CO DNES NA OBED II

"U zastřeleného kozla"

Moderátoři: rezis, Leo

Zpráva
Autor
bratrH
Příspěvky: 903
Registrován: úte pro 22, 2009 5:41 pm
Bydliště: Lužany

Re: CO DNES NA OBED II

#5416 Nový příspěvek od bratrH »

Já dnes kyselo,jež se mé hodné babičce mimořádně povedlo...

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21627
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO DNES NA OBED II

#5417 Nový příspěvek od ota »

To Cobrow koukám co to v kuchyní leží na ponku. A manželka že květák na zítra. Prej si nedáš obalovanej? Tak jsem si na Tebo vzpoměl! No a maso je k tomu kde? Že nebude maso, maximálně květáku kus jako mozeček. Hm tak nezbylo ze dneška to hovězí na pepři? Jo zbylo. Tak bych to mohl zítra dojíst? Asi mohl! Hurá masisko pojď, no pár malejch smaženejch květáků možna sním. Ty má moc rád pes. Ale jen maloučko, aby mu nebylo blbě.
Prostě já z vovoce najradši itrnice!

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO DNES NA OBED II

#5418 Nový příspěvek od Britt »

Oto, nejsi sám. Maso ničím nenahradíš. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
Cobrow
Příspěvky: 3511
Registrován: ned úno 13, 2011 8:50 pm
Bydliště: Brno

Re: CO DNES NA OBED II

#5419 Nový příspěvek od Cobrow »

To já možu oboje - masisko i zeleninku :ano:

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21627
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO DNES NA OBED II

#5420 Nový příspěvek od ota »

Před chvílí byl v telce film, tankový prapor. A tam ,,maminka" dostala pěknej řízek. Povídám jen tak, hele to je řízek pro maminku! A manželka prej tak já ti zejtra udělám řízek. No co už tak já ho sním! Mi budeme mít květák a ty řízek! 8)
Teď jsem přepnul telku a tam zase ,,což takhle dát si špenát"! To musím bejt potichu, aby si to manželka neposlechla a nechtěla mi udělat k obědu špenát! Jak známo mám z něj fobii když je přede mnou na talíři! :vysmech:

vašík
Příspěvky: 1879
Registrován: pon kvě 18, 2009 3:34 pm
Bydliště: u Jaroměře

Re: CO DNES NA OBED II

#5421 Nový příspěvek od vašík »

Oto taky husí trus nemusím 8) ale dostanu jen symbolicky na talíř a hodně masa.

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO DNES NA OBED II

#5422 Nový příspěvek od Britt »

Po 2.5 hodinách ,mám hotový základ na guláš. Teď se bude 8-10 hodin dusit a večer budu pokračovat.

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21627
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO DNES NA OBED II

#5423 Nový příspěvek od ota »

Jardo 12 hodin vařit, to bych měl hlad, že bych seděl u stolu jak chudák Trautenberk když ho opustila ta čeládka líná a donrvetr bych šmudlal chleba namaštěnej sádlem, hlady! :D

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO DNES NA OBED II

#5424 Nový příspěvek od Britt »

Já vám to říkám pořád a je to prd platný. Dobré jídlo se vaří dlouho. :smich: :smich:
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21627
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO DNES NA OBED II

#5425 Nový příspěvek od ota »

Ale prd! Manželka vstala teď jako já. Půjde v klidu připravovat oběd. Axis ji bude asistovat. A ve 12 bude jidlíčko jako fík! Dobronký. Sice má v plánu ten květák. Buďto já budu mít od včera to maso na pepři, uleželý od včera a nebo ten řízek. Už jsem o něm nemluvil ráno, tak uvidím. A byl by z masa co předevčírem dovezla švagrová. Po obědě mám jet pro maso na uzení. Syn to každej rok na vánoce udí. Jelikož jsou všichni mimo mě ještě v karanteně pojedu tam já. Zatím jsem tam nikdy nebyl u toho řezníka. Tak to bude premiéra. Prej se mnou nikdo nepojede, nemůžou. Tak asi nastavím navigaci či co. Zítra se bude asi udit. Syn začínal s pár kousky. A teď udí plnou nacpanou udírnu pro několik kámošů. Každej si nechá vyudit od něho. A pak se o to šábnou. Nevím, asi to bude mít dobrý. Rok od roku je toho čím dál víc.
Myslím si, že nezáleží na tom kdo jak dlouho co vaří, ale jak a z čeho to vaří. Až dneska sednu k obědu, bude to jako vždycky moc dobré a manželka to zmákne standartním způsobem. 8) Ten hrnek je asi dobrej, chtěl jsem ho taky koupit a manželka mě varovala. Jestli bude pod stromkem ten hrnec dostaneš s ním přez palici. Tak nevím, nekupoval jsem ho. :pohlavek:

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO DNES NA OBED II

#5426 Nový příspěvek od Britt »

Oto, maso na uzení sháním už měsíc a nic, jen samé onuce pro pražáky. :smich: Kdyby paní Otová zkusila ten hrnec, tak ti bude líbat cokliv si řekneš. Doktořice není žádná velká kuchta a vaří jen z nutnosti, ale tenhle vynález jí nějak přirostl k srdci a nedá na něj dopustit. Nechci chválit vlastní peří, ale ještě jsem neslyšel stížnost na ten hrnec. Nasype to tam, jde si po svém a uvaří se to samo. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21627
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO DNES NA OBED II

#5427 Nový příspěvek od ota »

Jardo za ten hrnec můžu já. Bo ji pořát ukazuju obrázky a čtu ji ty příspěvky. Víš jak oni to mají. Když to má jiná tak já just ne. A ty s ťím dostaneš po kebuly. Kdybych ten hrnec koupil jindy, tak s ním bude vařit. Ale k vánocům, narozkám to by byla nasraná. Vloni jsme se složili s klukama a koupili sušičku. A samo i něco jinýho. Ale taky koukala na sušičku, že k vánocům? A teď by bez ní nebyla. Jen kdyby den nešla, to by bylo lamentů. Jak s ťím dopravníkem na dřevo. Nejdrív jsem byl blázen, když jsem ho natlačil do dřevníku a příšťí rok na chvilku netočil motor u něj a už jsem byl zase blázen, kdo by to házel rukama, když na to máme dopravník, akorát já ho zrovna teď mám v bordelu! Víš je to přesně jak se to říká o ženský a melounu.
To maso má syn ze známosti. Je už naložený klasickým zpúsobem. Myslím že začínal s 8 kouskama a postupně to navyšuje. Schválně spočítám kolik jich bude strkat do udírny. Ale typuju k 50 určitě.
É ještě třeba pro Dana zítra si Dane jedu pro hruškovici, už je připravená, pohledal jsem demižony. ! Snad bude dobrá! 8)

zajíc
Příspěvky: 621
Registrován: pon bře 01, 2010 4:53 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: CO DNES NA OBED II

#5428 Nový příspěvek od zajíc »

Kluci copak hrnec. Já dal před dvěma lety manželce starej vyčištěnej hliníkovej papiňák. :zly: Před vánocema jsem ji říkal že brambory jsou v něm hned hotový atd. Bylo vidět že když to rozbalila tak byla dost zaražená. :D Pointa byla v tom že jsem dovnitř zabalil novej chytrej telefon. Takovej malej fórek na vánoce. Byl jsem radši kousek dál co kdyby.. :evil: Ona taky ráda používá obaly od něčeho jinýho než je dárek. :ano: zajíc

Uživatelský avatar
Britt
Příspěvky: 19330
Registrován: čtv lis 06, 2008 9:04 pm
Bydliště: Poděbrady

Re: CO DNES NA OBED II

#5429 Nový příspěvek od Britt »

Gulášek je hotovej a podle mínění doktořice a malé skorošvagrové se prý podařil na jedničku. Teď po mě chtějí, abych udělal aspoň základ na česnečku. Ta moje je prý učiněný vyprošťovák z kocoviny a měl bych jí vařit někde v hospodě. :)
Když máte v ruce kladivo, všechno ostatní vypadá jako hřebík.

Uživatelský avatar
ota
Příspěvky: 21627
Registrován: úte říj 21, 2008 10:21 pm
Bydliště: Nepoměřice

Re: CO DNES NA OBED II

#5430 Nový příspěvek od ota »

To Zajíc teď jsem ještě ve fabryce. Až bude chvilka, tak napíšu příspěvek s krabicema, vánocema. Dva taky mám. Jeden s klukama když byli malí a s manželkou a s velkou krabicí.
Jardo, tak jsme se synem navečer dovezli asi 54 kg masa na uzeňí. Ptal se řezník ,,klucí je toho trochu víc, neva? Ne neva však se na nás podívej jaký jsme jedlíci!" Asi se to prej nejednou nevejde. Uvidíme zejtra co snese udírna. No já na to uzený nějak moc nejsem, ale ostatní jo a pojedli by to nejlíp naráz!

Odpovědět

Zpět na „Putyka“