Mutant

4x4, 6x6 apod

Moderátoři: rezis, Toreto

Zpráva
Autor
Jan Karlik
Příspěvky: 1056
Registrován: stř říj 29, 2008 3:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Mutant

#301 Nový příspěvek od Jan Karlik »

Terablick píše:Já z angličtiny rozumím myslím perfektně _(alespoň tomuhle určitě) ale z polštiny leda tak to co je podobné češtině (což navíc ne vždycky má stejný význam ;-) ).

Mutant se mi taky moc líbí, jak vzhledově tak i vlastnostma ;-). Jen pro moje konkrétní potřeby by se moc nehodil, ale to je právě o tom co kdo potřebuje. Pro mě je moc velkej, těžkej a málo obratnej (na to co já potřebuju), a navíc je určenej spíš do lesa, což nepotřebuju vůbec. Ale ve svojí kategorii myslím patří ke špičce tohohle fora 8) 8) 8) .

Ta spotřeba mě překvapila... Mám tu na sekání zahrady maličkej traktůrek Husqvarna s motorem 18HP, a ten sežere za den sekání i 20L benzínu, a to nesekám 12 hodin, ale spíš tak 5-6 hodin kdy stroj dělá + nějaký přestávky aby vychladl. Má to 300kg a hnanou jednu nápravu. Myslel jsem si, že takovej obr bude žrát tak 5L na hodinu, když nebude moc v tahu, a tak 10 když bude fakt makat. Těch cca 35L za celej den práce je nádhera ;-). Už se těším na ten muj stroj s motorem 1,9D ;-).
Co potřebujem, to máme, v tom jsem za jedno.Když si představím pitomé hoňáky, tak tam ten motor dostává jiné kapky...8) Když je potřeba zorat pole, tak najede tatík ze starým strojem, takže mutant je opravdu jen do lesa a v zimě na sníh ale nestěžuju si, protože jsem ho na to dělal...

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Mutant

#302 Nový příspěvek od Terablick »

Přesně tak. A tak to má bejt ;-).
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
Petr Matula
Příspěvky: 1920
Registrován: ned črc 08, 2007 7:13 pm
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Mutant

#303 Nový příspěvek od Petr Matula »

Teď jsem přijel ze sněhu a chtělo by to dva válce navíc nebo turbo, ale obecní 12245 jsem zase udělal, protože tam sedí člověk, který má strach...

tomuto sem sa smal

jimV
Příspěvky: 3016
Registrován: úte říj 21, 2008 8:39 pm
Bydliště: NOVY HROZENKOV

Re: Mutant

#304 Nový příspěvek od jimV »

no copak jeno polsky neumime daj si 20 piv a dohodnes se s kazdym ne

Jan Karlik
Příspěvky: 1056
Registrován: stř říj 29, 2008 3:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Mutant

#305 Nový příspěvek od Jan Karlik »

jimV píše:no copak jeno polsky neumime daj si 20 piv a dohodnes se s kazdym ne
Po dvaceti pivách umím nejlíp švédsky ;-)

creative
Příspěvky: 2835
Registrován: ned úno 20, 2011 10:54 am
Bydliště: okr.Vyškov

Re: Mutant

#306 Nový příspěvek od creative »

U nás už všechny lakatoše v lese zrušili, protože způsobujou obrovský škody. Po LKT se nedá do lesa ničím vjet. O škodách na porostech nemluvě.

Uživatelský avatar
Terablick
Příspěvky: 10674
Registrován: pon kvě 04, 2009 10:22 pm
Bydliště: 38901
Kontaktovat uživatele:

Re: Mutant

#307 Nový příspěvek od Terablick »

No ono po vyvážečkách to kolikrát neni o moc lepší.. taky záleží kdo to řídí a jakej k tomu má přístup.. A taky na počasí..
Rád poradím s hydraulikou. Pište ale vždy na email hydraulika@post.cz

Moje stránky o HYDRAULICE (klik). Kalkulátory (řízení, naviják, štípačka, hadice, ...), návody, katalogy, vychytávky...

Farming Simulator a další hry levně

Uživatelský avatar
franta.janov
Příspěvky: 73
Registrován: ned dub 18, 2010 6:41 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Mutant

#308 Nový příspěvek od franta.janov »

Jan Karlik:Kolik měří origo náprava nevím, já mám rozšířenou na dvě delší...
zdravím takže vy máte zadní nápravu rozšířenou na šířku přední,tedy přední má originál šířku-rozumím tomu dobře?máte perfektní traktor asi nejpovedenější zde na foru opravdu paráda
díky za odpověd

Jan Karlik
Příspěvky: 1056
Registrován: stř říj 29, 2008 3:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Mutant

#309 Nový příspěvek od Jan Karlik »

franta.janov píše:Jan Karlik:Kolik měří origo náprava nevím, já mám rozšířenou na dvě delší...
zdravím takže vy máte zadní nápravu rozšířenou na šířku přední,tedy přední má originál šířku-rozumím tomu dobře?máte perfektní traktor asi nejpovedenější zde na foru opravdu paráda
díky za odpověd
Přední nápravu mám zůženou na dvě kratší a rozšířené disky, zadní je na dvě delší z prostřední nápravy, takže všechno slátanina... :smich:

Uživatelský avatar
mara
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 14, 2008 1:47 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Mutant

#310 Nový příspěvek od mara »

Tož sem hleděl,že máš pošolichaného mutanta,na to už díly ve šrotě asi nezeženeš :smich:
co nás nezabije,to nás posílí

Jan Karlik
Příspěvky: 1056
Registrován: stř říj 29, 2008 3:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Mutant

#311 Nový příspěvek od Jan Karlik »

mara píše:Tož sem hleděl,že máš pošolichaného mutanta,na to už díly ve šrotě asi nezeženeš :smich:
Myslíš new holand? To mám firemní. :smich: Jeden den jsem dělal s holanďanem s dvuma navijákama a druhý den stejné místo s mutantem. Výsledek? S mutantem jsem byl rychlejší za polovinu nafty a to se nebavím o sile navijáků, mutant zase vyhrál. :shock: V úterý mají přijet borci z inglandu ty navijáky nastavit. K čemu ti je dálkové ovládání, když to nevytáhne dvoukubíkový buk z rástoky. Odzemky jsem tam musel nechat a druhý den je vytáhnout mutantem. Ale jezdí se s tím perfektně, abych na to pořád nenadával.... 8)

Uživatelský avatar
ola
Příspěvky: 6098
Registrován: úte říj 21, 2008 8:09 pm
Bydliště: Kůsek od Vsetína

Re: Mutant

#312 Nový příspěvek od ola »

Ahoj,nahodíš nové gumy,pošteľuješ navijáky,vyhodíš ten tunový šusplěch,uvalíš čeľák,nahodíš rampovač z mutanta a je to o dvě tuny lěhčí a spotřeba poloviční alě to su teda klidný,žejo.Alě zaséj si to enom šepoce,já si dycky myslím,že jede kolem mazda, :smich: že Ty už tam nepoužíváš ani sluchátka?
Čím věčí kladivo, tým věčí odborník, kurva podaj ně to pořádné kladivo!
Kůkni na triála.http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... =2&t=19240

Jan Karlik
Příspěvky: 1056
Registrován: stř říj 29, 2008 3:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Mutant

#313 Nový příspěvek od Jan Karlik »

Klapky tam opravdu potřeba nejsou... 8)
Přílohy
P1020264 [800x600].JPG
P1020263 [800x600].JPG
P1020262 [800x600].JPG
P1020261 [800x600].JPG
P1020260 [800x600].JPG

Uživatelský avatar
harijaro
Příspěvky: 3458
Registrován: ned pro 26, 2010 11:16 am
Bydliště: Štiavnik

Re: Mutant

#314 Nový příspěvek od harijaro »

Jan Karlik píše:
mara píše:Tož sem hleděl,že máš pošolichaného mutanta,na to už díly ve šrotě asi nezeženeš :smich:
Myslíš new holand? To mám firemní. :smich: Jeden den jsem dělal s holanďanem s dvuma navijákama a druhý den stejné místo s mutantem. Výsledek? S mutantem jsem byl rychlejší za polovinu nafty a to se nebavím o sile navijáků, mutant zase vyhrál. :shock: V úterý mají přijet borci z inglandu ty navijáky nastavit. K čemu ti je dálkové ovládání, když to nevytáhne dvoukubíkový buk z rástoky. Odzemky jsem tam musel nechat a druhý den je vytáhnout mutantem. Ale jezdí se s tím perfektně, abych na to pořád nenadával.... 8)
nazdar este mas na mutantovi stale zilacky navijak. nemal si s nim ziadne problemy? ja ho mam tiez a zatial pohoda 8) a sila tiez dobra
to ten zilacky navijak je silnejsi ako tie iglandy :typek:

Jan Karlik
Příspěvky: 1056
Registrován: stř říj 29, 2008 3:11 pm
Bydliště: jsem lenivý své bydliště vypsat

Re: Mutant

#315 Nový příspěvek od Jan Karlik »

Ze ziláckým navijákem žádné problémy. Momentálně je opravdu silnější než ty inglandy, uvidíme v úterý po nastavení firemními odborníky. Pevně doufám, že se to změní. :smich: :smich: Pak napíšu, jak to dopadlo...

Odpovědět

Zpět na „Traktory domácí výroby 4x4“