CO JSTE DNESKA DĚLALI III

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Pavel
Příspěvky: 8352
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19651 Nový příspěvek od Pavel »

Pavel píše: ned led 21, 2024 12:24 pm Vcera školení v Doksech na profesní a pak se šlo na ples co sem poradali
Mnely na plese i pravém skot v sukni co se jinam prizenil

Pavel
Příspěvky: 8352
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19652 Nový příspěvek od Pavel »

Teď koukám na pořad co naše babičky umnely dávají o cukru a je tam cukrovar Dobrovice na záběrech poznávám lidí co byly odnas

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13949
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19653 Nový příspěvek od Čárls »

Taky na tenhle pořad koukám každou neděli doost poučný 8)
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

glock69
Příspěvky: 111
Registrován: ned zář 27, 2015 7:26 pm
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19654 Nový příspěvek od glock69 »

Poučné jak kdy. Taky byl díl od nás z dědiny , paní, co její manžel zdědil u nás barák, byla největší znalkyne tradic. Nebo to spíš bylo, jak zaujmout a lépe pronajmout chalupu....

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13949
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19655 Nový příspěvek od Čárls »

Mě spíš tak zajímají recepty a ostatní třeba řemesla co pomalu mizí atd a pokud to někdo ukazuje co a jak se vyrábí je to pro mně přínos Nic jiného a něco jako přijeďte se podívat na něco je pro mně ano je to tam a tam případně až bude cesta okolo tak se stavím podívám Nic víc nic míň
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

fikejz
Příspěvky: 6977
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19656 Nový příspěvek od fikejz »

Tak dnes jsme vyvezli mrňousky na ty lyže. Malá školačka už jezdí sama jen je potřeba na ni dohlížet a samozřejmě hlídat hlavně na sedačkové lanovce. Zato s Cipískem to stálo za to. Lyžařskou školičku prudce odmítnul, takže nezbývalo než s ním jezdit na šňůře. Za malou chvilku si sice vzpomenul co a jak, ale protože byli příliš natěšený, tak mu včera trvalo usnout, ani cestou autem na sjezdovku toho moc nenaspal a následně byl brzo unavený a pak už mu to tak nešlo.
Počasí bylo úplně luxusní. Od obzoru k obzoru azurovo, jasno, sluníčko se snažilo co mu síly stačily, jen trochu foukalo od severovýchodu, ale teplota byla -1°C, takže paráda. Suprově jsme si to užili. Mrňousci by po krátkém odpočinku mohli znova, já jsem po krátkém odpočinku zjistil že mám problém slézt po schodech do kotelny jak mě bolí stehna :vysmech: S hrůzou očekávám zítřejší ráno.
Obrázek Obrázek
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Tomas6
Příspěvky: 5788
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19657 Nový příspěvek od Tomas6 »

Já to dneska částečně flákal. Dopoledne u nás byla taková kosa že s pilou se jít nedalo, tak jsem namontoval, zapojil a nastavil tři servopohony na ventily na radiátory, pak jsme se synem chvíli jezdili relíčka na počítači, po obědě jsem se snažil od krav vyhrnout hnůj, první problém tam bylo dojet, takovou ledovci tam nepamatuju, došlo i na řetězy na bobíka. Přitom je to téměř po rovině, traktor tam dojel v pohodě, ale bobek ne. No nakonec se povedlo, tak jsme s tátou ještě vyrazili řezat. Tak padly asi 3 habry a jeden menší dub. Nic moc se nestihlo. Je to ve svahu, částečně doryté od sviní a hlavně teď zmrzlé. Chodit po tom a tahat haluzí, no kalvárie...takže nohy mne bolí úplně stejně jako Fikejze.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21627
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19658 Nový příspěvek od ota »

Dnes uspěšná návštěva FU. Přišel jsem a asi 6 lidí předemnou. Vlezl jsem dovnitř a paní začala zpracovávat daň z nemovitosti které jsem zdědil. No dali jsme to dohromady. Pohovořili jsme s koleguní a dalšíma zákazníkama co přišli k kolegini. Bo já tam seděl a vedle 3 zákazníci vystřídali. :red: U mě to chvíli trvalo. Na a ti vedle jsem zjistil u 2 že se známe. A neviděli jsme se asi 30 let. Tak jsme všichni dohromady pohovořili. Už vím, na koho vždycky ti čekající lidi na chodbě nadávají! :D Dneska jsem se ke zdržovatelům zařadil v plné míře. Ale vlastně jsem nezdržoval, paní u stolu pracovala o 106. Povídám ji ježiši jaké támhle máte hned venku u okna velké borovicové šišky! :smich: A ona cože jaké šišky? No támhle na té borovici. Ona jen tak jukla od počítače a hm, tak toho jsem si nikdy nevšimla a ani nevím, že tam rostou borovice! :vztek: Pak jsem vylezl uspěšně z kanceláře a na chodbě kámoška z dávných let! Snad 20 let jsme spolu nehovořili! No asi bych tam kecal ještě teď. Ale asi 6 lidí odešlo z hotovým přiznáním a kámoška šla na řadu!
Není nad to dobře si pohovořit se známejma, které člověk dlouho nepotkal! 8)

Uživatelský avatar
bourač
Příspěvky: 8775
Registrován: úte úno 28, 2012 2:00 am
Bydliště: Mácháč.

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19659 Nový příspěvek od bourač »

jj po silnici číslo 125 se snažím jet rychle, nekoukat napravo nalevo. Rychle pryč nebo zas nic neudělám. :D
Něco nejde? Je třeba tvrdit: "mě to nejde"
Vždy se najde někdo kdo to dokáže.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20611
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19660 Nový příspěvek od vitex »

Dnes jsem vezl vnučku do školy,jel nakoupit,nachystat na zátop a začal vařit pro všechny.Mezitím vyprat,pověsit prádlo.Umýt nádobí a ve 14:00 jsem padl za vlast.Nyní si vážím práci ženskejch,které toto zvládnou po pracovní době.Ani nevíte jak se těším do práce a poté do dílny dělat si to svoje. :pistol:

Pavel
Příspěvky: 8352
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19661 Nový příspěvek od Pavel »

Dneska byl trakturek kiot pomáhat vytáhnout tureckého traktoru hattat zdárně sy vedl v terenu

fikejz
Příspěvky: 6977
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19662 Nový příspěvek od fikejz »

Byl jsem v autoškole na školení, kvůlivá profesáku. Ještě že mě ta kulatá lopata neživí!!!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21627
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19663 Nový příspěvek od ota »

Dneska takovej ,,důchodcovskej den". Ráno jsem si přispal. Poté snídaně a do dílny. Šťourat se ve svejch věcech. Není práce. Co se dá dělat. Dělám pro mě. Až do večera. Volal mi starší syn a já mu povídám ,,přijde mi to, jako bych byl v důchodu". Smál se no však prej mám ještě 9 roků čas! No ale já bych šel hned! Ten den takhle uplně letí!
Trocha frézování, trocha soustružení. No rejpu se v tom a vymýšlím za pochodu. Tak to snad zvlédnu dotahnout. Práce v nedohlednu. Jak pro mateřskou firmu, tak i ta druhá firma co pro ně dělám je na tom taky bídně.
No čumkarta nějaká.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

hobr
Příspěvky: 4057
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19664 Nový příspěvek od hobr »

Dopoledne jsme s vnukem "mastili" karty. Nechodí do školky, protože kašle. Tak se bavíme, jak se dá... :nakladacek:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20611
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: CO JSTE DNESKA DĚLALI III

#19665 Nový příspěvek od vitex »

Ráno jsem obsloužil bábinku a navezl plnou kotelnu dřeva.Až usnula,ostříhal jsem odplozené výhony malin a ostružin,ručně naštěpkoval a uskladnil na zátop v příštím roce.Uvařil oběd a čekám na mlaďochy až příjdou z práce,ze školy a ze školky.Zatím si na půl hoďky zdřímnu.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“