slečna na vdavaní

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: slečna na vdavaní

#3301 Nový příspěvek od sychrovak »

Cipísku já si myslím že spolu se neshodneme v oblasti politické ale jinak asi problém nebude. :friends:
Každý žijeme jiný životní příběh a každý je z jiné rodiny či zázemí......

Na vztahu i po 10,20leteh se musí stále pracovat a je to o kompromisu.Hodně záleží jaké pravidla si člověk nastaví na začátku.Já nemám problém když se někde zdržím ,nebo zapomenu a když jsem z hospody dorazil ráno v 7h kufr jsem nikdy za dveřmi neměl.....
Svobodná krásná naivní holka co si nikdy ,,nenatloukla,, má laťku nasazenou hodně vysoko, a na takovou bud nemáte zázemí,peníze nebo čas....
Proto naletí blbci ,a když to zjistí už je pozdě a poučená a s pokorou hledá hodného kluka....bohužel vy takovou nechcete..
A těch hodných běžných holek je mraky ale vy hledáte modelku :D štíhlou...
Jenže takový jsou jen pro ,chuť,, né pro život.
Já když randil problém jsem měl časový,bud se stavěla dílna nebo hospoda a čas na romantiku nebyl,tak jsem randil s paničkama což byla dobrá kombinace,tam jsem poznal co je ,,teplo domova,,
A plný žaludek a svačiny se srdíčkem....bohužel taková ženská když vidí že se vztah nikam neposouvá
Vztah ukončí a hledá kde zakotví což já nechtěl já to bral jen jako přístav.zakotvil jsem až ve třicítce.
Paničky bych nezatracoval a neházel do jednoho pytle hlavně ty co si naběhli.....a horší to je s vdovou,ta většinou srovnává se zesnulým manželem......s vdovou 23letou jsem žil rok a půl v paneláku....dobrá škola tam jsem se naučil přebalovat dítě a hlavně mít rád i cizí dítě.
Také jsem dal dost lidí dohromady...proto mě některé názory tady docela iritují.....
Chybu musíte vždy hledat v sobě jinak zůstanete jak kůl v plotě.
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: slečna na vdavaní

#3302 Nový příspěvek od Atlan »

No a tou poslednou vetou si to zaklincoval. Ale nieco na tom bude. Ale niektory maju mantinely ktore prekrocit nieje mozne, tak ze rozvedena nepripada do uvahy.
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

Uživatelský avatar
Peter768
Příspěvky: 4581
Registrován: ned led 04, 2009 9:42 pm
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: slečna na vdavaní

#3303 Nový příspěvek od Peter768 »

Ja sa držím hesla....Láska je láska.... keď sa milujete nie je čo riešiť..... :)

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: slečna na vdavaní

#3304 Nový příspěvek od sychrovak »

Atlan: Já vím za komančů rozvedená nebo svobodná matka byla hned kurva a u některých toto myšlení přežívá.....
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

ITS
Příspěvky: 6273
Registrován: úte kvě 08, 2012 9:13 pm
Bydliště: zlín

Re: slečna na vdavaní

#3305 Nový příspěvek od ITS »

Jak píše Sychrovák - já jsem také nikdy své ženě nedal kufry přede dveře, když přišla z diskotéky druhý den před polednem. Jen mě bylo líto ( když jsem to zjistil), těch svobodných kluků, které tam oblbovala. Jinak nám to pasuje i po 18-ti letech. Ona si jezdí na výlety s kamarádkama, několikrát týdně u nich přespí. Patnáctitisícovou výplatu má skoro jako kapesné. Občas nám něco uvaří ( moc nevaří, aby nepřibrala -víc než je :D ), sobě a dětem opere. Mě také, ale já moc nešpiním :D . Ani jeden se rozvádět nechceme. O děti (14,16) se musíme starat a když eventuélně natáhnu bačkory ( jsem od ní o deset let), tak zdědí vše i po mých rodičích. Dnes by to bylo akorát ojeté auto a nábytek. Takže spokojenost na obou stranách. Mám zkrátka pocit, že už to do konce života nějak vydržím. Příště budu dávat větší pozor. Příště=v příštím životě, protože kolegyně mé ženy - čarodějnice - o mě řekla, že jsem "nekarmický" - tedy žiju první život. :D :D :D

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: slečna na vdavaní

#3306 Nový příspěvek od sychrovak »

ITS smutné ......ale když Vám to vyhovuje :-/
Já se zapomínám tak 2-3 do roka ,protože se rozkecáme a na čas nekoukáme......a nic nehobluju :))) pokud sis to myslel :D ikdyž družný jsem po víně proto ho piju jen za přítomnosti ženy.

Můj kamarád měl o 10 let mladší ale ta měla zálibu zase ve starých chlapech což ho po zjištění šokovalo ,každý jsme to věděli a nikdo ji nepráskl až jeho máma ji načapala a když mu to řekla otočilo se to proti němu.Dnes má novou dle mého v bleděmodrém ale on asi takový typy potřebuje jinak to nechápu.

Ale přesto nejsou všechny potvory :)))Má žena slouží noční 12"a kdybych byl paranoidní tak se utrápím... :)Na školení jezdí do Pardubic a tam přespává :))
Já kdybych nějakou přehnul za barem když má službu taky by to nepoznala :))Takže je to o důvěře a pochopení.

Znám jeden pár kde on je modelář a jen modýlky a svět kolem letadel a vláčků,ona atraktivní nabitá sexem zní to jen čiší......říkal jsem si jak můžou fungovat???
Po letech mi v hospodě přiznal že mají známí s kterýma se doplnují,taky manž. pár kterým děti řílají této a strejdo....
Ona stím strejdou jede na chatu řádit a on s tou tetou jede s dětmi o víkendu na nějakou výstavu...
Nejdřív jsem myslel že si dělá srandu ale prý jim to vyhovuje..... :friends:
Jo každý je strůjce svého štěstí...
Já než abych čekal na tu pravou tak jsem s někým vždycky žil .....jinak by my hráblo, ono kluci můžou čekat věčnost než potkají tu pravou...
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 9569
Registrován: úte kvě 25, 2010 5:32 pm
Bydliště: Košice-okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: slečna na vdavaní

#3307 Nový příspěvek od Atlan »

sychrovak píše:Já vím za komančů rozvedená nebo svobodná matka byla hned kurva a u některých toto myšlení přežívá.....
niektory maju troska ine hodnoty, cudzolozstvo ti neico hovori ?
Ludi co nemaju dost rozumu som zablokoval. Ked raz nato niekto nema, tak skoda sa snim bavit.

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: slečna na vdavaní

#3308 Nový příspěvek od sychrovak »

JJ jak u chlapů tak u ženských.....a pak jsou ty nemocné postižené nymfománií :smich:

Jenže já se tak trochu zastal ženských,protože některé jsou označovaný neprávem......ono být chorobně žárlivý je strašná nemoc...
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

ferror
Příspěvky: 189
Registrován: pon úno 11, 2013 7:55 pm
Bydliště: Dolní Žandov
Kontaktovat uživatele:

Re: slečna na vdavaní

#3309 Nový příspěvek od ferror »

Jen pro pořádek: neškatulkuji. Od většiny mladých matek s dětma, které jsem poznal, jsem dal ruce pryč, protože tam byl problém v jejich hlavě (nebo možná v mé, protože zkrátka vyžaduji od protějšku alespoň základní vzdělání, rozum a nějaký životní cíl). Ale znám i takové, o které jsem stál, jen jich byl oproti ostatním zlomek...

Snad sse mi to tentokrát podařilo napsat lépe, než prve. Mám ale pochopení pro ty, kteří poznali něco podobného...

P.S.: trvalo mi to hodně dlouho, ale našel jsem... a v sobotu jsem ji úspěšně požádal o ruku :)
VW Oldies Club
SRAZ POSTARŠÍCH (nejen)VOLKSWAGENŮ - STAŘEŠINKY: 1.-4.6.; ATC Jesenice; Jesenice u Rakovníka. Přidej se k nám....

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: slečna na vdavaní

#3310 Nový příspěvek od sychrovak »

To je dobře že si našel,jen teda nechápu když si VŠ nebo SŠ že si rovnou nehledal mezi nimi :-/
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: slečna na vdavaní

#3311 Nový příspěvek od Britt »

Sychrováčku, vzdělání není vůbec rozhodující. To jen ti, co horko těžko dodělali školu, si zakládají na titulech a domnívají se, že jsou nadlidé. Já se znám se spoustou vysokoškoláků, u kterých bys něvěřil, že jimi jsou. Nejlépe to vyjádřil můj moc dobrý kamarád lékař. Pro kamarády jsem Jirka, pro známé jsem Novák a bro blbce jsem pan doktor. Ne každý z okruhu těchto známých má partnera se stejnou úrovní vzdělání a jak jim to klape.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

sychrovak
Příspěvky: 9508
Registrován: pát zář 28, 2007 12:38 pm
Bydliště: MB

Re: slečna na vdavaní

#3312 Nový příspěvek od sychrovak »

Ahoj však ode mě to byla ironie........ale když napíše že ta mamka je hloupá :D to snad poznám při prvním verbálním projevu......
Super 50 1963 ,1961,samodomo 4x2 r.v 85 1,2,teď vv 1,4D

ferror
Příspěvky: 189
Registrován: pon úno 11, 2013 7:55 pm
Bydliště: Dolní Žandov
Kontaktovat uživatele:

Re: slečna na vdavaní

#3313 Nový příspěvek od ferror »

sychrovak píše: to snad poznám při prvním verbálním projevu......
No však právě - stačila chvilka a věděl jsem. S žádnou takovou jsem si nic nezačal. Hledal jsem, kde se dalo, ale ono "dosažené vzdělání" taky není všeříkající. Však sám bych na tom sám mohl být lépe :)
VW Oldies Club
SRAZ POSTARŠÍCH (nejen)VOLKSWAGENŮ - STAŘEŠINKY: 1.-4.6.; ATC Jesenice; Jesenice u Rakovníka. Přidej se k nám....

Uživatelský avatar
Leo
Příspěvky: 14419
Registrován: úte črc 27, 2010 11:58 pm
Bydliště: jižní morava

Re: slečna na vdavaní

#3314 Nový příspěvek od Leo »

Kdysi jsme se tu bavili o vylidňování venkova. Tak jsem našel jeden článek, kde se o tom píše.
http://zpravy.idnes.cz/mf-dnes-periferi ... domaci_maq
V životě je potřeba se pro něco zapálit, v krematoriu už je pozdě.

sekalsemmalo
Příspěvky: 4464
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: slečna na vdavaní

#3315 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

pozor,na obrazku je naše rádlo!!!!!tady se veselíme a množíme,jak bakterie!!!! http://liberec.idnes.cz/radlo-zabava-st ... zpravy_ddt ty vole,prej tady běháme a přitom zpíváme.no to sou věci
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Odpovědět

Zpět na „Putyka“