Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
murár
Příspěvky: 2969
Registrován: ned úno 22, 2009 7:04 pm
Bydliště: Zlaté okr. Bardejov

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1096 Nový příspěvek od murár »

Začína dovolenková sezóna a niektorí pôjdu vlastnými autami tak bacha na čelné okno čo na ňom máte zavesene alebo prilepené.
https://www.autotrendy.sk/2024/06/07/te ... -zakazany/

mastnacek
Příspěvky: 7975
Registrován: pát lis 25, 2011 11:12 am
Bydliště: Broumov

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1097 Nový příspěvek od mastnacek »

Ty kraavo vyjet v boskovicich od lidlu nebo od nemocnice to je na pul dne. Kokoti nikoho z tech pojebancu ubelakovaneeech nenapadne cloveka pustit. To v Nachode si clovek pocka taky ale rozhodne ne tak dlouho. Az kdyz jsem najel cumakem dost daleko, tak me pustil motorkar! Asi byl z cech.

boleslav
Příspěvky: 137
Registrován: úte led 30, 2024 6:04 pm
Bydliště: HOŘICE

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1098 Nový příspěvek od boleslav »

Taky mám někdy takový zkušenosti to v Jaroměři tam všechno na Polsko jezdí ještě přes město od HK a u Lídlu je takovej menší kruhák tak kamion musí jet krokem ,aby se tam vešel a už jsou kolony a nemáš šanci nikdo tě nepustí ba naopak troubí místo toho ,aby dal nohu z plynu a na parkovišti u Kauflandu to samí dávat přednost z prava to musíš dávat pozor lidi na to zapomínaj.

chobotek
Příspěvky: 11242
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1099 Nový příspěvek od chobotek »

Tuhle novinky.cz píší:
„Příjemnou změnou je zrušení povinnosti vozit s sebou kartu jako důkaz o sjednání povinného ručení. Od října už ji řidiči na území Česka nebudou muset mít fyzicky u sebe. Policie totiž získá možnost ověřovat platnost pojištění přímo v online evidenci pojištěných vozidel,“ upřesnil Thienel.

V praxi (stalo se včera) to funguje tak, že pravidelně placená pojistka je v databázi označená jako zrušená roku 2021. Nezbylo než poděkovat PČR za vstřícný přístup :) S tou online evidencí, to jistě myslí dobře, ale dopadlo to jako vždycky.
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Sadra17
Příspěvky: 6275
Registrován: ned led 01, 2012 11:59 pm
Bydliště: Netolice

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1100 Nový příspěvek od Sadra17 »

Shodou náhod jsem měl kontrolu ve středu a chtěli jenom občanku :shock: všechno už si vylustrovali 8)
malej traktorista v malým traktoru

other-side II
Příspěvky: 1660
Registrován: sob zář 03, 2022 9:15 pm
Bydliště: Perštejn

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1101 Nový příspěvek od other-side II »

že nemusím mít zelenou kartu jsem na ně zkoušel už za kovidu a vůbec, nejdřív mě to stálo stovku, pač jsem ji v autě neměl, pak mi pčr poradil, co třeba v mailu, to jsem ji našel, ale už jsem musel poplatek za radu zaplatit, takže následné kontroly jsem to lovil v mailu v mobilu, jenže ten už nemám, proběhl downgrade na android a tam maily nemám, tak jsem ty papíry vytiskl a dal do auta

jsem rád, že jsem se dožil aj této digitalizace, už jsem ani nedoufal

teď ještě dožít se online volebního hlasování, protože volit klasicky nestíhám, přitom v mobilu a digitálu je kde co, ale volby prostě ne, sto let za opicema, nenaděláš nic
Kéž jsou všechny bytosti šťastny.

fikejz
Příspěvky: 6978
Registrován: čtv dub 28, 2011 10:33 am
Bydliště: Malé Svatoňovice

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1102 Nový příspěvek od fikejz »

Až budou ty volby online a ty nebudeš spokojený tak si hlavně nestěžuj :pohlavek:
A vůbec tady jsi OT!
Za pravdu je různá sazba – jednou pomník, jindy vazba. Kdo ji řekne dřív než včas, tomu pravda zlomí vaz. (KHB)
Je naivní očekávat dnes od médií pravdu a relevantní informace. Kdo má potřebu věřit, má jít do kostela, a ne poslouchat televizi.

chobotek
Příspěvky: 11242
Registrován: ned lis 07, 2010 3:50 pm
Bydliště: Hohenelbe

Re: Ako jazdíte? Akí ste šoféri?

#1103 Nový příspěvek od chobotek »

Sadra17, ano také chtěli jenom občanku, jenže lustrace ukázala povinné ručení vedené jako ukončené, takže jsem si dovolil se podělit o zkušenost, jak to také může "fungovat".
Všechno, co se může pokazit... nás poučí.
Copak si myslíte, že pánem výroby je ředitel? I toto, pánem výroby je poptávka.

Odpovědět

Zpět na „Putyka“