hudebni skupiny

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
hobr
Příspěvky: 3916
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: hudebni skupiny

#1681 Nový příspěvek od hobr »

Jsem "měkota". Poslouchám rádio Beat, nebo Hey. "Zamrzl" jsem na Led Zeppelin, D.Purple, Pink Floyd, Jethro Tull, ACDC, Queen a další.
Prostě klasika. 8)
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9111
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: hudebni skupiny

#1682 Nový příspěvek od Sniper »

Tomas6 píše: ned úno 19, 2023 10:33 am si pustím hitrádio Zlín, kde je aspoň Monča Michálková.
No Monča je super 8) Ještě jsem měl rád ty ranní kecy Číka, než kolaboroval s TV Hovna.
Já už rádio jako takové neposlouchám, ale z mobilu Stream a BT repro na starém, dřevěném rádiu.
A nebo valím Spotify. Dokonce i v autě, protože i když jedu napříč Moravou, ty sračky mě už nebaví poslouchat.
A nejlepší z Beatu je Pepa Lábus :smich:
Tvl, to musí být hrozný lenochod :smich:
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

ibanez5
Příspěvky: 1601
Registrován: sob kvě 31, 2014 8:34 am
Bydliště: Kousek od 3nce

Re: hudebni skupiny

#1683 Nový příspěvek od ibanez5 »

Hobre to jsi moje krevní skupina 8) A taky poslouchám Beat, hlavně v práci a v dílně. No a někdy i Oldies rádio přes net. Jo klasika je klasika ;-)
„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."

Pavel
Příspěvky: 8301
Registrován: sob črc 07, 2007 12:56 pm
Bydliště: dobrovice u mb

Re: hudebni skupiny

#1684 Nový příspěvek od Pavel »

tak sem naladil to co radil otas a dobry jeste sem pustil radio metal heart taky de poslouchat

Tomas6
Příspěvky: 5476
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: hudebni skupiny

#1685 Nový příspěvek od Tomas6 »

Sniper: No Zdenál byl supr. Hlavně hrál pořádnou muziku. Celkem mi sedl i Vašek Řepa. To jeho dobré ráno rockový národe, to mi chybí. Chybí mi muzika kterou hráli. Občas jedu YouTube v autě, ale mám málo dat v tarifu, tak jen občas. To samo Spotify, opravdu jen když vím že mám ušetřeno dat. Jinak poslouchám ty blbé kecy a srajdy co hrajou na RR. Za ten rok a čtvrt co RM není mi nesedl jako moderátor ani jeden. Možná tak trochu Dráb. Má přehled o muzice, ale jako dramaturg nestojí za nic. Hrají jak pro holky. Vrchol v tvrdé muzice mají Disturbed a jejich Sound of Silence. A něco od Dymytry. A ostatní moderátoři? Hanba plut. Když jsem si už trochu navykl na Marothu, tak už nevysílá a ráno po deb..ním Krausovi je tam Dyk co mele z cesty a není mu rozumět.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9111
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: hudebni skupiny

#1686 Nový příspěvek od Sniper »

Úplně ti rozumím 8)
Mě zase zvedne ze židle, když jedu Zlínem, poslouchám "zlínské" rádio a dozvím se dopravní zpravodajství z Plzně :vztek:
Hlavně že ve znělce mají Moravské rádio.
Seru na ně, pro mě 89,6fm už nemá místo v paměti.
YouTube nepouštím, bere hodně dat, ale Spotify jedu pořád, nebo Stream rádio čas rock, nebo hen ten Hey.
Když jsem ještě sedával u pc a měl Winamp, lovil jsem na něm rocková rádia z celého světa.
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21002
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: hudebni skupiny

#1687 Nový příspěvek od ota »

Dneska jsem naladil v dílně rock radio. Nechtělo se mi tahat sem noťas. Vcelku se to nechá poslouchat. Je to spíš ,,dechovka" ale už i Irony zahráli. Tak uvidím.

Tomas6
Příspěvky: 5476
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: hudebni skupiny

#1688 Nový příspěvek od Tomas6 »

Neuvidíš. Pusť si to zítra po ránu a bude ti šoufl. Zkus to poslouchat delší čas a můžeš předpovídat co a kdy budou hrát za dechovku. Já bych klidně napálil nějaké cd do práce a poslouchal to. Jenže kolega má v autě naladěno evropu 2, to vypovídá o vkusu, tak kdybych mu tam pustil něco z veselé muziky, jak píše Ota, tak bych tam asi zůstal sám. Tak to RR a jejich repertoár je pro něj snesitelný.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

pavel sk
Příspěvky: 12917
Registrován: sob lis 15, 2014 10:58 pm
Bydliště: Laz

Re: hudebni skupiny

#1689 Nový příspěvek od pavel sk »

Ja rano pridem do roboty a ako prve co pocuvam je ront motora T-912 :D Potom v dielni radio Expres pripadne Regina Banska Bystrica. Hlavne nepustaju tu istu pesnicku 5x cez den ako Europa 2. To radio sa neda pocuvat. Viac tam melu a casto ani nevedia o com a tie buchaniny co medzi tym pustaju tiez hočo.

J.A.Y.
Příspěvky: 2016
Registrován: čtv pro 25, 2008 10:24 pm
Bydliště: Okr. Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: hudebni skupiny

#1690 Nový příspěvek od J.A.Y. »

Sniper píše: ned úno 19, 2023 11:53 am A nejlepší z Beatu je Pepa Lábus :smich:
Tvl, to musí být hrozný lenochod :smich:
Jednou jsem ho potkal u nas v garazi na pivu. Byl na festaku a potrebovali se asi predvozrat :smich: jako lenochod mne uplne nepripadal, ale ja ho v radiu rozhodne poslouchat nemusim...

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9111
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: hudebni skupiny

#1691 Nový příspěvek od Sniper »

pavel sk píše: ned úno 19, 2023 5:53 pm Ja rano pridem do roboty a ako prve co pocuvam je ront motora T-912 :D
Dobře ty :D
Já, když jsem téměř rok dělal v bývalém VVP Javorina poblíž obce L'ubica, severně od Popradu, tak měli v rádiu takovou soutěž, která jede dodnes, že něco jako Fero z Popradu.
Ta soutěž spočívala v tom, že lidi v odvysílané zahraniční písničce slyšeli nějaké československé slovní spojení, no a do toho rádia volali, co to vlastně slyšeli. Celkem mě to bavilo, i když to nebylo rockové rádio :-/
Obecně se mi více líbí moderování sk rádií, přijde mi to takové více v pohodě a lepší druh humoru, ať už je to rádio Jemné, Europa 2 a plno sk rádií, které poslouchám při práci okolo hranic.
Mám to vše jako kulisu, na baráku pak žhavím Spotify a Bose soundlink mini a doma na okolo baráku jsem šel do JBL party box 310 a to je už paráda.

Obrázek
Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

Tomas6
Příspěvky: 5476
Registrován: pon dub 09, 2012 8:23 pm
Bydliště: Slušovicko

Re: hudebni skupiny

#1692 Nový příspěvek od Tomas6 »

No já si chci (časem až budu mít peníze nazbyt) koupit domů nějaký av receiver, který bude umět i internetové rádia a spotify. Chtěl jsem si i koupit nějaké internetové rádio do práce. Ale zajedno něco co bude trochu hrát a bude mít trochu výkon ať to ozvučí dílnu tak to bude stát raketu a zadruhé stejně bych asi v práci tu veselou muziku moc pouštět nemohl.
Můj 7045 horal (pokladnička)viewtopic.php?f=36&t=118233

Irčan
Příspěvky: 2452
Registrován: stř zář 28, 2011 8:55 pm
Bydliště: Boskovice

Re: hudebni skupiny

#1693 Nový příspěvek od Irčan »

Ceterum autem censeo EU esse delendam.
„Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.“ — Benjamin Franklin

Uživatelský avatar
Sniper
Příspěvky: 9111
Registrován: úte dub 12, 2011 9:27 pm
Bydliště: Oderské vrchy

Re: hudebni skupiny

#1694 Nový příspěvek od Sniper »

A co tahle.... "kapela" ;-)

Země voní, jede po ní pětadvacet bujných koní. Na Zetoru traktorista, oko bystré, ruka jistá.

TATRA NEZNÁ BRATRA

hobr
Příspěvky: 3916
Registrován: pát říj 11, 2013 5:52 pm
Bydliště: jižně od Brna

Re: hudebni skupiny

#1695 Nový příspěvek od hobr »

Perfektní! :potlesk:
Moje oblíbená "holčina" Tina S:
https://www.youtube.com/watch?v=o6rBK0BqL2w
Má těch videí více. Sqělá! :pohar:
"Pokud nám vládnou špatní lidé, nemůžeme čekat lepší časy..."

Odpovědět

Zpět na „Putyka“