Zdravotní problémy a jejich následky

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1186 Nový příspěvek od Britt »

Dane, já jsem včera viděl něco docela jinšího a dneska se po té jízdě nemůžu ani hnout. :smich: :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
DanculSK
Příspěvky: 15140
Registrován: čtv pro 29, 2011 4:10 pm
Bydliště: ješková Ves

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1187 Nový příspěvek od DanculSK »

,,, no lenže ja som ju začal vláčiť do auta skoro sám...
od radosti
.....AJ MUŽI MAJÚ SVOJE DNI....

Kratky navod ako sem nahrať fotky
https://youtu.be/I5ymR1-wi70

Uživatelský avatar
Čárls
Příspěvky: 13962
Registrován: sob kvě 28, 2016 1:22 pm
Bydliště: Dvůr Králové n/L

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1188 Nový příspěvek od Čárls »

No a to je ono naučit se přemýšlet i když máš radost jak malej kluk Já se to naučil stačilo jedno se prudce ohnout pro Eddyho a bylo 14 dni na práškách
pak ještě jednou a řek sem si že to je špatně a začal u všeho přemýšlet co a jak a zda si neříc o pomoc .
Kdo nic nedělá nic nezkazí pokusy sou cesta k úspěchu
Sem chodím rád a často http://prehrada-les-kralovstvi.cz/

Uživatelský avatar
drtikol
Příspěvky: 1463
Registrován: úte zář 25, 2007 1:25 pm
Bydliště: Františkovy Lázně

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1189 Nový příspěvek od drtikol »

Ahoj, tak jdu do toho vámi vychvalovaného lehátka taky, ale bourač asi dvě na půjčení nemá, tak ho koupím nové, manželka se mi nějak po 43 letech co ji znám rozpadá a už mě nebaví se koukat, jak prožívá každej schod .

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1190 Nový příspěvek od Britt »

Pozor na jednu věc, kterou jsem se dozvěděl od neurologa. Kdo má silnou Artrozu v kyčlích nebo umělé klouby, neměl by to používat z toho důvodu, že si může vysadit klouby z jamek.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14610
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1191 Nový příspěvek od DYK »

To je pravda!!! Měl by se vyhnout i Dornově metodě masáži, nebo alespoň říci, že má umělý kloub. Volej!!!
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
kenybz
Příspěvky: 15218
Registrován: úte lis 11, 2008 11:16 am
Bydliště: kůsek od Uh. Brodu
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1192 Nový příspěvek od kenybz »

dane všímal sis jak jsem rozvážně manipulovl a ten diferák byl nejtěžší pěkně na vozíku s ním do rohu aby jsme ho mohli oba zvednout bez ohýbání

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1193 Nový příspěvek od Britt »

Jedu si nechat dobrovolně zvalchovat hřbet od fyzioterapeutičky, tak snad to ve zdraví přežiju. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20611
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1194 Nový příspěvek od vitex »

Se na to vykašli.Přijeď ke mě,dvakrát Tě přejedu bagříkem a budeš mít klid.Nebo si terapii domluv s Otou-máš to blíž.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1195 Nový příspěvek od Britt »

Víťo, bylo to super. Dokonce jsem tam usnul, když mě obložila těma nahřívacíma pytlíkama a za týden jdu zase.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
DYK
Příspěvky: 14610
Registrován: čtv črc 12, 2007 1:33 pm
Bydliště: kósek od Brna

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1196 Nový příspěvek od DYK »

Tos jí mohl oplatit!!
práce patří strojům ˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1197 Nový příspěvek od Britt »

Nemohl. Kdyby jí to oplácel každý, měla by tam větší frmol než holky v Perlovce. :smich: :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
vitex
Příspěvky: 20611
Registrován: ned srp 28, 2011 8:01 pm
Bydliště: Kuřim

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1198 Nový příspěvek od vitex »

Při odběrech krve vždy vyhrožuji sestřičkám,že jim to oplatím.Nevím proč se u toho řehtají a nemají zájem.Jo a ještě mě tahají za kšandy.Když jim to chci vrátit,tak si drží kozy.Nevím zda kvůli gravitaci,nebo se stydí. :-/

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21641
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1199 Nový příspěvek od ota »

Jardo já když už nevím třeba co s nataženým svalem, nebo podobné neduhy, manželka zavolá její spolužačce ta má soukromou fyzioterapeutickou ordinaci. Ze známosti mě někam strčí kde má ,,rezervní" okýnko. Ona má strašně plnej kalednář a to říkala, že už tam je pořát. Jdu podle toho jak ona to vidí třeba 5x nebo jsem byl i 10x. Když jsem dělal na ohraňováku, bolely mě pazoury jako prase. Natažený upony. Před dovolenou jsem chodil k ní. Ona má různý cviky a musí se u toho správně dýchat. Vždycky mě naučí cviky a já je po čase stejně nedělám. A když tam zase dojdu, tak říká, cvičíte? No necvičím. Občas mě namasíruje a to je druhej den jak když máš polovičku váhy! 8) Má taky různý mašinky a ty mi používá a říká, že to přjde až dýlejc od té elektriky. Že to není druhej den. Vždycky říká, posaďte se já si vás prohlídnu. A rukama sem tam tuhle zmáčkne, tady zatlačí, zatahá za ruce, kývá nohama a pak řekne jak na tom jsem. A zaměří se na ty místa. Jo jo po té kůře třeba 5x sezení je to kurva znát. Ty upony mě pak přešly. No a teď jsou upony v cajku, bo na tom ohraňováku už nedělám.
Jé Víťo o té krvi. V bývalé firmě byl nějaký certifikát a tam se muselo každej rok na odběry a vyšetření. To aby pak někdo nechtěl nárok nemoc z povolání. No a byli tam asi 4 kluci co to nesnášejí. Po začátku se jezdilo do Bioregeny tam přímo na odběry. Pak jezdili z té Bioregeny do firmy a nabírali tam. No to se ví, sestřičky šikovný mladý a ty uměly nabírat krev že to ani nepoznal. No a nejdřív si vzaly ty 4 klučiky. Snad dva se pokaždý skáceli hned jak vstali ze židle. :vysmech: Další dva museli pak bejt pod dozorem, aby se neskáceli taky. Pak sestřičky šli na kus řeči s kafíčkem. No bylo to tenkrát. Byla sranda, vyprávěli nám zážitky co měly.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: Zdravotní problémy a jejich následky

#1200 Nový příspěvek od Britt »

No, ona si mě také nejprve omakala, pokřižovala se a začala po mě šmejdit rukama a jen jsem cítil, jak to ve mě lupe. Ptala se mě, jestli se má unavovat vysvětlováním cviků a oba jsme se shodli na tom, že je to marná snaha, leda že by nade mnou stála jako dráb, s devítiocasou kočkou v ruce.
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“