Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bawor
Příspěvky: 1358
Registrován: ned bře 15, 2009 2:14 am
Bydliště: Strakonice

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#16 Nový příspěvek od bawor »

Vladimír Šimo píše:V tomhle problému nejede jen kancelář pojistitelů ale primárně ti pojistitelé. ČKP jen dává dohromady data zaslaná od pojišťoven, které "povinné ručení" smluvně sjednávají.
Dřív byl úředník a papír a šlo to. Dneska jsou dva až tři úředníci kteří se navzájem nebaví, k nim příslušný počet papírů a navíc fenomén doby počítač. A všichni pracují v jiný firmě.
Určitě by bylo potřeba zjistit použitelný a nenapadnutelný výklad toho ne/provozovaného vozidla ať je v tom jasno. Zatím je jasný jen jedno - že v tom jasno nemá nikdo, snad jen odkupci pohledávek aby sedřeli, ať už pravýho nebo smyšlenýho, dlužníka z kůže.
Mirek

Použitelný výklad mám na základě něho mě první výzvu uznali bez problému, jak jsem dneska zjistil problém je u nich čestná prohlášení jsem napsal na výzvu kterou mě poslali je tam na to kolonka (jiná zdělení) bohužel oni tyto dokumenty nečtou a do protokolu uvádí že jsem jim nic neposlal

Vladimír Šimo
Příspěvky: 3009
Registrován: ned led 20, 2008 5:07 pm
Bydliště: Podžalí

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#17 Nový příspěvek od Vladimír Šimo »

bawor: Kam jsi to psal? Nějaký elektronický formulář nebo formulář co sis vytisknul ze stránek ČKP nebo formulář z pojišťovny? Jak je vidět ono je to i o lidech. Nechci se nijak ČKP zastávat ale kde se schraňuje takový množství měnících se dat, tam nějakej bordel bejt z principu musí. Na koho to padne .- smolík.
Mirek

Uživatelský avatar
bawor
Příspěvky: 1358
Registrován: ned bře 15, 2009 2:14 am
Bydliště: Strakonice

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#18 Nový příspěvek od bawor »

Vladimír Šimo píše:bawor: Kam jsi to psal? Nějaký elektronický formulář nebo formulář co sis vytisknul ze stránek ČKP nebo formulář z pojišťovny? Jak je vidět ono je to i o lidech. Nechci se nijak ČKP zastávat ale kde se schraňuje takový množství měnících se dat, tam nějakej bordel bejt z principu musí. Na koho to padne .- smolík.
Mirek
psal jsem to do té výzvy co přišla doporučeně poštou je to dvou stránkový formulář a ten jsem normálně poslal spátky je na to i obálka, ale jak píšeš je to o lidech jak se ktomu postavý. Ktomu že jsi to vůbec nepřečetli jsem se dopracoval až dneska přes zaměstnance na infolince který aspoň chápal o co jde, zato ta slepice co to vzala včera netušila která bije a akorát tvrdila že musím mít pojištěno :vztek:

tady je to čestné prohlášení

Čestné prohlášení


Prohlašuji, že v uvedené době ( 19.01.2009-02.02.2009) vozidlo nebylo provozováno ani parkováno na pozemních komunikacích a nebylo tedy nutno platit pojištění dle zákona 168/1999. Vozidlo bylo umístěno mimo prostory uvedené v §1 ods.2 uvedeného zákona.
Vozidlo bylo v době 19.01.2009-02.02.2009 parkováno na mém pozemku u mého domu a bylo nepojízdné. Vozidlo mělo zadřený motor na klice.

Uživatelský avatar
smetana
Příspěvky: 6426
Registrován: stř črc 04, 2007 11:02 pm
Bydliště: Příbramsko

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#19 Nový příspěvek od smetana »

a je také zajímavé že skoro většině lidí to oošlou že se jedná o první měsíce v roce leden unor či březen
Jezdím tak rychle ,jak můj anděl strážnej lítá

http://www.brdy.org/
http://www.ohrazenice.eu/
http://yanmar.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
bawor
Příspěvky: 1358
Registrován: ned bře 15, 2009 2:14 am
Bydliště: Strakonice

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#20 Nový příspěvek od bawor »

U mě víceméně náhoda to auto jsem vtu dobu koupil od nášeho zákazníka, protože mu nákej dobrák nalil do motoru litr vody ta v zimě zmrzla a ky kristalky ucpali sací koš ol.čerpadla no a motor se kous :smich:
Těch aut jsem měl před rokem 09 nepojištěnejch celkem dost a už tehdy platil tenhle zákon o povinném ručení a stý doby mám i to čestné prohlášení, ona ČKP ze začátku kontrolovala i pojisky před rokem 09 ale vtom byl bordel a asi šlápli někomu na kuří oko tak jim to uzákonili od 1.1. 2009

Uživatelský avatar
smetana
Příspěvky: 6426
Registrován: stř črc 04, 2007 11:02 pm
Bydliště: Příbramsko

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#21 Nový příspěvek od smetana »

Jezdím tak rychle ,jak můj anděl strážnej lítá

http://www.brdy.org/
http://www.ohrazenice.eu/
http://yanmar.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
Školník
Příspěvky: 304
Registrován: úte úno 03, 2009 11:43 am
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#22 Nový příspěvek od Školník »

Cca před rokem jsem koupil v autobazaru autíčko do práce. Člověk v bazaru mě řekl, že mi auto nevydá bez povinného ručení. Dobře, pojistil jsem si auto na měsíc s tím, že si ho pak pojistím u mé pojišťovny. Do 14ti dní jsem měl auto pojištěné u mé pojišťovny, tím jsem to považoval za uzavřenou záležitost. OMYL!!! :shock: Cca za 3 měsíce mi přišla od Čkp pokuta 900kč, že auto nebylo pojištěné od-do blablabla........ Hned jsem tam volal, nadiktoval jsem operátorce číslo smlouvy a zelené karty. Operátorka mi řekla, že je vše v pořádku a ať se nezlobím. Po nějaké době mi přišla pokuta znovu, ale 1300kč. Znovu jsem tam volal, ale bylo mě jasně řečeno "zaplať" a bude vše v pořádku. Platit se mi samozřejmě nechtělo a tak jsem okopíroval vše co jsem měl doporučeně poslal. Žádná odpověď ale nepřišla. Před koncem roku mi přišla obálka od vymahačů dluhů. Už jsem dlužil teda 1800kč. Zavolal jsem tam a vše vysvětlil. Paní mi řekla ať ji pošlu vše co k tomu mám. Tímto děkuji vymahačům dluhů EOS KSI Praha. Ti jediní zjistili, že pán v autobazaru mi sice povinné ručení sjednal, ALE už ho neodeslal dál. Na konec vše dopadlo dobře, ale už jsem nevěděl kudy dál. Nicméně jsem veden na všech úřadech jako neplatič. :vztek:
Příroda je mocná čarodějka. "Co jeden živočišný druh vybuduje, to druhý zlikviduje".

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#23 Nový příspěvek od Terablick »

No i s tím se dá něco dělat, ale otázka je, jestli to stojí za to lítání... A pánovi bych pěkně poděkoval - nejlépe osobně..
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

reiben
Příspěvky: 23
Registrován: čtv pro 08, 2011 11:20 am
Bydliště: Soběslav

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#24 Nový příspěvek od reiben »

Dnešní zkušenost.... prodal jsem motorku Jawa 350 ke dni 24.12.2010. Já ji odhlásil na majitele motorka zůstala v polopřevodu (já ji odhlásil na něho on ji na sebe nepřihlásil) zrušil jsem povinné ručení. Dneska přišlo zaplatit 1800 kč od 1.1. 2011 do 30.3 2011(byla nepojištěna) pak zřejmě jí už na sebe pán přihlásil ovšem povinné ručení začal platit od 30.3. 2011... takže tři měsíce byla nepojištěna. Samozřejmě jsem tam volal byli velice arogantní. Říkal jsem.. na úřadě jsem to na základě kupní smlouvy odhlásil na majitele na pojišťovně jsem to na základě kupní smlouvy odhlásil na majitele a že to není můj problém. Naštěstí smlouva nestihla vyletět komínem tak jim pošlu kopii a nebejt to někde v Ostravě tak bych jim to řekl osobně proč otravují mně když mám všechno v pořádku...

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#25 Nový příspěvek od Terablick »

Měl by kdyžtak stačit opis TP z registru, nebo nějaké jiné potvrzení od nich, kdy jsi to odhlásil. Pojištění se týká jen a pouze majitele zapsaného v TP ;-).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
bawor
Příspěvky: 1358
Registrován: ned bře 15, 2009 2:14 am
Bydliště: Strakonice

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#26 Nový příspěvek od bawor »

reiben píše:Dnešní zkušenost.... prodal jsem motorku Jawa 350 ke dni 24.12.2010. Já ji odhlásil na majitele motorka zůstala v polopřevodu (já ji odhlásil na něho on ji na sebe nepřihlásil) zrušil jsem povinné ručení. Dneska přišlo zaplatit 1800 kč od 1.1. 2011 do 30.3 2011(byla nepojištěna) pak zřejmě jí už na sebe pán přihlásil ovšem povinné ručení začal platit od 30.3. 2011... takže tři měsíce byla nepojištěna. Samozřejmě jsem tam volal byli velice arogantní. Říkal jsem.. na úřadě jsem to na základě kupní smlouvy odhlásil na majitele na pojišťovně jsem to na základě kupní smlouvy odhlásil na majitele a že to není můj problém. Naštěstí smlouva nestihla vyletět komínem tak jim pošlu kopii a nebejt to někde v Ostravě tak bych jim to řekl osobně proč otravují mně když mám všechno v pořádku...
I v tej Ostravě je to jen P.O.Box takže přesná adresa žádná, sídlo mají v Praze tak se tam při nejbliší příležitosti zastavím, ale pochybuju že tam něco vyřídím. Jsou jako partizáni tel: je jen na info linku kde vý prt a adresa P.O. Box asi se páni právníci bojí že dostanou přes držku :kladivo:

Uživatelský avatar
smetana
Příspěvky: 6426
Registrován: stř črc 04, 2007 11:02 pm
Bydliště: Příbramsko

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#27 Nový příspěvek od smetana »

Dnes mi od těch lumpů došel dopis že s doložením mého prohlášení je vše v pořádku a zaniká nárok na vymáhání pohledávky 8) 8) 8) jazllove jedni
Jezdím tak rychle ,jak můj anděl strážnej lítá

http://www.brdy.org/
http://www.ohrazenice.eu/
http://yanmar.rajce.idnes.cz/

reiben
Příspěvky: 23
Registrován: čtv pro 08, 2011 11:20 am
Bydliště: Soběslav

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#28 Nový příspěvek od reiben »

Terablick píše:Měl by kdyžtak stačit opis TP z registru, nebo nějaké jiné potvrzení od nich, kdy jsi to odhlásil. Pojištění se týká jen a pouze majitele zapsaného v TP ;-).
Já jsem jí to řikal že jí tohle dodám že smlouvu nemám. A na Ckp tvrdila že to nestačí a pokud nemám kupní smlouvu budu to platit já.(Ona asi toho moc neví) Tak jsem volal na pojištovnu kde mám povinné ručení a ty řekli že to stačí... že jim to přepošlou. Naštěstí jsem našel tu smlouvu tak pro jistotu jim jí taky pošlu.

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#29 Nový příspěvek od Terablick »

Smlouvu zfalšuješ snáz než doklad od DI ;-). Podle mě je jedinej reálnej dokument právě od DI :)
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

reiben
Příspěvky: 23
Registrován: čtv pro 08, 2011 11:20 am
Bydliště: Soběslav

Re: Zkušenosti s Českou kanceláří pojistitelů

#30 Nový příspěvek od reiben »

To si taky myslim. Smlouvu napíšu na pana XY hodim kuří nohu... rod. čísla. se v tomhle státě nechají sehnat na netu...a je to..
Nakonec smlouvu mám tak jim jí pošlu, radši i ten výpis z Dopravního Inspektorátu. Snad bude klid

Odpovědět

Zpět na „Putyka“