to se vyrábělo :tyty:
malej traktorista v malým traktoru

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9506
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#913 Nový příspěvek od Atlan »

Na nejakom tv kanale, prerabaju stare auta na elektro auta. Len tu sa take nemoze.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Jan_2
Příspěvky: 1423
Registrován: úte pro 28, 2010 9:00 pm
Bydliště: Celakovice

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#914 Nový příspěvek od Jan_2 »

https://energozrouti.cz/z/tesla-chysta- ... restaurace

ohledně toho čekání to Tesla rozlouskla, místo zrychlení tam postaví hospodu :)
Zetor 6911
BSS 5 tuna 3x
BSS 7 tuna
Belorus EO 2621 V

duchodce
Příspěvky: 4444
Registrován: pát lis 16, 2007 9:49 pm
Bydliště: Východočech

Re: Elektromobilita reálně - Fiat 500e test, recenze

#915 Nový příspěvek od duchodce »

No možná to sem úplně nepatří ale....
https://energozrouti.cz/z/benzin-s-naft ... d=12181922
Myslím že divočina pokračuje ,pokud to není plácnutí do vody, aby se těm zelenejm pitomcům zacpala huba. Pokud to ale myslí vážně tak dnešní mladý docela lituji. Nikde nikdy jsem se nedočetl jak z lidí dostanou ty daňové sumy co stát vybere na ropě. Dál -lodě,lokomotivy,různé tahače , na vodík budiž, ale přestavby téměř nemožné.Zemědělské stroje - vodík mimo, kvůli velikosti jednotky na potřebný výkon .Návrh - výměnné baterie přináší značné prodražení provozu . Využití baterií mimo sezonu v těch velkokapacitních úložištích ,jak se posuzovat opotřebení ... Otázek je dost, kdo to zaplatí ,no plebs přeci.A jen taková poznámka na konec, vezměte si globus podívejte jak je velká Evropa ,kde se blbne s ekologií a zbytek světa kde se na to sere...
Občané kteří neumí nakopat do ...... své zlorumpované mocné , nejsou schopní samostatné existence....

Odpovědět

Zpět na „Putyka“