CO DNES NA OBED ?

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
sekalsemmalo
Příspěvky: 4462
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: CO DNES NA OBED ?

#31 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

rano jsem jel na pumpu pro cigara,abych mel neco k snidani a stoplo me asi pet osob ,technarek a technaru,ze prej je boli nozicky,jak tanci ten opici tanec a pak mi nalezli do nafukovaciho favorita.svezl jsem je do jablonce.carodejnice se asi povedly.moc toho nenamluvili,jak byli stahany a chtelo se jim spinkat.tamtamy dunely celou noc.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

sekalsemmalo
Příspěvky: 4462
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: CO DNES NA OBED ?

#32 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

tak ted jsem ukuchtil neco bajecne vune a chute.inspirovali me kolegove ,italsti traktoriste a udelal jsem pravou ceskou severskou piCu.jako zaklad listove testo .jedna je rybickova z olejovek a na druhou jsem dal mlety maso.samozrejme hodne cibule,nake dokoreneni,kecup a pozor,lehka odchylka od italu:na vrch jsem dal pravy SYRECKY.jdem konzumovat.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

trk-frk michal
Příspěvky: 181
Registrován: ned lis 23, 2008 8:22 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: CO DNES NA OBED ?

#33 Nový příspěvek od trk-frk michal »

V sobotu jsem zabil kůzle a vyměnil kilo za kilo za výborný domácí uzený a k tomu jako nádavek půllitránek slivovice. Prý ym máme doma prasata a udíme furt ,ale kůzlečí, to už jsme neměli, ani nepamatujem. Tak bylo hned k obídku s hráškem. To já můžu. No a k večeři byl kozí sýr, Pár kousků jsem v deset večer vytáhnul čerstvě z udírny....
Co nejde urvat silou, jde ještě větší silou. Co upadne, to tam nepatří......

trk-frk michal
Příspěvky: 181
Registrován: ned lis 23, 2008 8:22 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: CO DNES NA OBED ?

#34 Nový příspěvek od trk-frk michal »

Dneska je u nás pouť. Podle toho se odvíjí i jídlo. Včera k obědu bramborový salátek. Manželka uvařila základní suroviny, snacha nakrájela, já dodělal. Dávám polovinu majonézy, polovinu tatarské omáčky a obyčejnou hořcici. Salát z desetilitrovýho kýble brambor, ke stolu je nás obvivkle víc než 7.. K tomu uzená krůtí stehna. K večeři játra na cibulce a chleba. Dnešní oběd Brambory, řízky vepřové, králičí kůzlečí, podle chuti. Volně k zakousnutí řezy a roládičky z produkce ségry, dcery a snachy, masové kuličky a rolády z produkce mojí. K večeři kuchtím srdce na slanině. Přeji sobě i Vám dobrou chuť.
Co nejde urvat silou, jde ještě větší silou. Co upadne, to tam nepatří......

sekalsemmalo
Příspěvky: 4462
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: CO DNES NA OBED ?

#35 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

je.me dneska v pracovni dobe popadla takova neodolatelna touha a vasen,ze jsem musel opustit pracoviste a zajel jsem koupit drstky na poradnou polivku,nez mi je vyprodaj.nakonec uz byly stejne pryc ,tak jsem vzal veprovy zaludky.moc se na ni tesim.ani psat o tom nemuzu.no,ale to kazdej TRAKTORISTA asi chape.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

trk-frk michal
Příspěvky: 181
Registrován: ned lis 23, 2008 8:22 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: CO DNES NA OBED ?

#36 Nový příspěvek od trk-frk michal »

sekalsemmalo píše:je.me dneska v pracovni dobe popadla takova neodolatelna touha a vasen,ze jsem musel opustit pracoviste a zajel jsem koupit drstky na poradnou polivku,nez mi je vyprodaj.nakonec uz byly stejne pryc ,tak jsem vzal veprovy zaludky.moc se na ni tesim.ani psat o tom nemuzu.no,ale to kazdej TRAKTORISTA asi chape.
jj.......Držkovou mám taky rád, ale moc se u nás nevaří, neb ke stolu je nás 7 a kromě mně a mojí choti to nikdo nežere. no a to už musí být hodně velká mlsná, aby se někdo namáhal vařit dvě polívky.
Co nejde urvat silou, jde ještě větší silou. Co upadne, to tam nepatří......

Uživatelský avatar
Grozo
Příspěvky: 792
Registrován: sob bře 28, 2009 11:04 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat
Kontaktovat uživatele:

Re: CO DNES NA OBED ?

#37 Nový příspěvek od Grozo »

ááj dneskaj sem se napral že se možu jít kutálet....

Mamka uvařila nudlovou polévku....

Vytáhli jsme špek, bryndzu, šporcle a zakys. smetanu a udělali jsme si něco jako halušky....
Výrobní postup na vše:
Tip #1 - Have a plan.
Tip #2 - Have a back-up plan.
Tip #3 - Establish clear communications.
Tip #4 - Choose your partners carefully.
Tip #5 - Expect the unexpected.
Tip #6 - Shit happens.
Tip #7 - Remember, shit happens.

trk-frk michal
Příspěvky: 181
Registrován: ned lis 23, 2008 8:22 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: CO DNES NA OBED ?

#38 Nový příspěvek od trk-frk michal »

Dneska naše mladá upekla pizzu. Česnekovou, sýrovou a s feferonkama..................................mňam. ;-) ;-) ;-)
Co nejde urvat silou, jde ještě větší silou. Co upadne, to tam nepatří......

sekalsemmalo
Příspěvky: 4462
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: CO DNES NA OBED ?

#39 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

mame tady na chaloupce navstevu a ted bastime vybornej polarkacovej pohar,spise talir a jelikoz jsme traktoriste sberaci lesnich plodu,tak se zaslo vedle do mrazaku pro pytel malin a pytel boruvek,to se pomixovalo a nazdobilo.doufam,ze za chvili bude druhe kolo.vsichni se oblizujem.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

sekalsemmalo
Příspěvky: 4462
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: CO DNES NA OBED ?

#40 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

ne ze to nekde vyzvanite,ale dneska byla prvni smazenice v tomhle roce.z ruzovek,modraku a kozaku.a mozna par smaz.hlav bude.tak psssst.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6099
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: CO DNES NA OBED ?

#41 Nový příspěvek od ola »

sekalsemmalo píše:ne ze to nekde vyzvanite,ale dneska byla prvni smazenice v tomhle roce.z ruzovek,modraku a kozaku.a mozna par smaz.hlav bude.tak psssst.
Ahoj a když sa nedožiješ rána,tak už to možem vykecať?
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Uživatelský avatar
zetkamz
Příspěvky: 555
Registrován: stř črc 04, 2007 9:33 am
Bydliště: Uh.Hradiště

Re: CO DNES NA OBED ?

#42 Nový příspěvek od zetkamz »

Tak sem sa právě vrátíl z hradu,ale né z toho s velikým Há,ale od nás z lokality po vyhořelém a vyrabovaném hradu rodu Šarovců a bude na oběd omáčka - babky,holubi,i bedle a samo i nějaké ty smrkové hřiby....
Host do domu - čagan do ruky

sekalsemmalo
Příspěvky: 4462
Registrován: stř říj 22, 2008 6:54 pm
Bydliště: cyklostezka

Re: CO DNES NA OBED ?

#43 Nový příspěvek od sekalsemmalo »

a my jsme meli vybornou polivku sedlejku,kyselo,kulajdu nebo jak se tomu rika(teda my delame bez kopru) s modrakama a ty tomu dodaj takovou fantastickou zlutou barvu a lahodnou chut. a pak nam zbyly rohliky,tak jsme meli houbovo klobasovou nadivku.jo a mame prvni pytlik hub na zamrazeni.vcera jsem byl a dneska tata.neni toho moc,jen tak pro relax a radost,ale takle brzo jsme na houby nikdy nechodili.jizni svahy,jinde nenachazime.
sekalsemmalo-ten,co ho zasáhl za bouřky blesk ve dřezu na nádobí

Uživatelský avatar
zetkamz
Příspěvky: 555
Registrován: stř črc 04, 2007 9:33 am
Bydliště: Uh.Hradiště

Re: CO DNES NA OBED ?

#44 Nový příspěvek od zetkamz »

No - právě to jsem chtěl říct,že bylo na netu,že je to všechno o 3-4týdny urychlené.Odpovídá to i temu,co člověk najde - začínají hřiby a jsou bedle i suchohřiby.Ale jinak tu málo prší,tak je toho/ zatím / poskrovnu.
První letošní hříbek....
DSC07694.JPG
Host do domu - čagan do ruky

trk-frk michal
Příspěvky: 181
Registrován: ned lis 23, 2008 8:22 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: CO DNES NA OBED ?

#45 Nový příspěvek od trk-frk michal »

Dneska k večeři budou buchty. Ale ne tekový nějaký obyčejný :tyty: Pěkně nesladký kynutý těsto, plněný salámem a posypaný strouhanou uzenou cihlou. :potlesk:
Co nejde urvat silou, jde ještě větší silou. Co upadne, to tam nepatří......

Zamčeno

Zpět na „Putyka“